Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Fascinante
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 01.09.12 09:32
@PeBa píše:
@Caty
očistu střeva jsem si dělala, ale tuto:
http://www.zdravi-az.cz/…treva_02.php

dal to i můj mužskej :*

a vyčistilo to za den a zadarmo

Tedy to je dobrej, já na shanku ještě nenašla odvahu, mohl by popsat jaké to bylo třeba?

Fascinante
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 01.09.12 09:34

@Jankap jupííí fakt není? tak to bychom se přinejlepším mohly s Dr. vidět až za rok uf :)) :mrgreen:

MájkazGurunu
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 01.09.12 10:36
@Petrushenka píše:
To je bezva s těma plombama :x Prosím Tě, máš to schéma v odkazu? To by mě docela zajímalo :kytka:

Jasně, ráda, jen to mám někde na papíře a až to dostanu do počítače dám vědět :mavam:

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 01.09.12 10:47

@Fascinante

nejhorší byl ten čas před.
Psychická příprava, že zítra do toho jdu, vím proč to chci udělat je důležitá…
Takové množství, co tam k vypití doporučujou, to jsme teda nedali ani jeden. Fyzicky je nejhnusnější ta koncentrovaná slaná chuť. Někdo doporučuje místo vody udělat zeleninový vývar. No, když ho pak přesolim, tak mi to vyjde stejně :?, takže je to fuk.
Trvalo to docela dlouho, než to žaludek poslal dál správným směrem. K tomu jsem se snažila dělat ty pomocné cviky. Mě se pak začalo dělat špatně. Na to mi pomohlo trochu vyzvracet a pak se to už rozjelo.
A když už to jde dolem, tak sedíš na wc a horem piješ a dolem… :*
Pak už ti to přestane fyzicky „bavit“, tak zakončit heřmánkovým čajem a je to.
Do úplně čisté vody to napoprvý není možný dát.
Pak se nesmí jíst nic než vařená rýže s máslem a mrkví.
A další dny najíždět pomalu na stravu.
Mě to naučilo zase něco nového o mém těle, co všechno dokáže. :think:

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 01.09.12 10:57
@Jenver píše:
Tak se zkusim podívat po kys. askorbové v DM. :) Ten rybí olej jsem se snažila už sehnat, ale bez úspěchu. :nevim:

já mám odtud:
http://www.nutraceutica.sk/…re_deti.aspx

a objednává se to tady na stránce dole je pro čr buď formulář nebo lze napsat na seznamáckej email přímo, co za produkt chceš, kolik a kam:
http://www.nutraceutica.sk/…by_olej.aspx

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.12 12:01
@PeBa píše:
@Caty
očistu střeva jsem si dělala, ale tuto:
http://www.zdravi-az.cz/…treva_02.php

dal to i můj mužskej :*

a vyčistilo to za den a zadarmo

Tak to je síla a opravdu to pomohlo? VYčistio se střevo pořádně, jak je na obrázku?

A držel jste někdo očistující půst? Já se na to chystám, ale musím najít jak na to. :jazyk:

MájkazGurunu
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 01.09.12 12:39
@Fascinante píše:
Tedy to je dobrej, já na shanku ještě nenašla odvahu, mohl by popsat jaké to bylo třeba?

Zkoušela jsem 3×, povedlo se mi jednou, zbytek mi bylo špatně z vypitého solného roztoku, místo soli jsem dala Glauberovu sůl, ale jak se to povedlo, tak to bylo super. Čistím střevo hydrocolonem.

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.12 12:46
@MájkazGurunu píše:
Zkoušela jsem 3×, povedlo se mi jednou, zbytek mi bylo špatně z vypitého solného roztoku, místo soli jsem dala Glauberovu sůl, ale jak se to povedlo, tak to bylo super. Čistím střevo hydrocolonem.

Co to je ta glauberova sůl prosimtě a kd ejí koupím? a ten hydrocolon je co? klystýr? :mrgreen:

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.12 12:46

Já se na to chystám odpoledne, tak jsem zvědavá teda co to se mnou udělá.

Lucrezia2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.12 12:55
@Evulina píše:
Víš, samozřejmě nemůžu házet všechny do jednoho pytle ani nemůžu říct, že doktoři nepomáhají a jen škodí, to ne. Zachrání např. mnoho nedonošených dětí, které by třeba umřeli, operacemi zachrání život atd…
Ale nemám ráda prostě zákroky, které nejsou nezbytné, naopak nadbytečné a zatěžující a těch oni bohužel dělají mnoho. Ne, že by za to mohli, třeba to mají i nařízeno. A opravdu často se chovají jako bozi, jako rodiče, které my (děti) musíme poslouchat, často jsou arogantní. Znám pár lékařů, kteří se chovali opravdu profi, podali ruku, když mě vítali, probírali se mnou bez emocí moje pocity a obavy, vše vysvětlili, bez nátlaku. To je pak jiné kafe. Ale bohužel je jich v ČR podle mě nějak málo…nebo máme jen takovou smůlu na lidi?

ano jsou doktoři a doktoři - koncentrace těch špatných je v menších nemocnicích - protože upřímně, tam se kvalitní doktor držet nebude. Zrovna jsem minule koukala na stránky nemocnice, kde jsem se narodila a dělali výběrko na doktory s nástupnímm platem 13 tisíc! Jako tam bych nešla taky…
Ano doktoři dělají zbytečně zákroky, kterých není třeba, ale od toho jsme tu my, pacienti, abychom to stopli, jenže je otázkou, jak už tu psala Janka, zda jsme ochotni nést za naše rozhodnutí - pokud bude špatné - zodpovědnost sami. Moc lidí např. v mém okolí to neumí a stejně pak hází vinu na doktory…

MájkazGurunu
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 01.09.12 13:02
@Caty píše:
Co to je ta glauberova sůl prosimtě a kd ejí koupím? a ten hydrocolon je co? klystýr? :mrgreen:

Tenkrát jsem jí sehnala v lékárně, má to s ní jít líp než s klasickou. Tady něco k hydrocolonu:
http://www.prachaticky.cz/index.php?…

Noksi
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 01.09.12 13:15
@PeBa píše:
já mám odtud:
http://www.nutraceutica.sk/…re_deti.aspxa objednává se to tady na stránce dole je pro čr buď formulář nebo lze napsat na seznamáckej email přímo, co za produkt chceš, kolik a kam:
http://www.nutraceutica.sk/…by_olej.aspx

Moc děkuju. :kytka:

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 01.09.12 13:50
@Caty píše:
Já se na to chystám odpoledne, tak jsem zvědavá teda co to se mnou udělá.
..jéje na co? na to jogínské čištění? To se ale dělá ráno na lačno.

Jinak - jelikož naše strava je hodně rostlinná, zelenina, ovoce, luštěniny tak nám toho masa po střevech moc neleží, takže nic zvláštního při tom nevypadlo :* Žádný strachy, že vyleze nějakej útvar. To bych hledala u celoživotního konzumenta bůčků, uzenejch kolen, paštik a takovejch různejch odpadků, kterej na tom jede 3× denně. :mrgreen:

Marťa-S
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 01.09.12 13:55
@Caty píše:
Tak to je síla a opravdu to pomohlo? VYčistio se střevo pořádně, jak je na obrázku?A držel jste někdo očistující půst? Já se na to chystám, ale musím najít jak na to. :jazyk:

Já půst před spoustou let držela - vydržela jsem to 6 dní. Fyzicky jsem byla unavená, ale ta moje mysl nebyla nikdy tak ostrá a čístá jako tenkrát. Teď se 3 dětmi si nedokážu představit, že bych neměla jíst.

Marťa-S
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 01.09.12 14:00
@PeBa píše: ..jéje na co? na to jogínské čištění? To se ale dělá ráno na lačno.Jinak - jelikož naše strava je hodně rostlinná, zelenina, ovoce, luštěniny tak nám toho masa po střevech moc neleží, takže nic zvláštního při tom nevypadlo :* Žádný strachy, že vyleze nějakej útvar. To bych hledala u celoživotního konzumenta bůčků, uzenejch kolen, paštik a takovejch různejch odpadků, kterej na tom jede 3× denně. :mrgreen:

Já to zkusila a nepovedlo se mi to. Skončila jsem u první skleničky :(

Stránka:  « Předchozí 1 1870 1871 1872 1873 1874 1875 1876 1877 1878 1879 1880 8851 Další »
Váš příspěvek
Reklama