Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Anna86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 15:17

Už je na uloz.to ten úžasný porod :palec:

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 10.07.11 15:19

Luminar - no krajinka nádherná, hned bych měnila. Brala bych to i s těma krávama od Farské. Úplně slyším, jak cinkají zvonečkama a bučí…Nebo ty srnky od Milu :-) (i když bifteček je taky mňam).
Já čumím ze všech stran na sousedy, máme barák uprostřed lidí :roll: A poslední dobou mě to děsně deptá. Strašně tu nejsem spokojená, chci pryč, na druhou stranu je to můj rodný dům a mám tu kořeny. Nevím, zda bych byla schopná přesazení. Asi bych potřebovala mít možnost se sem kdykoliv vrátit - takže mít dvoje bydlení a na to fakt nemáme :roll:

farska
Vesmírná mluvilka 30285 příspěvků 10.07.11 15:29
PeBa píše:
Luminar - no krajinka nádherná, hned bych měnila. Brala bych to i s těma krávama od Farské. Úplně slyším, jak cinkají zvonečkama a bučí…Nebo ty srnky od Milu :-) (i když bifteček je taky mňam).
Já čumím ze všech stran na sousedy, máme barák uprostřed lidí :roll: A poslední dobou mě to děsně deptá. Strašně tu nejsem spokojená, chci pryč, na druhou stranu je to můj rodný dům a mám tu kořeny. Nevím, zda bych byla schopná přesazení. Asi bych potřebovala mít možnost se sem kdykoliv vrátit - takže mít dvoje bydlení a na to fakt nemáme :roll:

No,kdo ma …To se netrap :huban:
Ono se to vyresi-pokud se to vyresit potrebuje :kytka:

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 10.07.11 16:32
PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 10.07.11 20:13

…no , přesně tak jsem si to myslela, že to na vejšce chodí. Odpapouškovat, co chtějí a vyhodit z hlavy. Vlastní myšlení se trestá :nevim:

SlobodaVočkovaní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.11 01:45
21 důvodů proč se nedat očkovat

prof. Dr. Keith Scott-Mumby - „21 důvodů, proč se nedat očkovat“:

1. část (1. - 5.): http://www.slobodavockovani.sk/…dat-ockovat/
2. část (6. - 11.): http://www.slobodavockovani.sk/…ovat-2-cast/
3. část (12. - 16.): http://www.slobodavockovani.sk/…ovat-3-cast/
4. část (17. - 21.): http://www.slobodavockovani.sk/…ovat-4-cast/

freeonit
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 11.07.11 11:22

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, máme jít ted v 12m na 3 hexa kterou očkovat už nechci, 2 krat jsem to uz odlozila kvuli neexistujícímu nachlazení a teplotach pri rustu zubů. Už mi to přijde docela trapné se vymlouvat a chtela bych ríct doktorovi ze ockovat uz nebudem, bohuzel ja jsem strasnej tremista a neumim dobre argumentovat. Jestli máte nějaké zkušenosti z otázkama co mi může položit abych se mohla nejak pripravit, ja absolutne nerozumím chemii a trosku se v tech článcích o složení vakcín a obsahem rtuti, hliníku a vseho možnýho topím.. děkuju Terka :kytka:

lisacek
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 11.07.11 11:30

Já se taky přidávám :think: , navíc my bychom měli dostat teď ve 12m 4.dávku hexy a 4.dávku synflorixu (ten odmítnu) - hexu už nechci taky - malý má zástavy dechu a já hloupá věřila tvrzení doktorů, že je to jeho alergií (ABKM) a refluxem, že mu prostě občas zaskočí a já mám dávat pozor, abych ho nedávala ležet hned po jídle :zed: :zed: Přitom když jsem se dívala zpětně na začátky apnoe a očkování, tak mi to přesně sedí jako NEŽÁDOUCÍ ÚČINEK a i přesto naše mudra očkovala dál a já jí věřila :zed: :zed: Štve mě, že je malý už naočkovaný taky na TBC, rotarix, 3dávky Synflorixu a 3dávky Hexy -kdyby to šlo, tak bych ho dala hned nějak detoxikovat a modlím se, aby neměl horší následky v budoucnosti :zed: :think: Poradíte mi taky :?: je toho teď na mě moc a pořád jen přemýšlím, jak to udělat :think:

milunka1
Kecalka 482 příspěvků 11.07.11 11:46
lisacek píše:
Já se taky přidávám :think: , navíc my bychom měli dostat teď ve 12m 4.dávku hexy a 4.dávku synflorixu (ten odmítnu) - hexu už nechci taky - malý má zástavy dechu a já hloupá věřila tvrzení doktorů, že je to jeho alergií (ABKM) a refluxem, že mu prostě občas zaskočí a já mám dávat pozor, abych ho nedávala ležet hned po jídle :zed: :zed: Přitom když jsem se dívala zpětně na začátky apnoe a očkování, tak mi to přesně sedí jako NEŽÁDOUCÍ ÚČINEK a i přesto naše mudra očkovala dál a já jí věřila :zed: :zed: Štve mě, že je malý už naočkovaný taky na TBC, rotarix, 3dávky Synflorixu a 3dávky Hexy -kdyby to šlo, tak bych ho dala hned nějak detoxikovat a modlím se, aby neměl horší následky v budoucnosti :zed: :think: Poradíte mi taky :?: je toho teď na mě moc a pořád jen přemýšlím, jak to udělat :think:

Holky,nic neřešte,nic nevysvětlujte…já odmítla čtvrtou hexu a MMR/příušnice,spalničky…/a jen jsem podotkla,že na kontrolu v těchto měsících přijdeme,ale že očkovat už nic nechceme a čekáme na příští rok,až vyjde ten novej zákon o očkování a že si počkáme,co v něm bude…naštěstí je naše mudr v obraze a sama řekla na přihlouplé pindy sestřičky,že očkování opravdu u nás není povinné a že je pouze uvedené v nějaké vyhlášce…tak asi tak… 8-)

asha
Nadpozemská drbna 29620 příspěvků 11.07.11 11:48

Ahoj, tak jsem zas na par dni doma, snad doctu :-) Ale ze toho je …

SlobodaVočkovaní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.11 11:49
Detoxikace od vakcín
lisacek píše: Štve mě, že je malý už naočkovaný taky na TBC, rotarix, 3dávky Synflorixu a 3dávky Hexy -kdyby to šlo, tak bych ho dala hned nějak detoxikovat a modlím se, aby neměl horší následky v budoucnosti :zed: :think: Poradíte mi taky :?: je toho teď na mě moc a pořád jen přemýšlím, jak to udělat :think:

Zkus třeba tohle:
http://www.slobodavockovani.sk/…deti-8-cast/

Dr. Eleková ráda pomůže, kontakty viz:
http://lecivacesta.webnode.cz/en/

freeonit
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 11.07.11 11:50

jenze náš dr. by ockoval i kaslicek a rymicku kdyby to slo… nadruhou stranu nechci menit dr. máme tu jednu 80letou a pak mladou ale pry chlastá :lol:

asha
Nadpozemská drbna 29620 příspěvků 11.07.11 11:52
lisacek píše:
Já se taky přidávám :think: , navíc my bychom měli dostat teď ve 12m 4.dávku hexy a 4.dávku synflorixu (ten odmítnu) - hexu už nechci taky - malý má zástavy dechu a já hloupá věřila tvrzení doktorů, že je to jeho alergií (ABKM) a refluxem, že mu prostě občas zaskočí a já mám dávat pozor, abych ho nedávala ležet hned po jídle :zed: :zed: Přitom když jsem se dívala zpětně na začátky apnoe a očkování, tak mi to přesně sedí jako NEŽÁDOUCÍ ÚČINEK a i přesto naše mudra očkovala dál a já jí věřila :zed: :zed: Štve mě, že je malý už naočkovaný taky na TBC, rotarix, 3dávky Synflorixu a 3dávky Hexy -kdyby to šlo, tak bych ho dala hned nějak detoxikovat a modlím se, aby neměl horší následky v budoucnosti :zed: :think: Poradíte mi taky :?: je toho teď na mě moc a pořád jen přemýšlím, jak to udělat :think:

Nejlip, kdyz najdes na ten detox dobryho homeopata.
S argumentaci moc neporadim, ja bych reka, ze proste nechci a podepsala papir. :think:

eLena F
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 11.07.11 11:53
freeonit píše:
Ahoj holky, potřebovala bych poradit, máme jít ted v 12m na 3 hexa kterou očkovat už nechci, 2 krat jsem to uz odlozila kvuli neexistujícímu nachlazení a teplotach pri rustu zubů. Už mi to přijde docela trapné se vymlouvat a chtela bych ríct doktorovi ze ockovat uz nebudem, bohuzel ja jsem strasnej tremista a neumim dobre argumentovat. Jestli máte nějaké zkušenosti z otázkama co mi může položit abych se mohla nejak pripravit, ja absolutne nerozumím chemii a trosku se v tech článcích o složení vakcín a obsahem rtuti, hliníku a vseho možnýho topím.. děkuju Terka :kytka:

Můžeš argumentovat tím že v Hexe je žloutenka B, kterou dítě nemá šanci chytit… že 6 nemoci naráz je fakt moc, že si to musíš fest rozmyslet, protože vyplývají na povrch fakta, že očkování není zas tak super… Že ses dozvěděla, že výrobce nemusí uvádět vše co vakcína faktický obsahuje…
Držím palce!

milunka1
Kecalka 482 příspěvků 11.07.11 11:53
freeonit píše:
jenze náš dr. by ockoval i kaslicek a rymicku kdyby to slo… nadruhou stranu nechci menit dr. máme tu jednu 80letou a pak mladou ale pry chlastá :lol:

nic s ním neřeš :mrgreen: prostě nechci očkovat a hotovo…argumenty ho stejně zajímat nebudou…a určitě z něho vyleze,že nejsi jediná neočkující…já hleděla,když mi to mudra řekla,že má víc nenaočkovaných dětí…ale nemluví se o tom…na výběr ti nikdy lékař nedá…

Stránka:  « Předchozí 1 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama