Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EkoŽena
Kecalka 215 příspěvků 01.06.11 15:08

Asho díky :kytka: . Jak budu mít čas, vrhnu se na to.

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 01.06.11 15:14
EkoŽena píše:
Asho díky :kytka: . Jak budu mít čas, vrhnu se na to.

STojí za to si to přečíst. Mně to udělalo jasno v hlavě. Je to napsané tak, jak já si představuji, že to asi všechno funguje.

EkoŽena
Kecalka 215 příspěvků 01.06.11 15:14

Milé ženy,
jsem moc ráda, že jsem Vás našla :srdce: :srdce: Báječně se s Vámi povídá o věcech, o kterých moc nemám příležitost s nikým v okolí mluvit. Už jsem si připadala fakt divná. Jsem ráda, že jsem našla spřízněné duše :dance: :dance:

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 01.06.11 15:18
EkoŽena píše:
Milé ženy,
jsem moc ráda, že jsem Vás našla :srdce: :srdce: Báječně se s Vámi povídá o věcech, o kterých moc nemám příležitost s nikým v okolí mluvit. Už jsem si připadala fakt divná. Jsem ráda, že jsem našla spřízněné duše :dance: :dance:

Teď si půjdu poplakat štěstím… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dělám si srandu. jsem ráda, že už sem nelezou očkomaniačky a neprudí… :mrgreen:

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 01.06.11 16:10
Monika H. píše:
asha píše:
Fascinante píše:
Monika H. píše:
Hlavně potřebuju někoho kdo mi objektivně poradí jaké nemoci očkovat, protože já pořád prostě nevím, už jsem s tím sama sobě protivná, pořád se v tom babrám a babrám.
nepomohlo ti přečtení knížky Očkování pro a proti ?
já naočkuji neživ vakcíny a to jen abych dostala malého do školky, a s živé mu nechci dát, snad se mi to poraří domluvit odklad do školního věku s neurologem. to tak mít nějakého dobrého neurologa, který ti napíše že očko nemůže to by bylo super :jazyk:
Ja jsem tuhle knizku taky necetla, stacila mi ta Elekova :palec: A jen lituju, ze se toho o imunitnim systemu nevi vic. Nejhorsi ale je, kdyz ma jeden pocit, ze toho i tak vi vic, nez jeho pediatr :zed:
právě :zed:

MONČO něco speciálně pro tebe, je to jedno téma z diskuze o očkování…není to celé je to jenom úryvek… :-D
Až jsem se jednou ráno probudila
# děsem, že jsem fakt neschopná a nezodpovědná matka, uvědomila jsem si
# totiž, že ta starší odjela na 10 dní na koně a ta mladší je na táboře,
# kde taky jeden den u koní stráví! a že namají ten tetanus!!! A dostalo
# se mi do zorného pole to video s přednáškou paní Petek, jak tam říká, že
# dítě, které onemocní tetanem je v podstatě protimluv, protože žádná tkáň
# není tak dobře prokrvená jako ta dětská, že tetanus dostávají lidé,
# kteří mají nedokrvené končetiny, nebo jiné tělní části. Většinou tedy lidé po 70tce…atd…

To je pravda, pokud jsi viděla video s Anitou Petek, tak ta to tam opravdu říká…

Tahmina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.11 16:17
Ahoj

Rada bych s Tebou popovidala, nebo setkala. Kde bydlis? Jsem z Prahy 5. Tady je muj email: tahmina.fayzulayeva@gmail.com

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 01.06.11 16:29
Tahmina píše:
Rada bych s Tebou popovidala, nebo setkala. Kde bydlis? Jsem z Prahy 5. Tady je muj email: tahmina.fayzulayeva@gmail.com

Tak teď nevím koho myslíš… Mně??? :mrgreen:

Tahmina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.11 16:33
Tahmina píše:

Psala jsem jako odpoved' Lene, ale jestli jeste nekdo ma zajem seznamit se mnou, budu jenom rada.

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 01.06.11 16:36
Tahmina píše:
Tahmina píše:
Psala jsem jako odpoved' Lene, ale jestli jeste nekdo ma zajem seznamit se mnou, budu jenom rada.

Lena už sem nechodí, asi jí to unavovalo se pořád dohadovat. Ráda se s tebou seznámím. Můj email je PEGGY.SL@seznam.cz

EkoŽena
Kecalka 215 příspěvků 01.06.11 18:13

Tak jsem si přečetla zatím jen začátek Elekové. Přesně stejnou reakci, jakou měl její syn na DTP, měl i můj starší syn na hexy + navíc příšerný ekzém a průjem. Ten encefalitický křik a nespavost bylo to nejhorší. Opravdu mi vrtá hlavou, jak mohl pan doktor v tom očkování pokračovat stejnou vakcínou (když hexa tenkrát nebyla povinná a on mohl zvolit Infanrix) a hned za měsíc a za další měsíc znovu :?: :?: :?: To byl fakt vůl… :pocitac: :pocitac: :pocitac: Problémy jsme mu hlásili a on stejně očkoval dál :cert: . Nechápu, jak jsem mohla být tak blbá, že jsem mu to dovolila? Já jsem si to totiž s očkováním nespojovala :zed: a náš „úžasný“ pan doktor taky ani nepípl :pocitac: . Ještě, že se z toho malý pomocí homeopatie dostal a nyní je v pořádku.

EkoŽena
Kecalka 215 příspěvků 01.06.11 18:20

Na druhou stranu: Vše zlé je pro něco dobré :mrgreen: . Kdyby malý tehdy žádné problémy neměl asi bych se o očkování nikdy nezačala zajímat a dál bych sobě i své rodině rvala do těla všechny možné chemické jedy

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 01.06.11 18:23
EkoŽena píše:
Na druhou stranu: Vše zlé je pro něco dobré :mrgreen: . Kdyby malý tehdy žádné problémy neměl asi bych se o očkování nikdy nezačala zajímat a dál bych sobě i své rodině rvala do těla všechny možné chemické jedy

Tak takhle to mám taky rozumem zpracovaný. Bylo to varování…

asha
Nadpozemská drbna 29620 příspěvků 01.06.11 18:27
EkoŽena píše:
Na druhou stranu: Vše zlé je pro něco dobré :mrgreen: . Kdyby malý tehdy žádné problémy neměl asi bych se o očkování nikdy nezačala zajímat a dál bych sobě i své rodině rvala do těla všechny možné chemické jedy

Je to cesta…proste to tak melo byt. A to pisu presto, ze tuhle hlasku zrovna nemusim :mrgreen: Jenze obcas je to proste fakt.

Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 01.06.11 18:33
asha píše:Vcera jsme se o tom bavili s manzelem, jak je dost zarazejici, ze „odbornici“, kteri po kazdym vyzadujou DUKAZ a zabyvaji se VEDOU, se najednou spokoji s VIROU v ucinnost ockovani… protoze dukazy nemaji a tim zpusobem, jakym to vedou, je ani mit nemuzou a nebudou :-? Oni proste veri v to, ze staci sledovat nekolik vybranych jedincu v nejlepsim pripade nekolik tydnu, aby nabyli jistoty, ze je vakcina ucinna a bez vaznych nezadoucich ucinku. A kdyz se neco casem objevi a nepujde to zahrat do autu, proste se to stahne a jede se dal.

Protože je pohodlnější nic nezpochybňovat a navíc prospěch plynoucí od farm. firem jim zavře hubu.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 01.06.11 18:34
Monika H. píše:
asha píše:Vcera jsme se o tom bavili s manzelem, jak je dost zarazejici, ze „odbornici“, kteri po kazdym vyzadujou DUKAZ a zabyvaji se VEDOU, se najednou spokoji s VIROU v ucinnost ockovani… protoze dukazy nemaji a tim zpusobem, jakym to vedou, je ani mit nemuzou a nebudou :-? Oni proste veri v to, ze staci sledovat nekolik vybranych jedincu v nejlepsim pripade nekolik tydnu, aby nabyli jistoty, ze je vakcina ucinna a bez vaznych nezadoucich ucinku. A kdyz se neco casem objevi a nepujde to zahrat do autu, proste se to stahne a jede se dal.
Protože je pohodlnější nic nezpochybňovat a navíc prospěch plynoucí od farm. firem jim zavře hubu.

Bohužel, máš pravdu :-?

Stránka:  « Předchozí 1 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama