Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 11.08.11 09:10

Co se týče demonstrace, tak chápu záměr, ale spíš bych byla pro uspořádání
jakéhosi informativního shromáždění, které by bylo veřejně přístupné,
medializované a předem oznámené i poslancům. V rámci takového shromáždění by
k davu mohl promluvit některý z lékařů, který není očkování nakloněný, pak
by mi přišlo poměrně vhodné zveřejnit negativa očkování na konkrétních
příkladech (myslím, že pro rodiče očkováním postižených dětí by to mohlo být
jisté zadostiučinění) a pokud by se našla i nějaká mediálně známá neočkující
tvář, jistě by to také širší veřejnost zaujalo. Věřím tomu, že když se
taková akce oznámí médiím, některá z nich se jistě chytnou toho
nejcitlivějšího, tedy očkováním postižených. Pokud se ale příběhy
postižených dostanou do tisku, začnou se víc diskutovat nežádoucí účinky a
lidé začnou přemýšlet i jinak než je nabádají reklamy na to „nejlepší, co
mohou pro své dítě udělat“.

Vzhledem k tomu, že už tak má mainstreamová veřejnost neočkující nebo
individuálně očkující rodiče za podivíny a hazardéry, myslím si, že
„demonstrace“ by z nás udělala ještě navíc fanatiky. Pokud se ale bude
jednat o setkání lidí bez záměru odsuzovat, ale pouze se záměrem informovat
o připravovaných změnách a pro úplné laiky i o tom, že očkování má i svá
významná negativa, myslím si, že by se mohli dostavit nejen lidi podobného
ražení jako my.

To zní dobře, co vy na to??

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 11.08.11 09:11

Já mám dneska dost, rostou nám zuby, manžel má taky své dny…Ach jooo… :-)

helenkanai
Závislačka 3239 příspěvků 11.08.11 09:12
Lamm píše:
Vseobecne se udává, ze se borelioza muze mezi lidmi prenaset krevními konzervami a materským mlékem. Ale strycek Google mi vyhodil následující:
Bisher ist kein Fall einer Übertragung durch die Muttermilch beschrieben. Es gibt eine Arbeit, in der in der Muttermilch von zwei stillenden Müttern mit Erythema migrans Borrelien DNA (Erbsubstanz der Borrelien) mittels PCR (empfindliches Verfahren zum Nachweis von Erbsubstanz) gefunden wurde (Schmidt et al. 1995). Hier ist es zunächst unklar, ob es sich um „lebende" Bakterien handelt oder nur um Fragmente. Zhruba to znamená, ze zatím není znám jeden jediný prípad, kdy by se kojenec nakazil od matky MM, ale jsou známy dva prípady, kdy MM obsahovalo DNA borelie. O kus dál podotýkají, ze se vetsinou matkám radívalo, at prestanou kojit a ze se to stejne nezkoumá. A ty bakterie by prý stejne pravdepodobne v zaludku neprezili, jelikoz jsou dost nárocné. Ale ta moznost tu je. Jiná vec je, ze miminko do sebe dostává stejná antibiotika, co ty. Prestoze jsou vuci miminku setrná, je to prý extrémní zátez pro detský organismus. Autori dokonce radí, ze u vetsích detí je lepsí prestat kojit, odstrikavat a ke kojení se vrátit pozdeji.
Myslím ze se o malou nemusís bát, boreliózou ti neonemocní. S ockováním bych ale nespechala, o doktorce, která by te do nej ted nutila, si myslím svoje. Vzdyt tvoje díte je momentálne na antibiotikách.
helenkanai píše:
Dobrý večer holky,mám na vás dotaz,měla jsme nyní jít s malou na očko hexa vakcinu ale já mám prokázanou borelioz a stále jsem kojila a i nyní na mých atb.bych ráda kojila dál.Nevím zda ted očkovat či ne ale dle mého názoru ne.a také by asi měla malá projít za 6týdnů krevním testem že?

Děkuju moc za informace :-) ale ono se mi to nakonec ještě zkomplikovalo - podezření na neuroboreliozu :-( takže zastavená laktace a hodn silná antibiotika co se s kojením nemůžou!alespon jsme vydržela kojit 15měsíců tak jsme udělala maximum co jsme mohla.

SlobodaVočkovaní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.11 09:32
Úmrtí po hexavakcíně

Tohle by vás mohlo zajímat:

„Vyše 100 mŕtvych po očkovaní dojčiat hexavakcínou:“
http://www.slobodavockovani.sk/…exavakcinou/

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 11.08.11 11:11

Doporučuji k přečtení, po schválení zákona se bude hodit… :mrgreen

http://www.slobodavockovani.sk/…mr-priorix-/

Lamm
Kecalka 257 příspěvků 11.08.11 11:48
mne je z toho zle. To je strasny, jak si to ten „doktor“ vubec muze dovolit. To abysme chodili k detskemu lekari radeji bez deti. No ale cemu se divím, vzdyt gynekolog taky klidne provede tehotné Hamiltonuv hmat a ani se nezeptá.
peggy.sl píše: Doporučuji k přečtení, po schválení zákona se bude hodit… :mrgreenhttp://www.slobodavockovani.sk/…mr-priorix-/
peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 11.08.11 11:49
Lamm píše:
mne je z toho zle. To je strasny, jak si to ten „doktor“ vubec muze dovolit. To abysme chodili k detskemu lekari radeji bez deti. No ale cemu se divím, vzdyt gynekolog taky klidne provede tehotné Hamiltonuv hmat a ani se nezeptá.
peggy.sl píše: Doporučuji k přečtení, po schválení zákona se bude hodit… :mrgreenhttp://www.slobodavockovani.sk/…mr-priorix-/

Hamilton je další věc, která mně spolehlivě dokáže nadzvednout!

Nahali
Kecalka 165 příspěvků 11.08.11 13:27

Holky, nestíhám, tak jen v rychlosti hlásím, že na zaslané dopisy zatím žádná reakce. Večer se vrhnu na rozesílání emailu z Rozalia a to kompletně všem. S manželem jim hezky zaplníme schránky :lol:

Zajímavý článek o MMR a DNA vakcínách: http://www.slobodavockovani.sk/…acsi-pribeh/

Boomer
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 11.08.11 15:56
peggy.sl píše:
Co se týče demonstrace, tak chápu záměr, ale spíš bych byla pro uspořádání
jakéhosi informativního shromáždění, které by bylo veřejně přístupné,
medializované a předem oznámené i poslancům. V rámci takového shromáždění by
k davu mohl promluvit některý z lékařů, který není očkování nakloněný, pak
by mi přišlo poměrně vhodné zveřejnit negativa očkování na konkrétních
příkladech (myslím, že pro rodiče očkováním postižených dětí by to mohlo být
jisté zadostiučinění) a pokud by se našla i nějaká mediálně známá neočkující
tvář, jistě by to také širší veřejnost zaujalo. Věřím tomu, že když se
taková akce oznámí médiím, některá z nich se jistě chytnou toho
nejcitlivějšího, tedy očkováním postižených. Pokud se ale příběhy
postižených dostanou do tisku, začnou se víc diskutovat nežádoucí účinky a
lidé začnou přemýšlet i jinak než je nabádají reklamy na to „nejlepší, co
mohou pro své dítě udělat“.

Vzhledem k tomu, že už tak má mainstreamová veřejnost neočkující nebo
individuálně očkující rodiče za podivíny a hazardéry, myslím si, že
„demonstrace“ by z nás udělala ještě navíc fanatiky. Pokud se ale bude
jednat o setkání lidí bez záměru odsuzovat, ale pouze se záměrem informovat
o připravovaných změnách a pro úplné laiky i o tom, že očkování má i svá
významná negativa, myslím si, že by se mohli dostavit nejen lidi podobného
ražení jako my.

To zní dobře, co vy na to??

Takovehle setkani zni velmi produktivne, a verim, ze rodice, kteri maji deti ockovanim postizene, by mohli mit zajem se o svuj pribeh podelit. :potlesk:

Boomer
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 11.08.11 16:00
peggy.sl píše:
Já mám dneska dost, rostou nám zuby, manžel má taky své dny…Ach jooo… :-)

Taky mam dost, mala se rozhodla, ze v noci nebude spat. :roll:

Mam dalsi odpovedi, od:

MUDr. Jiří Koskuba: …Váš názor beru nejen na vědomí. Můžete být klidná, pro zdravotnické zákony hlasovat nebudu. Nicméně na problematiku očkování mi dovolte mít svůj vlastní názor.

Ing. Jana Fischerová, CSc.: …dekuji Vam za Vas mail, precetla jsem si ho ,zaroven jsem ho preposlala svym kolegum, kteri se touto novelou zakona zabyvaji podrobne.

Leelaa
Kecalka 182 příspěvků 11.08.11 18:29

Prosim nejaku aktivnu pravnicky vzdelanu dusu, alebo aspon ak na niekoho takeho mate kontakt:
Tu v analyze http://www.llp.cz/…ockovani.pdf na str.7 hned hore sa pise Praktickým problémem souvisejícím s očkováním dětí a zasahujícím do soukromí rodin je nerespektování povinné mlčenlivosti ze strany pediatrů a oznamování neočkování či odkladů očkování dětí hygienickým stanicím. Pro takový postup není v zákonech stanovena výjimka z povinné mlčenlivosti, přesto lékaři systematicky bez souhlasu rodičů poskytují z vlastní iniciativy hygienickým stanicím osobní údaje o dítěti a jeho rodině a hygienické
stanice od nich poskytování těchto informací vyžadují. Takové jednání představuje nejen nerespektování práv rodičů a dětí, ale také narušuje potřebnou důvěru mezi lékaře a rodiči dítěte.

Povinnost je stanovena v § 55 odst. 2 písm. d) zákona č. 20/1966 Sb., o péči o zdraví lidu, ten pravi: zachovávat mlčenlivost o skutečnostech, o kterých se dověděl při výkonu svého povolání, s výjimkou případů, kdy skutečnost sděluje se souhlasem ošetřované osoby; povinnost oznamovat určité skutečnosti uložená zdravotnickým pracovníkům zvláštním právním předpisem10a) není tím dotčena. Povinností mlčenlivosti není zdravotnický pracovník vázán v rozsahu nezbytném pro obhajobu v trestním řízení a pro řízení před soudem nebo jiným orgánem, je-li předmětem řízení spor mezi ním, popřípadě jeho zaměstnavatelem a pacientem, nebo jinou osobou uplatňující práva na náhradu škody nebo na ochranu osobnosti v souvislosti s poskytováním zdravotní péče.

A nasledne predpis 10a: (2) Povinnost uvedená v odstavci 1 se nevztahuje na obsah a nutný rozsah informací v případech
a) trestního řízení podle zvláštních právních předpisů,35)
b) vyplývajících z
1. ohlašovacích povinností podle tohoto zákona, a
2. mezinárodních závazků, kterými je Česká republika vázána,
a to s výjimkou osobních dat fyzických osob.

V zákone o ochrane verejneho zdravi §51 je len, ze ma umoznit nahlizet do dokumentace a NA ZIADOST organu ochrany ver.zdravia. (Zato §52 ustavna soc. pece a tak to hlasit ma aktivne.) Viem, ze toto nie je centrom sporu, ale chcu snad povedat, ze pediater vlastne NEMA pravo hlasit aktivne odmietnutie/posunutie ockovania hygienickej stanici a socialke?

lisacek
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 11.08.11 22:35

Na doktory mám svůj názor už delší dobu, ale tohle mě fakt dostalo… :think: :evil:

Tak ten příběh mě tedy zvedl ze židle, o tom se mi zdá v nočních můrách, že se něco takového ale může stát v realitě, tak to je fašismus na entou :cert: 8-o :poblion:
To mu nesmí projít, to je středověk 8-o :poblion:

lisacek
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 11.08.11 22:40
peggy.sl píše:
Lamm píše:
Hamilton je další věc, která mně spolehlivě dokáže nadzvednout!

Hamiltona mi taky udělali, aniž by mě někdo informoval, že mi ho jdou dělat…tu bolest nikdy nezapomenu 8-o :cert:

lisacek
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 11.08.11 22:41

Jinak mě zatím žádný poslanec neodpověděl :think:

Haninac
Kelišová 5561 příspěvků 11.08.11 23:06

Ahoj holky!
mne zatim neprisla taky zadna odpoved, co me vsak dostalo, tak vsem okolo je to jedno 8-o 8-o 8-o
dokonce na me jedna maminka zacala jecet, ze kvuli takovym jako jsme my, se vraci nemoci :zed: a to jsem to jenom nadhodila lehce mezi maminkama co si o tom mysli :nevim: nas stat je plny ovci :zed: :zed: :zed:

Stránka:  « Předchozí 1 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama