Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Napsat příspěvek
9511
1.9.12 14:04

:think: ta sůl je fakt hnusná, co. dokud si člověk nelokne, tak si to nemyslí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
1.9.12 14:47
@PeBa píše: ..jéje na co? na to jogínské čištění? To se ale dělá ráno na lačno.Jinak - jelikož naše strava je hodně rostlinná, zelenina, ovoce, luštěniny tak nám toho masa po střevech moc neleží, takže nic zvláštního při tom nevypadlo :* Žádný strachy, že vyleze nějakej útvar. To bych hledala u celoživotního konzumenta bůčků, uzenejch kolen, paštik a takovejch různejch odpadků, kterej na tom jede 3× denně. :mrgreen:

Tak to snad nehrozí. Nic jsem dnes nejedla, držím dietu, tak na lačno jsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
1.9.12 14:48
@MájkazGurunu píše:
Tenkrát jsem jí sehnala v lékárně, má to s ní jít líp než s klasickou. Tady něco k hydrocolonu:
http://www.prachaticky.cz/index.php?…

Děkujuuu, mrknu na to.

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
1.9.12 15:23

Jo evuli díky za připomenutí. Myslela jsem elekovou. Nějak nevím kterou zkusit. Ta sedláková mi přijde, že hodně propaguje nebo se mi to zdá?

• Nahlásit
  • Citovat
17848
1.9.12 17:27
Když to tak čtu, tak jsem si vzpomněla, jak jsem musela vypít takový projímací roztok, když jsem šla na kolonoskopii. Už si to nepamatuju přesně, ale tuším, že to bylo za 40 minut 4 litry, každých 10 minut litr… :mrgreen:
@PeBa píše:
@Fascinantenejhorší byl ten čas před.
Psychická příprava, že zítra do toho jdu, vím proč to chci udělat je důležitá…
Takové množství, co tam k vypití doporučujou, to jsme teda nedali ani jeden. Fyzicky je nejhnusnější ta koncentrovaná slaná chuť. Někdo doporučuje místo vody udělat zeleninový vývar. No, když ho pak přesolim, tak mi to vyjde stejně :?, takže je to fuk.
Trvalo to docela dlouho, než to žaludek poslal dál správným směrem. K tomu jsem se snažila dělat ty pomocné cviky. Mě se pak začalo dělat špatně. Na to mi pomohlo trochu vyzvracet a pak se to už rozjelo.
A když už to jde dolem, tak sedíš na wc a horem piješ a dolem… :*
Pak už ti to přestane fyzicky „bavit“, tak zakončit heřmánkovým čajem a je to.
Do úplně čisté vody to napoprvý není možný dát.
Pak se nesmí jíst nic než vařená rýže s máslem a mrkví.
A další dny najíždět pomalu na stravu.
Mě to naučilo zase něco nového o mém těle, co všechno dokáže. :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
1.9.12 17:29

Holkz, kdo jste delaly tu ocistu s tou soli, co kdyz za dve a p;l hodiny skoro nic nevyslo??? nebo za jak dlouho má dojít k efektu po vypití? Mám v sobě přes 2 litry vody se solí a skoro nic. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
17848
1.9.12 17:32
To nevím, ale dělaj obě dvě detox na stejném principu.
@Caty píše:
Jo evuli díky za připomenutí. Myslela jsem elekovou. Nějak nevím kterou zkusit. Ta sedláková mi přijde, že hodně propaguje nebo se mi to zdá?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4785
1.9.12 18:33

Holky moc prosim, kde je na ‚ulozto‘ od Hirteho ockovani pro a proti. Nemam ceskou klavesnici a nemuzu to najit. Moc dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Metamorphosis
1.9.12 20:51

Holky, nechci vám do toho moc povídat, ale solný roztok je extra dryják na ledviny - a dávat si ho ještě v období nadcházející zimy.. Osobně bych to neudělala, určitě existují šetrnější metody, než si odrazit ledviny, které jako jedny z mála nemají schopnost regenerace.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
karen10
1.9.12 21:14
@Amber_1977 píše:
@karen10 Pro mě je nejhorší sezení. Chození sice třeskutě bolí, ale občas mi tak trochu pomůže, akorát, že teď mě předhání i důchodci s holí :zed:
Vůbec netuším, kde bydlíš, ale můžeme klidně vykočárkovat někam - akorát jen dopoledne - odpoledne to většinou zalomím.. Jo, těhotenství je pech :mrgreen:

Bezva, naše dítě taky nevydrží nikde sedět, tak můžeme vyrazit někam na pomalou procházku. 8) Škoda, že je teď rozkopané Výstaviště. Ale mohly bychom ke Kulturáku, tam je i hřiště. Co ty na to? Akorát jsem teď nějaká nastydlá, tak třeba až koncem příštího týdne, ať na tebe neprskám. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
karen10
1.9.12 21:17
@MájkazGurunu píše:
Taky bych se ráda kamarádila a sympatická určitě seš :mavam:
:hug:
Můžeš přijet za náma do Bolky, vítáme každou posilu, když jsme tady s Amber jen dvě. :)
  • Nahlásit
  • Citovat
karen10
1.9.12 21:24
@Amber_1977 píše:
Je, potvrzuju, mě úplně zahřálo u srdíčka, když jsem ji viděla a jsem ráda, že to zaregistroval i přítel - aspoň se mi potvrzuje, že jedeme na stejný vlně :palec:
Ona totiž karen nemluvila o sobě, ale o mně - na první pohled prý působím uzavřeně a arogantně a málokdo snáší moji netaktnost :oops: takový dítě v 35letým těle - to se netoleruje :oops:
Ále ále, já myslím, že to nebude tak hrozný. :lol:
Snad nedopadneme jako dva kohouti na jednom smetišti (pamatuju si, jak jsi psala o tvém vztahu k dr.Str.), já jsem sice introvert a špatně se seznamuju, ale jak se rozkoukám, tak jsem spíš vůdčí typ, mám tendenci všechno řídit, komandovat, udílet nevyžádané rady a tak. :mrgreen: Ale na tebe budu hodná, slibuju. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
karen10
1.9.12 21:53

Rybí tuk Moellers Tran

Holky, zase jsem v nedávných příspěvcích narazila na zmínku o těch rybích tucích. Nechtěly byste se pustit do hromadné objednávky? Kdyby se nás sešlo víc, vzala bych si to na starost.
Jsou dvě možnosti - buď koupit ten tuk z Polska, s polskou etiketou a za nižší cenu (našla jsem lahvičku už od 160 Kč bez poštovného do ČR) a nebo přímo norský tuk z Norska (lahvička tak od 230 Kč bez poštovného do ČR).
Nedaří se mi zjistit, jestli polské a norské složení je stejné, jedná se o stejného výrobce, ale fakt těžko říct. Také hledám nějakou norskou lékárnu, která by vůbec byla ochotna to poslat, zatím ale bez úspěchu.
Nebude to asi úplně levná záležitost - k ceně samotného tuku by se muselo přičíst poštovné do ČR a pak ještě jedno poštovné přímo k vám domů. Ale to bychom ještě všechno spočítaly, zatím se jen předběžně ptám, jestli byste o to vůbec měly zájem. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
1.9.12 22:07
@karen10 píše:
Holky, zase jsem v nedávných příspěvcích narazila na zmínku o těch rybích tucích. Nechtěly byste se pustit do hromadné objednávky? Kdyby se nás sešlo víc, vzala bych si to na starost.
Jsou dvě možnosti - buď koupit ten tuk z Polska, s polskou etiketou a za nižší cenu (našla jsem lahvičku už od 160 Kč bez poštovného do ČR) a nebo přímo norský tuk z Norska (lahvička tak od 230 Kč bez poštovného do ČR).
Nedaří se mi zjistit, jestli polské a norské složení je stejné, jedná se o stejného výrobce, ale fakt těžko říct. Také hledám nějakou norskou lékárnu, která by vůbec byla ochotna to poslat, zatím ale bez úspěchu.
Nebude to asi úplně levná záležitost - k ceně samotného tuku by se muselo přičíst poštovné do ČR a pak ještě jedno poštovné přímo k vám domů. Ale to bychom ještě všechno spočítaly, zatím se jen předběžně ptám, jestli byste o to vůbec měly zájem. :think:

Já bych do toho tuku šla i do toho z norska. Na polské výrobky moc nevěřím, byt by měly být údajně stejně kvalitní. CO je to za olej? Jinak možná by pomohlo zaslání na SR? Je tady Euro.

AMber, a jaké jiné možnosti na očistu znáš? U mě už je tedy pozdě. Prubla jsem sůl, ale tak litr ve mně zůstal a rojde ledvinama nejspíš. No co už no. Jako dala jsem necelé 3 litry a pak už ani muk. Bleee. Ale dvě hodiny trvalo než něco šlo ven, což mi prijde teda hoooodně dlouho.

CHtěla bych si nějak prošistit celkově tělo a pak začít bezmasu stravu. :mrgreen: a naučit se tu živou kuchyni.

Jinak čtu bioabecedář hanky zemanové a mám pocit, že člověk by neohl jíst nic co není bio. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
karen10
1.9.12 22:10
@Caty píše:
Já bych do toho tuku šla i do toho z norska. Na polské výrobky moc nevěřím, byt by měly být údajně stejně kvalitní. CO je to za olej? Jinak možná by pomohlo zaslání na SR? Je tady Euro.

Už jsem oslovila pár norských lékáren, tak uvidíme, co si nadiktují za podmínky. Problém je většinou ten, že čím více lahviček, tím dražší poštovné (je to často podle hmotnosti). No, uvidíme, co odpovědí.

Jinak na Slovensko by to asi nepomohlo, v Norsku ani Polsku euro nemají…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama