Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jennie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.12 20:15

Díky, holky :).Už jsem relativně ok, loupala jsem 5 kilo brambor na zítřejší salát a dělala jiné nevolnické práce :jazyk:,tak je mi lépe.

@kaštinka Představa tvých dítek poletujících s housličkami a trumpetkou je kouzelná :)

mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 23.12.12 20:31

:kytka: Všem přeji pěkné Vánoce a do nového roku hodně zdraví a ať až tu budeme za rok touto dobou se již více schyluje k dobrovolnému očkování :kytka:

Lenula-xy
Kelišová 7397 příspěvků 23.12.12 20:46
@kaštinka píše:
Holky, Elen měla včera svou prvni horečku (bude ji 29.12. 15 měsíců), rostou ji 3 stoličky najednou, chtěla pořád kojit, tak jsme zalehly a ona si vysavala na stridacku dokola obe prsa. Dnes ve 3 rano se vzbudila bez teploty plna energie a dávala opět jasne najevo vyměšování. Tak mám radost, že jsme to takto v klidu zvládly. Teplotu měla rovných 24 hodin.
šikulky :palec: nám bude 29.12. 18 měsíců :mrgreen:

jinak na testy na cukrovku v těhu mě dr naštěstí neposlal :D

Lenula-xy
Kelišová 7397 příspěvků 23.12.12 21:30
@Frema77 píše: Ženy a muži :) není to tak dlouho, jak jsme tady probíraly, co si naše dětičky občas přinášejí za suvenýry z preventivek u našich lékařů. No tak my jsme byli na prevenci minulé pondělí, od tohoto úterý do čt horečky(rostly mu i zuby), včera rázem bez teploty, večer se začal osypávat a teď už mám diagnozu šesté nemoci potvrzenou i od dr. na pohotovosti. Tož tak, jen musíme nějak překopat ten vánoční program :)

a jak jste na tom s vyrážkou? Maá to celou dobu nesla v pohodě, osypala se jen sabě a asi na dva dny a potom byla ok

Lenula-xy
Kelišová 7397 příspěvků 23.12.12 21:36
@aiko24 píše:
Holky co pomáhalo dětem na zuby? Těšila jsem se, jak bude malej nosit jantarové korálky, ale jestli je to placebo pro maminky ;) tak nevím…no stejně mu je možná koupím, vypadá to krásně :mrgreen: Syn teď začal hodně slintat, tak mám podezření, že se něco chystá. Sice je ještě docela brzo, ale on je fakt cvalík (už má skoro osm kilo 8o - asi mám plnotučné mateřské mléko :) ), tak je možné, že už to budou zuby :nevim:

buď ráda, že jen slintá, u nás řev a nespaní od začátku do konce a nepomáhá nic :(

Petrushenka
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 23.12.12 21:40
Lenula-xy
Kelišová 7397 příspěvků 23.12.12 21:41
@Amber_1977 píše:
@Jennie To je úplně normální, když hlídají tatínci.. Ten náš občas k tomu všemu ještě usne, takže super chůva :cert:
Jinak pupík neobchází - pupík to cíleně vyrací od stěny, aby to spadlo.. Tak doufám, že už si to bude pamatovat :cert: :cert: :cert: :zed:

tak u nás to bylo právě naopak, tatínek je nějak přecitlivělý a pořád malé stál za zadkem :mrgreen:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 23.12.12 22:24
Je to samozřejmě na tobě, ale Evča měla ve středu večer 39,4 a nic jsem nedala. Pak měla dva dny zvýšenou tepl. a včera a dnes je již bez teplot. Asi se v ní klepal nějaký bacil a ta horečka ho stopla, než se projevil, tak to vidím já..takže ona horečka má vlastně pozitivní funkci. Ale jestli myslíš, že je nutné srážet, tak bych zkusila nějaké ty vlažné zábaly na zápěstí a kotníčky anebo se mi líbí typ Amber jak sem dávala - na nohy teplé ponožky a na čelíčko vlažný hadr..
@Lucrezia2 píše:
Holky, jdu pro radu - prcek má už teď dost vysokou teplotu, tak se připravuju, dát mu na noc nurofen - ale zatím nebyl vůbec nemocný, teď když jsem to rozbalila - tak mne překvapiloo množství, má 13 kilo, to podle příbaláku znamená dát mu 7ml - není to moc???
mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 23.12.12 22:27

My snižovali snad jen dvakrát a dávali jsme
VIBURCOL čípky

@Evulina píše:
Je to samozřejmě na tobě, ale Evča měla ve středu večer 39,4 a nic jsem nedala. Pak měla dva dny zvýšenou tepl. a včera a dnes je již bez teplot. Asi se v ní klepal nějaký bacil a ta horečka ho stopla, než se projevil, tak to vidím já..takže ona horečka má vlastně pozitivní funkci. Ale jestli myslíš, že je nutné srážet, tak bych zkusila nějaké ty vlažné zábaly na zápěstí a kotníčky anebo se mi líbí typ Amber jak sem dávala - na nohy teplé ponožky a na čelíčko vlažný hadr..
Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 23.12.12 22:31
Jojo, vím o tom. Bohužel to, že jsou suroviny bio neznamená, že dle legislativy do těchto výrobků nesmějí dát éčka. Takže všechno číst, resp. kupovat nejlépe základní suroviny a z těch teprve vařit :pankac:
@Petrushenka píše:
http://www.stream.cz/…opotravinach
Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 23.12.12 22:32

Děvčata krásné pokojné Vánoce, radost, pohodu a splněná přání :hug: :andel:

Lenula-xy
Kelišová 7397 příspěvků 23.12.12 22:37
@Evulina píše:
Nic si z toho nedělej, malá má v 19 měsících 11 kg a 85 cm, dr. že prý všechno OK. Kdo by měl nerva, že má malý dítě, tady jsou pro uklidnění tabulky: http://www.kojeneckavyziva.cz/…RustovyVyvoj

my to máme podobně :palec:

Lenula-xy
Kelišová 7397 příspěvků 23.12.12 22:43

@Lucrezia2 píše:
Holky, jdu pro radu – prcek má už teď dost vysokou teplotu, tak se připravuju, dát mu na noc nurofen – ale zatím nebyl vůbec nemocný, teď když jsem to rozbalila – tak mne překvapiloo množství, má 13 kilo, to podle příbaláku znamená dát mu 7ml – není to moc???

malá si teda nenechá dát zábal-studený hadr ani na čelo, při takhle vysokých tepotách, takže ji prostě vezmu do sprchy a postupně sprchuji čím dá studenější vodou a po těch 39 bych taky už asi něco dala, ale ne paralenovou řadu, ale brufenovou :think:

Lenula-xy
Kelišová 7397 příspěvků 23.12.12 22:45

Holky, taky přeju všem krásné Vánoce plné klidu a pohody :hug:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 23.12.12 22:53

Já tu středeční horečku konzultovala s mámou a ta mi povídala, že zatím by nic nedávala, až kdyby měla čtyřicítku. No a vyplatilo se. Ale je pravda, že tu horečku celkem dobře nesla, kdyby ne nebo hrozily nějaké febrilky, tak bych asi zkusila nějaké ty zábaly, v opravdu nejhorším případě brufen..

Stránka:  « Předchozí 1 2811 2812 2813 2814 2815 2816 2817 2818 2819 2820 2821 8851 Další »
Váš příspěvek
Reklama