Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lerry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.13 14:28
@Ango píše:
my o Pediacelu uvažujeme… Už jsem ukecala i odklad.. A dr s tím nema vůbec zádný problém. Normálně si to platíme sami a je to. Na infekční bych teda nesla… Spis bych raději změnila pediatra…

Díky, mudr mi ten papír dala na kontrole v 6ti měsících, kdy jsem jí řekla že očkovat v chřipkové epidemii bych nechtěla a hexu nejraději také ne. Tvářila se velmi solidárně, že to chápe, že žloutenka B je blbost, ale prý nemá licenci na jiné vakcíny než Hexu. Na to infekční se mi taky nechce, to už bych si raději tu vakcínu koupila v lékárně a mudře to donesla. Spíš mi přijde, když nad tím tak přemýším, že se nás jako problémových elegantně zbavila s tím, že nás nikam hlásit nebude, ale jinou vakcínu nám nemůže dát.

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 27.02.13 14:32
@gabriela82 píše:
Já vás zase budu otravovat s vitamínem C - já vím, že se přebytky vyloučí močí, ale není to pak zase moc velký nápor na ledviny?
Jinak dávám třetí den a ještě včera jí visely švihadla z nosu až ke kolenům a dneska je to fakt o dost lepší :pankac:

tohle právě může být. moje číňanka mi onehdá říkala, že lidi s oslabenou dráhou ledvin céčko nemají užívat vůbec natož megadávky. proto jsem s ním dost obezřetná :think:

Raven08
Závislačka 4785 příspěvků 27.02.13 14:36

Kastinko a Robinku - dekuji za odkazy na video a bobany. :)

kaštinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.13 14:36

@Saroya Asi ne všechno je pro všechny. :think:

kaštinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.13 14:37

@Moodymare Rádo se stalooooo :hug:

Petrushenka
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 27.02.13 14:56
@paola white píše:
@Petrushenka dostane se to do mléka a nebrala bych. myslím že o těch pár dnů se to nepicne

To je v rámci týdnů a tím pádem nesplním třetí část svého detoxu, protože do očka zbývá týden a po očku další týden, případně dva týdny… no co se dá dělat.

Petrushenka
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 27.02.13 15:01
@Saroya píše:
tohle právě může být. moje číňanka mi onehdá říkala, že lidi s oslabenou dráhou ledvin céčko nemají užívat vůbec natož megadávky. proto jsem s ním dost obezřetná :think:

No tak to je fakt bezvadný. Cecko bych kvůli ledninám teda neměla, probiotika taky ne (i kdyz to mám naordinované v rámci detoxu), ještě zjistit, že bych neměla ani rybí olej a dceři o očkem už vůbec nepomůž, protože nic z toho do ní nedostanu. Já se jdu picnout fakt :pankac:

Raven08
Závislačka 4785 příspěvků 27.02.13 15:04

Holky a gr08. Prosim o nazor. Mame v rodine situaci. Bydlime s rodici v jednom dome, oddelene byty, presto se pravidelne vidame, potkavame. Tatkova nynejsi zena byla na operaci po recidive rakoviny, vsechno odebrano, ale i s casti jater a celou slezinou. Takze imunita pujde do kopru (bez sleziny). Doktori doporucili naockovat, kvuli slezine. Ani jeste nevim na co pujde, je ji pres 60 let. Uz se ptala jestli je maly zdravy, je. Stejne ho budu radeji drzet dal pro jeji ochranu. Az bude naockovana, tak muze byt potencialni prenasec pro neockovaneho syna, je to tak? I kdyz to budou oslabene, nebunecne vakciny? Je sance, ze by malej neco chytil? Jeste ji ceka chemoska, tak se trochu obavam je nechavat v kontaktu, kvuli ochrane obou.Ja osobne bych ho radeji drzela dal, ale to by zase nemuseli pochopit oni. Moc dekuju za nazory.

Raven08
Závislačka 4785 příspěvků 27.02.13 15:06

@Petrushenka - a jde ten detox prerusit a nebo zacit znova? Ja bych se soustredila na dite.

robínek
Neúnavná pisatelka 15257 příspěvků 27.02.13 15:07

@Petrushenka
a můžeš jogurty, syrovou zeleninu, ovoce, kysaný zelí, rakytníkovou šťávu? Já že bych se to v tom případě pokusila řešit přírodními zdroji. Dceři už probiotika taky nedávám, baští to, co jsem právě napsala (krom zelí ;) ) a je zdravá jak řípa! Hlavně klid, nejhorší je matka ve stresu ;)

Petrushenka
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 27.02.13 15:13

@Moodymare znova nezačínám, to už bych se fakt poblila, beze srandy. Ale po kontrole asi stejně půjdeme jinam, takže uvidím co mi pak naordinujou, to bych holt musela přežít, kdybych dostala to samé. Ale dobrovolně do toho nejdu. :lol:
@robínek Mléčky bohužel ne, už po nich mám běhavku a břichabol. Z kysanýho zelí je mi :poblion: ani na lžičku denně si nevzpomenu :zed: To ostatní bych snad zvládla… pro štávu skočím do Dm, myslím, že jsem ji tam viděla. :hug:

robínek
Neúnavná pisatelka 15257 příspěvků 27.02.13 15:23

@Petrushenka
Já rakytníkovou šťávu kupuju ve zdravý výživě za 64Kč.
A že jsem tak smělá, proč vlastně detoxikuješ, nevypadáš z toho nadšeně :mrgreen: Nějaký zdravotní problém, nebo údržba před jarem?

Petrushenka
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 27.02.13 15:39
@robínek píše:
@Petrushenka
Já rakytníkovou šťávu kupuju ve zdravý výživě za 64Kč.
A že jsem tak smělá, proč vlastně detoxikuješ, nevypadáš z toho nadšeně :mrgreen: Nějaký zdravotní problém, nebo údržba před jarem?

Kdybych jen nevypadala nadšeně, tak je to ještě dobrý, ale bylo mi ukrutně zle, jako dlouho ne (zažívání), měla jsem zvolnit, ale to jsem dozvěděla až týden před skončením toho čínskýho humus ble čaje a pokroutek a ted jsem měla nasadit probiotika, to nejjednoduší :lol: Do toho psychicky v pytli, protožě mi bylo zle a do toho zakázaného jíst co jsem zvyklá, není dobrý nápad :cert: Takže dieta a už mám 45kg, nemám co jíst a furt mám hlad :lol: Ale postupně zjistuju, co mi vadí a stejně se té diety nedržím, protože nemůžeme ty základní potraviny, ze kterých se recepty skloádají (soja cibule petržel) a nedá se to jíst.
Chtěla jsem hlavně detoxikaci pro dceru mezi očkováním a rovnou změřili i mě, což je super a obě jsme dostaly praparáty a jíst podle Strnadelky. Věděla jsem, že jsem zahumusená, vím co jsem jedla a jak mi bylo, a EAVčkem mi zjistili, to samé co z krve, candidu, víc za těch pět minut ani zjistit nešlo :roll:

BuffyCZ
Kecalka 230 příspěvků 27.02.13 15:40

Dobrý dne, zajímá mě.. necháváte své děti očkovat proti TBC?

Petrushenka
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 27.02.13 15:42
@Saroya píše:
a z jakého důvodu? já je měla v plánu před očkem zařadit na posílení imunity :think:

Protože se stimuluje imunita… Dobře by to asi vysvětlila evulina 8)

Stránka:  « Předchozí 1 3390 3391 3392 3393 3394 3395 3396 3397 3398 3399 3400 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama