Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 16.03.13 10:44

:think: já bych se třeba zase tolik netrápila tím masem. Došla jsem uvnitř sebe k závěru, že pozoruji, že mi vůbec nedělá dobře vepřový a hovězí a vyřazuju ho z jídelníčku. Neskutečně se mi po tom rozhodnutí ulevilo.
Prostě jsem mužskýmu řekla, že už ho nežerem a hotovo 8)

Kupodivu vůbec nic nemám proti rybám :think:. Ty vůbec nevnímám jako maso. Přijde mi to zvláštní a zároveň přirozený.

Mimochodem všichni tito chaneléři nabádají k lehké stravě s vynecháním masa. Zbavit se tří věcí - masa, karmy, strachu a můžeme výš ;).

mariannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.13 10:51

@ArankaA já napsala svůj názor z pohledu homeopatických zákonů, ale jsem teda zvědavá, jestli se protilátky utvoří nebo ne, oči předtím nezavírám, ale ač homeopatii nakloněná jsem a moc, tohle mi nesedí. Podle mě je to nesmysl a říkala to i sama Sedláková na přednášce, že homeopatické nosody protilátky netvoří.

edit: s tím, že každý máme jiné dispozice k různé délce života a nemocím, naprosto souhlasím. To se snaží většinou medicína zachránit kdekoho, jen aby žil a berou v úvahu spíš kvantitu života, než kvalitu. Homeopatie se právě dívá na lidi tak, že je každého možné udržovat jenom ve stavu zdraví, na který má vrozené dispozice a zaměřuje se spíš na kvalitu života, na svobodný život prožitý na hranici nejvyššího možného potenciálu, ne na tom, že někdo bude přežívat 5 let pod lékama a ze života nic mít nebude.

Příspěvek upraven 16.03.13 v 11:12

Holandanka01
Závislačka 3958 příspěvků 16.03.13 10:57
@PeBa píše:
@Holandanka01
Včéra přišla celá zděšená, že asi tolik cvok nejsem, že poslouchala v posteli ráno rádio a tam hlásili, že na dálném východě v Rusku nemůžou dohledat 11tisíc dětí 8o, že vůbec nechápou, kde jsou.
Celý den jsem se snažila něco podrobněji dohledat a nenašla jsem - jo, jo mezi hlavníma zprávama se to asi neobjeví :nevim:.

Tady včera v hlavních zprávách bylo, jak holandská sociálka odebrala „zanedbávané“ dítě z turecké rodiny a dali ho lesbickému páru. Turecká komunita se bouří, turecká ambasáda začala podnikat odvetné kroky a o tom byla celá reportáž. Jak se máme bát Turků, protože se teď budou mstít na hodných holanďanech. :poblion: Byla jsem ale ráda, že muž to komentoval slovy: „Jakkoliv Turky nemusím, tak v tomhle je plně podporuju, dát dítě do lesbické rodiny je trest a ne vysvobození ze zanedbávání.“

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 16.03.13 11:06

@Holandanka01

u nás dělají zprávy mrtvé brouky a v klidu se přijímají zákony na přechod na britský SS systém :poblion:

ArankaA
Závislačka 4956 příspěvků 16.03.13 11:06
@mariannnka píše:
@ArankaA já napsala svůj názor z pohledu homeopatických zákonů, ale jsem teda zvědavá, jestli se protilátky utvoří nebo ne, oči předtím nezavírám, ale ač homeopatii nakloněná jsem a moc, tohle mi nesedí. Podle mě je to nesmysl a říkala to i sama Sedláková na přednášce, že homeopatické nosody protilátky netvoří.

Je zajimavy, ze tohle resim zrovna s ni :) hledaji se zpusoby prevence jak u lidi tak i u zvirat a proste uvidime. Neda se rici stejne zadny poradny zaver. Jako u vseho ukaze cas. V prvni chvili si preju, aby ty zvirata nemely protilatky z ocka. To pomuze rozvirit vody dal vzhled k tomu, s kym to jeste resime.

Tvuj nazor beru. Proto sem psala, ze o tom v teto chvili muzeme diskutovat, zkouset a to vsechno bude mit posun ;)

mariannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.13 11:14

@ArankaA vždyť jsme se tady o tom po přednášce přímo bavily s těmi, co na přednášce byly, že se protilátky netvoří :nevim:

ArankaA
Závislačka 4956 příspěvků 16.03.13 11:18
@mariannnka píše:
@ArankaA vždyť jsme se tady o tom po přednášce přímo bavily s těmi, co na přednášce byly, že se protilátky netvoří :nevim:

At mi teda nekdo vysvetli, ze se to na krevnich testech ukaze? Ja si myslim, ze to netvori primo takovy protilatky jako ocko ale nejaky " bioinformacni" bo jak se tomu rika a ty testy to ukazou :nevim:

mariannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.13 11:26
@ArankaA píše:
At mi teda nekdo vysvetli, ze se to na krevnich testech ukaze? Ja si myslim, ze to netvori primo takovy protilatky jako ocko ale nejaky " bioinformacni" bo jak se tomu rika a ty testy to ukazou :nevim:

Tak to se přiznám, že vůbec nevím o co go, slyším to poprvé. Ale i v tom případě to není cesta, jak se vyhnout očkování a mít to černé na bílém. Bez protilátek se to v současných podmínkách nikdy neuzná. Takže možná je to dobré pro svůj dobrý pocit, že pro to člověk něco udělal, ale rozhodně ne jako způsob platného očkování. Navíc pojem bioinformační podle mě znamená něco ve smyslu „nehmatatelný“, protože s tím se v homeopatii také pracuje, že je tělo ovládáno vitální silou, která řídí veškeré procesy v těle a je jim nadřazená. Někdy se jí říká i bioenergie a s tímhle pojmem pracoval už Einstein. Pokud je to něco nehmatatelného, tak to by mě teda zajímalo, jak se to může zjistit vyšetřením, to mi hlava nebere. Třeba k tomu teda Sedláková řekne víc..

Farllin
Neúnavná pisatelka 17368 příspěvků 16.03.13 11:44

Ahoj holky, moc sem nechodím, ale málem mi dr zabil očkováním dítě. Skončily jsme v nemocnici. Nemám moc času psát, ale jsem tak nasr… naštěstí jsme si sehnaly nového, ten očkování odkládá na neurčito, až se malá uzdraví. kolabovalo jí dýchání a starýho dr zajímalo, jen ji naočkovat hexu, prevenar a synflorix. v tomto stavu. nevědět nic, kývnu a prý by jí dýchání zkolabovalo uplně. už jí totiž kolabovalo. otevírá se mi kudla v kapse. jsem moc ráda za tyto stránky a za to, že se snad o tom aspon trošku mluví a za těch pár matek, co poradí o této věci a vysvětlí co a proč dělat. takže díky i za tuto diskuzi.

aiko24
Závislačka 2659 příspěvků 16.03.13 11:47
@Saroya píše: čéče stevie nevím, ale třeba TCM doporučuje slady, pak sirupy, ale tam už je moc glukozy a nedoporučuje med a cukr (i třtinový)

Makrobiotika stévii radí nepoužívat, protože je to etrémně jinová rostlina.

ArankaA
Závislačka 4956 příspěvků 16.03.13 12:09
@mariannnka píše:
Tak to se přiznám, že vůbec nevím o co go, slyším to poprvé. Ale i v tom případě to není cesta, jak se vyhnout očkování a mít to černé na bílém. Bez protilátek se to v současných podmínkách nikdy neuzná. Takže možná je to dobré pro svůj dobrý pocit, že pro to člověk něco udělal, ale rozhodně ne jako způsob platného očkování. Navíc pojem bioinformační podle mě znamená něco ve smyslu „nehmatatelný“, protože s tím se v homeopatii také pracuje, že je tělo ovládáno vitální silou, která řídí veškeré procesy v těle a je jim nadřazená. Někdy se jí říká i bioenergie a s tímhle pojmem pracoval už Einstein. Pokud je to něco nehmatatelného, tak to by mě teda zajímalo, jak se to může zjistit vyšetřením, to mi hlava nebere. Třeba k tomu teda Sedláková řekne víc..

Nejde jen o to, co jde ci nejde ted… Budoucnost se stale vytvari a vsichni jsme jejim tvurcem. Takze i snaha neockovat a poukazovat na NU je snaha do budoucnosti, aby nastala zmena. Tohle je treba stejna vec a klidne se muze prijit za par let na to, ze to nebyla spravna cesta a mezitim se ukaze jiny smer vyboje :)

Lide postupne prichazi na to, jak si v mnoha smerech skodime, jen nekterym to trva dele, nekterym rychleji a nekdo na to neprijde za cely svuj zivot.

Taky nerozumim tomu, jak to muze fungovat, ale necona tom bude, kdyz se s tim lidi tak dlouho zabyvaji a nejake vysledky se uz ukazaly. Kdyz muzu v tom pomoc, tak proc ne :) slibila jsem tu, ze budu referovat postup, at je jakykoli.

mariannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.13 12:12
@ArankaA píše:
Nejde jen o to, co jde ci nejde ted… Budoucnost se stale vytvari a vsichni jsme jejim tvurcem. Takze i snaha neockovat a poukazovat na NU je snaha do budoucnosti, aby nastala zmena. Tohle je treba stejna vec a klidne se muze prijit za par let na to, ze to nebyla spravna cesta a mezitim se ukaze jiny smer vyboje :)

Lide postupne prichazi na to, jak si v mnoha smerech skodime, jen nekterym to trva dele, nekterym rychleji a nekdo na to neprijde za cely svuj zivot.

Taky nerozumim tomu, jak to muze fungovat, ale necona tom bude, kdyz se s tim lidi tak dlouho zabyvaji a nejake vysledky se uz ukazaly. Kdyz muzu v tom pomoc, tak proc ne :) slibila jsem tu, ze budu referovat postup, at je jakykoli.

Já Ti rozumím.. a ráda si počkám na to, jak to teda dopadne :dance:

ArankaA
Závislačka 4956 příspěvků 16.03.13 12:22
@mariannnka píše:
Já Ti rozumím.. a ráda si počkám na to, jak to teda dopadne :dance:

jsem tu uz nekolikrat psala, ze jeden kun je po ocku mrtvy a druhy ma kazdy rok problemy a proste to do nich uz nepichnu. Dostala sem se k teto moznosti a zjistila, ze to u zvirat resi vice lidi, tak sem nabidla svoje zvirata k pokusum. :idea:

Manifee
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 16.03.13 12:28

@mariannnka @ArankaA Tak ja si z te prednasky odnesla sice to, ze ty homeopaticke vakciny protilatky netvori, ale taky to, ze nejsou vubec dulezite. Ze to je v podstate jen dalsi mytus, na kterem si zakladaji doktori. Pricemz ani klasicke ockovani kolikrat protilatky nevytvori.

Jinak me tam zaujalo to, ze nektere zeme (nemam u sebe podklady z prednasky, tak nevim uz ktere), se temi homeopatickymi vakcinami chrani v dobach epidemie - napr. praseci nebo ptaci chripky a velice uspesne! :palec:

Mimochodem, kdyz jsme stali s Evulinou na chodbe, tak jsme tam zaslechli, ze to, ze dite spatne reaguje na ockovani, je diky tomu, ze se doktor trefi do nervu, kterymi je male dite posete. Takze ockovani je proste sazka do loterie, jestli se zrovna doktor trefi dobre nebo ne. :nevim:

mariannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.13 12:34

@ArankaA to mě mrzí, já mám doma to samé se psem. Ale on je tak přecitlivělý na všechno, i na homeopatika, že já na něm takovéhle pokusy dělat nemůžu. Za pokus to stojí.

Já mám u takového podávání nosod velký respekt k provingu (vyvolání symptomů u zdravého člověka, který ten lék pak léčí u nemocného), u lidí, kteří jsou k těm původním substancím nějak citliví.

Stránka:  « Předchozí 1 3572 3573 3574 3575 3576 3577 3578 3579 3580 3581 3582 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama