Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Napsat příspěvek
Jennie
23.12.12 10:54

@Petrushenka No paráda :palec:Já jsem to začala zkoumat pořádně až včera v noci a to uskakující buy now mě teda pěkně vytáčelo. Manžel mi teda hned řekl, že nechápe, proč bych to měla objednávat 15 lidem, že zřízení paypalu není složité :nevim:.

Příspěvek upraven 23.12.12 v 11:00

• Nahlásit
  • Citovat
12746
23.12.12 10:55
@Jennie píše:
A obecně. Já zmíním, že si objednám sprej a v tu ránu-aniž by se na to někdo pořádně podíval, tak mám 14 žádostí, ať objednám i pro vás. Já jsem házela na ty stránky odkaz několikrát i do sz někomu a až teď to třeba tebe, aiko napadlo se na to samostatně podívat :nevim:.

já na ty stránky koukala, ale už to bylo dýl a já si to trubka neuložila a v týhle diskuzi je nemožné něco dohledat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4957
23.12.12 10:55
@Amber_1977 píše:
Jsem si to počítala - jdeš tam nalačno a vypiješ množství cukru = jedna až dvě sladké čokolády, či zhruba čtyři vysokoprocentní hořké čokolády :poblion: Nevím, jak vy, ale já v obou těhotenstvích sladké nemohla ani cítit, až do devátého měsíce.. Pro mě byl jeden čokoládový bonbon sladké asi tak na týden minimálně..
No a samozřejmě, pokud maminka není cukrožroutka, tak jim ty výsledky taky vylezou blbě, protože dostane cukrový šok (o plodu ani nemluvě, než to tělo odbourá) a vyletí falešně pozitivní výsledky - u nás v jedné skupině to bylo u čtyřech holek z šesti - všechny rodily v Podolí. :roll:

Tak to byl muj pripad, cukr nejim. Kdyz si obcas neco malickyho dam, tak to hned musim silne zapit vodou. Priste odmitam!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2165
23.12.12 11:02
@Jennie píše:
A obecně. Já zmíním, že si objednám sprej a v tu ránu-aniž by se na to někdo pořádně podíval, tak mám 14 žádostí, ať objednám i pro vás. Já jsem házela na ty stránky odkaz několikrát i do sz někomu a až teď to třeba tebe, aiko napadlo se na to samostatně podívat :nevim:.

Nehlede na to, ze tady vsichni zbesile objednavate ten lisejnikovej ve spreji, pritom je mnohem lepsi ten fermentovany olej z treschich jater od Blue Ice. :roll: My bysme si treba z gr08 ten ve spreji ani nekoupili (u veganu to ale chapu). Jestli nekomu nedela dobre ten olej jist, treba jako me :mrgreen: tak ho maji i v kapslich z rostlinne celulozy. Ty zobu v pohode 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.12 11:28
@Manifee píše:
Nehlede na to, ze tady vsichni zbesile objednavate ten lysejnikovej ve spreji, pritom je mnohem lepsi ten fermentovany olej z treschich jater od Blue Ice. :roll: My bysme si treba z gr08 ten ve spreji ani nekoupili (u veganu to ale chapu). Jestli nekomu nedela dobre ten olej jist, treba jako me :mrgreen: tak ho maji i v kapslich z rostlinne celulozy. Ty zobu v pohode 8)

Nevím jak dopadla diskuze nad tím, jestli si spíš těma olejema nehuntujeme ledviny játra (?), tak jsem si říkala, že to budu střídat, spíš že ten D3 ve spreji budu mít jako do zálohy.
Mě kapsle nepomůžou, je mi o něm zle a krkám ho jeste v noci, tkaže pro mě prašť jak uhoď, stejně ho jim obden k jídlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
23.12.12 11:32
@Manifee píše:
Nehlede na to, ze tady vsichni zbesile objednavate ten lisejnikovej ve spreji, pritom je mnohem lepsi ten fermentovany olej z treschich jater od Blue Ice. :roll: My bysme si treba z gr08 ten ve spreji ani nekoupili (u veganu to ale chapu). Jestli nekomu nedela dobre ten olej jist, treba jako me :mrgreen: tak ho maji i v kapslich z rostlinne celulozy. Ty zobu v pohode 8)

můj muž prohlásil, že olej z ryb prostě jíst nebude, takže mě jiná metoda jak do něj dostat déčko mě fakt nenapadá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2165
23.12.12 11:42

@paola white no ty kapsle jsou prave v pohode, ten rybi olej ani neucitis

@Petrushenka jatra ani ledviny nehuntuje, naopak z pohledu cinske mediciny posiluje jing i jang, posiluje ledviny a naplnuje ducha? Nebo nevim co znamena fills the essence :mrgreen:

http://www.westonaprice.org/…yin-yang-clo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
23.12.12 11:44

@Manifee konkrétně blue ice teda nevím, ale jak se ta kapsle rozloží tak ten olej krká a je mu šoufl. a kdybych mu kapse dala tak je stejně nebude jíst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659
23.12.12 12:09

Tak dostat do muže déčko je kapitola sama o osobě, olej mu nechutná, s kapslema si připadá jak u doktora, takže je taky nechce, no a radši si ani nepředstavuju, jak se na mě bude tvářit, až na něj budu chtít stříknout lišejník :mrgreen:

Já uvažuju o lišejníku pro syna, nechce se mi mu dávat ve věku několika měsíců rybí olej, protože mořské ryby jsou alergen a navíc mám v plánu mu maso dávat velmi výjimečně, vlastně do roka skoro vůbec. Zatím dostává Vigantol.

Já beru rybí olej, i když teda ta představa, že je to vyrobené z tresčích jater, je pro mě teda nic moc - proto mě zaujal lišejník.

@Manifee Proč se Ti ten lišejník zdá tak špatný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
23.12.12 12:36
@aiko24 píše:
Kyselina citronová by mi nevadila, ale sorban draselný ano :think: ten se vyrábí z ropy a na zdravapotravina.cz ma skore škodlivosti 3 (nevhodné pro děti, alergiky, citlivé osoby atd.)

Přitom na výrobku je napsáno, že je schváleno českou pediatrickou společnosti. Asi by mě to nemelo prekvapovat.

• Nahlásit
  • Citovat
344
23.12.12 12:49

@aiko24 Lisejnikovy neni urcite spatny, ale vzhledem k tomu, ze v lisejniku je hlavne D2 a jen cast D3, je nutne ho oddelit v nekolika stupnich (pomoci ethanolu, pak nasleduje cisteni, vyroba koncentratu).
Dale samotny D3 mi prijde nevyvazeny oproti oleji z trescich jater, ve kterem jsou D3, A esencialni mastne kyseliny (omega 3 - DHA a hlavne EPA). V kombinaci aktivatorem K2 v mlecnem tuku je to perfektne vyvazena kombinace s vybornou vstrebatelnosti oproti samotnemu D3.

Mimochodem takova zajimavost - tresky si ten D3 samy nevyrabi, ziskavaji ho ze zelenych morskych ras. Takze je to taky skoro veganske :D

Příspěvek upraven 23.12.12 v 12:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jennie
23.12.12 12:49

A ještě poslední věc k tomu objednávání, pak už se k tomu nebudu vyjadřovat, protože mi to akorát otrávilo předvánoční náladu. Už když jsem svolila asi před 2 měsíci k tomu, že udělám hromadnou objednávku, říkal mi manžel-nedělej to, vymstí se ti to. Měl samozřejmě pravdu. Já když jsem se zmínila, že si ten lišejníkový sprej objednám, tak asi tři z vás požádali o to, ať objednám i jim.Tak jsem si řekla OK, protože důvodem bylo, že nemají paypal-i když to prý není vůbec těžké si ho zřídit-a doporučuji to všem, protože tyhle přípravky ze zahraničí budeme objednávat asi častěji, tak to přece nebude objednávat pořád jeden člověk(třeba já, že :? ).Jenže pak to bylo dalších asi 10 lidí 8o Ohledně poštovného. Jo, je fajn se o to podělit, ale pokud já třeba objednávám něco za tisíc korun a opravdu to chci, tak zaplatím i dvě stovky. Nedávno po mě chtěla kamarádka, ať jí něco objednám v e-shopu, který má výdejní místo v Praze a pošlu, že mi poštovné zaplatí.Fajn.Ona zaplatí mě 50kč místo 120kč, které chce za poštu e-shop, takže ušetří 70kč. Ale že já, když tam pojedu mhd, tak projedu třeba 64kč za tramvaj tam a zpět, bude muset být manžel doma, abych tím mhd netahala malou, pak na poštu(koupit bublinkovou obálku)…tak jako hodná jsem, ale má to své meze.
Tady hromadně píšete, ať vám objednám taky, aniž by jste se na ty stránky mrkli-hlavně že nabádáme lidi, ať čtou příbalové letáky. 8) Já jsem včera nemohla ani usnout, jak jsem zjistila, že mi to nebere tu výhodnou nabídku(bylo to tím prohlížečem, děkuji Paole za vyřešení záhady :kytka:,chtělo se mi brečet při představě, že budu vypadat jako nějaká podvodnice).
Takže tímto slavnostně prohlašuji, že i když vás mám ráda, UŽ NIKDY :cert: nic hromadně neobjednávám. Děkuji za pochopení :kytka:

Příspěvek upraven 23.12.12 v 14:40

• Nahlásit
  • Citovat
2659
23.12.12 12:58

@Jennie :hug: Vánoční náladu si zkazit nenechej :kytka: Ostatní si prostě jen nevšimli, že je poštovné tak malé a že jde platit i kartou. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
23.12.12 13:02

@Jennie

Příspěvek upraven 25.06.13 v 00:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659
23.12.12 13:03
@gr08 píše:
@aiko24 Lisejnikovy neni urcite spatny, ale vzhledem k tomu, ze v lisejniku je hlavne D2 a jen cast D3, je nutne ho oddelit v nekolika stupnich (pomoci ethanolu, pak nasleduje cisteni, vyroba koncentratu).
Dale samotny D3 mi prijde nevyvazeny oproti oleji z trescich jater, ve kterem jsou D3, A esencialni mastne kyseliny (omega 3 - DHA a hlavne EPA). V kombinaci aktivatorem K2 v mlecnem tuku je to perfektne vyvazena kombinace s vybornou vstrebatelnosti oproti samotnemu D3.

Mimochodem takova zajimavost - tresky si ten D3 samy nevyrabi, ziskavaji ho ze zelenych morskych ras. Takze je to taky skoro veganske :D

Příspěvek upraven 23.12.12 v 12:55

Beru to tak, že malej má DHA a EPA ode mně z mléka :think: Jůůů řasy miluju, takže teda místo všech těch olejů a lišejníků stačí baštit suši? To nacpu i do manžela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama