Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Napsat příspěvek
1249
1.6.11 19:01

Taky jsem ráda že jste jste tady stejně divné jako i já pro okolí. :kytka: :kytka: a že jste tady a můžeme si povídat :) :dance:
Jen tedy pročítám ten Infanrix Hexa, který nás ted čeká čtvrtá dávka a ani nemám sílu to číst, nebot mi to trhá srdce že to musím do něj nacpat, jen kvůli školky. to je nechutné jak je to vymyšlené a zatáhnou nás do toho.
Ekoženo a ostatní jak řešíte školky vy? já jsem bezradná. Malý tam musí a já musím do práce, tedy jen ji musím najít ješte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
1.6.11 19:07

Holky, slyšely jste teď zprávy na Primě? Jako co ti paka zase připravují? Vymejšlej, že bychom si nemohli vybrat lékaře ke kterému budeme chodit, ale bude nám přidělen. Fakt už jako nemám slov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
1.6.11 19:08
janine24 píše:
Monika H. píše:
asha píše:Vcera jsme se o tom bavili s manzelem, jak je dost zarazejici, ze „odbornici“, kteri po kazdym vyzadujou DUKAZ a zabyvaji se VEDOU, se najednou spokoji s VIROU v ucinnost ockovani… protoze dukazy nemaji a tim zpusobem, jakym to vedou, je ani mit nemuzou a nebudou :-? Oni proste veri v to, ze staci sledovat nekolik vybranych jedincu v nejlepsim pripade nekolik tydnu, aby nabyli jistoty, ze je vakcina ucinna a bez vaznych nezadoucich ucinku. A kdyz se neco casem objevi a nepujde to zahrat do autu, proste se to stahne a jede se dal.
Protože je pohodlnější nic nezpochybňovat a navíc prospěch plynoucí od farm. firem jim zavře hubu.
Bohužel, máš pravdu :-?

No a to je to zarazejici, kdyz to srovnate s jinymi obory. A tady jde pritom o nejvic. I kdyz teda netusim, koho vseho firmy uplaci, spis jsem mela na mysli vedce v tomhle oboru, ktery tomu opravdu veri. A ti, kteri tomu az tak neveri, si svoje vyzkumy publikujou ve svych casopisech, ktery teda pediatr do ruky nedostane… Stve mne, ze nefunguje jakakoliv spoluprace. A to nejen v tomhle, tristni to je v podstate u vsech specializaci, kdy vam treba ortoped doporuci pro dite boty kotnickovy a neurolog se zdesi, a doporuci nizky… a to je oproti ockovani banalita… :zed:

A co mne se.e uplne nejvic, je choroba temer vsech lekaru, ktery si mysli, ze pokud nemate lekarskou fakultu, NICEMU nemuzete rozumet a podle toho s vama jednaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
1.6.11 19:09
Fascinante píše:
Taky jsem ráda že jste jste tady stejně divné jako i já pro okolí. :kytka: :kytka: a že jste tady a můžeme si povídat :) :dance:
Jen tedy pročítám ten Infanrix Hexa, který nás ted čeká čtvrtá dávka a ani nemám sílu to číst, nebot mi to trhá srdce že to musím do něj nacpat, jen kvůli školky. to je nechutné jak je to vymyšlené a zatáhnou nás do toho.
Ekoženo a ostatní jak řešíte školky vy? já jsem bezradná. Malý tam musí a já musím do práce, tedy jen ji musím najít ješte.

3. JAK SE INFANRIX HEXA PODÁVÁ

Kolik dávek vakcíny se podává
Vaše dítě dostane celkem dvě nebo tři injekce, přičemž mezi jednotlivými injekcemi bude časový odstup vždy nejméně 1 měsíc.
Lékař nebo zdravotní sestra Vám sdělí, kdy se má Vaše dítě znovu dostavit k další injekci.
Lékař Vám sdělí, bude-li nutné podat další dávky (“posilovací dávky”).

Možná kdybys hodně prudila, tak bys to uhrála, že to svinstvo už nechceš. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
1.6.11 19:09
Monika H. píše:
Holky, slyšely jste teď zprávy na Primě? Jako co ti paka zase připravují? Vymejšlej, že bychom si nemohli vybrat lékaře ke kterému budeme chodit, ale bude nám přidělen. Fakt už jako nemám slov.

Hm, opravdu demokracie, co? Se nam to nejak nenapadne vraci zpet :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
1.6.11 19:11
asha píše:
Monika H. píše:
Holky, slyšely jste teď zprávy na Primě? Jako co ti paka zase připravují? Vymejšlej, že bychom si nemohli vybrat lékaře ke kterému budeme chodit, ale bude nám přidělen. Fakt už jako nemám slov.
Hm, opravdu demokracie, co? Se nam to nejak nenapadne vraci zpet :zed:

mně to uniklo, povídejte…at mám radost ze života… :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
1.6.11 19:22

Ty jo, jestli to budou pridelovat podle bydliste, to bude nase ex asi dost prekvapena :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
1.6.11 19:31

tož tak má vypadat správná demokracie, příděl lékaře a šmitec !! jsem jen zvědavá kdy se lidé konečně probudí a začnou se bouřit a půjdou proti systému, snad už brzy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
1.6.11 19:32

No jako nikdo to ještě neschválil, ale tady jsou schopní všeho možného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
1.6.11 19:39

Tak koukám do archivu TV Prima a ještě tam dnešní zprávy nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
1.6.11 19:45

To už by byl vrchol všeho. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
1.6.11 20:00
Fascinante píše:
Ekoženo a ostatní jak řešíte školky vy? já jsem bezradná. Malý tam musí a já musím do práce, tedy jen ji musím najít ješte.

Poslala jsem Ti SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
1.6.11 20:02

Taky jsem viděla a zírala :zed: :zed: :zed:
Neskutečné.
To snad už lidi nemají rozum.
To přeci nemohou dopustit.
Já bych to nerespektovala :think:
Přeci nepůjdu k někomu přidělenému, který třeba má pověst řezníka 8-o
To jako chtějí, aby měli všichni práci, všichni pacientů stejně i ti neschopní?

Silně uvažujeme o přestěhování… :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
1.6.11 20:05
PeBa píše:
Taky jsem viděla a zírala :zed: :zed: :zed:
Neskutečné.
To snad už lidi nemají rozum.
To přeci nemohou dopustit.
Já bych to nerespektovala :think:
Přeci nepůjdu k někomu přidělenému, který třeba má pověst řezníka 8-o
To jako chtějí, aby měli všichni práci, všichni pacientů stejně i ti neschopní?Silně uvažujeme o přestěhování… :-(

Pamatuju si dobu, kdy rikali, jak to bude fajn, kdyz si kazdy zvoli sveho lekare…jak se vyselektuje kvalita. Hahaha. Asi jich dost nema do ceho pichnout nebo co…
Pokud tohle projde, bud emigrujem, nebo se aspon prestehujem. Zdejsi dr. bych uz nerozdychala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
1.6.11 20:14

Podle mě je to v rozporu s listinou zákl. práv a svobod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama