Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Napsat příspěvek
karen10
1.9.12 22:13

Je to tenhle olej (lahvička se žlutou etiketou, 250 ml): http://www.mollers.no/…product.aspx#…

Ještě dělají různé příchutě, např. citron, ale já osobně bych upřednostnila ten přírodní.

• Nahlásit
  • Citovat
681
1.9.12 22:29

Já bych též měla zájem o rybí tuk, je mi jedno odkud. ;) I když polákum moc nevěřim. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2171
1.9.12 22:36

Holky, u té očisty - kolik se má uvařit rýže? Že se tam musí dát 400g másla… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.12 22:52

@karen10 Díky za nabídku, já mám ten tuk od Tebe, to máme zásob až až ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
1.9.12 22:59

Holky, potřebuju poradit. Jde o chlapečka 4,5 roku, kterému byl zjištěný ve dvou letech autismus. Jeho maminka měla špatný těchotenství, porod a do chlapečka drři napíchali kde co. No chlapeček je autista, k tomu má alergie na lepek, mléko, vejce. Lékaři doporučují biologickou léčbu, která je však finančně velice náročná a maminka na to prostě peníze nemá. Osobně se domnívám, že očkování má značný podíl na zdravotním stavu chlapečka. Myslíte, že by mu mohl pomoci detox od vakcín? Na koho se má maminka obrátit? Na Mudr. Elekovou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
1.9.12 23:04

Holky, ještě k tomu chlapečkovi… doktoři nepřímo jeho mamince nepřímo řekli, že za jeho stav může očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
1.9.12 23:06

Navíc ta maminka je finančně na tom dost špatně a já mám pocit, že Mudr. Eleková za detox bude chtít na její možnosti hodně peněz. Kolik to asi může stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5137
2.9.12 02:01
@Fascinante píše:
@Jankap jupííí fakt není? tak to bychom se přinejlepším mohly s Dr. vidět až za rok uf :)) :mrgreen:

Mám 5letý dítě, tak to vím.

@Monika H. píše:
Holky, potřebuju poradit. Jde o chlapečka 4,5 roku, kterému byl zjištěný ve dvou letech autismus. Jeho maminka měla špatný těchotenství, porod a do chlapečka drři napíchali kde co. No chlapeček je autista, k tomu má alergie na lepek, mléko, vejce. Lékaři doporučují biologickou léčbu, která je však finančně velice náročná a maminka na to prostě peníze nemá. Osobně se domnívám, že očkování má značný podíl na zdravotním stavu chlapečka. Myslíte, že by mu mohl pomoci detox od vakcín? Na koho se má maminka obrátit? Na Mudr. Elekovou?

Bude to léčba na dlouhou dobu.
Homeopat by měl rozhodnout,

• zda si organismus říká o nějaký lék
  • nebo zda je na tom tak špatně, že jediný spolehlivý údaje je „poškozen očkováním“, tedy dostane potencovanou vakcínu

Dr. Eleková mi více méně řekla, že pokud je tam podezření na očkování, tak dává rovnou potencovanou vakcínu. Její ceny nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2165
2.9.12 02:05
@kaštinka píše:
Holky, trochu od tematu, jak se daří čerstvým maminkám a jejich oddělenými miminkum, jsou uz spolu? Zapamatovala jsem si akorát Manifee.
A za mě, velmi mě mrzi, že máme složku na socialce z důvodů neočka. A kdo ví, co tam ještě pani doktorka sepsala. Nebydlime ve meste, kde se můžeme ztratit v davu podobnych rodičů.

Ahoj, Miu mame od pondelka doma :dance: Zloutenky se zbavila asi po tydnu a pak si ji tam jeste nechavali s chudokrevnosti. Ma brat ted vitaminy a zelezo, ale koukali jsme na slozeni toho sirupu se zelezem a odmitame ji ho davat. Ma tam mimojine aspartam a pak nejaka dalsi ecka skupiny 5. Nemate nekdo tip jak do ni dostat zelezo v nejake nechemicke forme?

Jinak je to milacek :srdce: Hrozne krasna a hodnoucka. Dekuji moc za optani! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
2.9.12 09:03

Manifee, asi kojis, doporučuju pit drink z mixovanych sparenych mladých kopriv a kvalitni jabl. stavy. Může být i džus. v ČR maji maminky dobrou zkušenost s výrobkem Betavital. Potraviny bohaté na železo: červena řepa, hovězí. Pak je ještě rybízovy extrakt fmy Finklub. Železo se nejlépe vstřebávání s vitamínem C. Jsou i homeopatika podporující vstřebávání železa. Ještě se osvědčuje napíchat vyvarene hřebíky do jablka a to po vyjmutí hřebíků druhy den sníst. Třeba holky doporučí ještě něco více účinného.

Příspěvek upraven 02.09.12 v 09:31

• Nahlásit
  • Citovat
Lucrezia2
2.9.12 09:12
@Jankap píše:
Bude to léčba na dlouhou dobu.
Homeopat by měl rozhodnout,
  • zda si organismus říká o nějaký lék
  • nebo zda je na tom tak špatně, že jediný spolehlivý údaje je „poškozen očkováním“, tedy dostane potencovanou vakcínu

Dr. Eleková mi více méně řekla, že pokud je tam podezření na očkování, tak dává rovnou potencovanou vakcínu. Její ceny nevím.

Janko a vy máte něco očkovaného?

• Nahlásit
  • Citovat
kaštinka
2.9.12 09:15

Homeo detox vyjde asi nejlevneji u pediatra homeopata. Vyhledat a zaregistrovat se u něj. Eleková je levnější nez Sedláková. My jsme u Sedlákové zaplatili za kazdou vakcínu 1000 Kč. Hexa se pocita jako jedna vakcína. Konzultace byla za 500, byla hodinu a pul čistého času. Konzultujeme stav pomoci mailu, telefonu. Doporučí i doplňkové preparáty k detoxu. Jsme u ni velmi spokojeni. Po skonceni detoxu bude podan konstitucni lek, ten je v cene. homeopaté maji svůj web, tam lze nalézt adresy, rozeslalo bych maily s dotazem na detox a cenu. U pani Sedlákové tedy 3500 i s konstitučním lékem.
Ještě doporučuji knihu od Strunecké Přemůžeme autismus? A od Strnadelove Radost že zdravých děti.

• Nahlásit
  • Citovat
9511
2.9.12 10:16
@Amber_1977 píše:
Holky, nechci vám do toho moc povídat, ale solný roztok je extra dryják na ledviny - a dávat si ho ještě v období nadcházející zimy.. Osobně bych to neudělala, určitě existují šetrnější metody, než si odrazit ledviny, které jako jedny z mála nemají schopnost regenerace.. :nevim:

Jo, je, pokud si někdo dělá očistu podle sebe, jak sám myslí a né podle návodu.
Protože podle návodu se ti vstřebá minimum a vše tebou jen projede ven. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4785
2.9.12 10:18

@Manifee - jsem moc rada, ze jste doma. :hug: Na zelezo urcite hovezi a jeste jsem myslela boruvky (jestli se nepletu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2165
2.9.12 10:56
@kaštinka píše:
Manifee, asi kojis, doporučuju pit drink z mixovanych sparenych mladých kopriv a kvalitni jabl. stavy. Může být i džus. v ČR maji maminky dobrou zkušenost s výrobkem Betavital. Potraviny bohaté na železo: červena řepa, hovězí. Pak je ještě rybízovy extrakt fmy Finklub. Železo se nejlépe vstřebávání s vitamínem C. Jsou i homeopatika podporující vstřebávání železa. Ještě se osvědčuje napíchat vyvarene hřebíky do jablka a to po vyjmutí hřebíků druhy den sníst. Třeba holky doporučí ještě něco více účinného.Příspěvek upraven 02.09.12 v 09:31

No prave ze se mi zatim nepovedlo rozkojit. Malou mame doma necely tyden a zvykla si pit z lahvicky a ja jak mam ty spatne bradavky tak se vubec nechce prisat. Zatim to delam tak, ze se snazim neco odstrikat a primichat ji to do UM, ale je to fakt strasna trosicka :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama