Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kaštinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.13 14:14
@Litta píše:
Hlavně mě baví: „Jsem proti neočkování a nechci, aby moje dítě sedělo v lavici s neočkovaným.“!!! Jako proč? Tak chrání to očkování, nebo tedy ne? Pořád dokola a všem to nevysvětlíš. :roll:

To jo, ti lidé mají zaslepené myšlení. Když má dítě oficialni kontraindikaci na očkování, tak už v lavici sedět s dítětem muže? Nebo co s takovými detmi, kdyz nemuzou být ockované? Asi nejaka zvláštní škola? Do MŠ děti bez očka NE a do skoly už ano? Je moc otazek, které ukazuji na buzeraci rodičů od státu. Dojizdí na to všichni, i ti, co ockují. Neví o setrnejsich a stejne účinných schematech. Neví, že protilátky se lepe tvoří po větších rozetupech mezi dávkami, že MMR můžou očkovat později atd. atd. atd.

A na toto hlavně neockujici upozorňují. Ale v mediich se z nich dělají potizisti.

natalcina
Povídálka 30 příspěvků 17.04.13 14:15
@Lizaveta píše:
Na khs nesmí. Je to porušení lékařského tajemství.

My to víme, MuDra to neví, až dostane melounek pokutky a další ode mě, to už asi nedá :cert:

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 17.04.13 14:15
CHŘEST

Holky a kluku. Pomalu, ale jistě bude začínat chřestová sezona. Nedaleko od nás je velká chřestová farma, kde prodávají chřest rovnou sklizený z pole. Takže pokud by měl někdo zájem můžu poslat odkaz nebo případně pro Pražské dovézt na sraz.

kaštinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.13 14:16

@paola white Prosím ODKAZ ODKAZ.

Petrushenka
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 17.04.13 14:20
@Jennie píše:
Já si bláhově myslela, že malou vyfotíme při zkoušení na památku, jsem takový nostalgický typ a místo toho jsme z obchodu vysvištěli rychlým krokem. Vytelefonovala jsem ve Fare vrácení, naštěstí měli pochopení a teď se nenechám znechutit, s výběrem si dám záležet, i fotka bude :lol:.Asi to vypadá na ten Superfit, líbí se mi takové lila s ovečkou :oops: :D

Supeeeer :palec: Boty s wofcema by se mi libily, mrkni jestli maji nejake letni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Raven08
Závislačka 4785 příspěvků 17.04.13 14:24

@Jennie - mluvis mi z duse, ja jsem strasne rada, ze jsem vas tu cca pred rokem nasla. Byla to nahoda, ale dekuji za ni. Dnes jsem chytrejsi a citim se tu mezi vami fajn. I kdyz priznavam, ze mi junior obcas neda sanci se sem dostat denne a diskuze fakt leti. Tak mi obcas neco unikne.

@Litta - na clanek juknu a i na diskuzi pod, ale asi to bude dost fanaticke, ze?
Pani Cabrnochovou a pani Struneckou bych si taky rada poslechla. Nevim jestli by pani Strunecka pani Cabrnochovou preargumentovala. Vedomostmi urcite ano, ale ona mi prijde takova velice mila, klidna a moudra pani, ze by asi nejaka ostrejsi diskuze byla proti jejimu presvedceni. Ona na me pusobi jako kouzelna babicka z pohadky. mam ji moc rada.
Pani doktorka Elekova je raznejsi, myslim, ze to bude plodna diskuze. Pevne v to verim a moc se na ni tesim. :)

Raven08
Závislačka 4785 příspěvků 17.04.13 14:26

@paola white - ok, pisu si do blbniku: Paola-chrest. :palec: :)

Janani
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 17.04.13 14:27

Kdo chtel detske susenky ci co :jazyk: s modrym slonem z nemeckeho DM?

Ango
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 17.04.13 14:32
@Dajma píše:
ANGO: holky, taky bych ji kupovala. Neslozime se na poštovné???
zkuste si to najít tady v ČR -možná máte i někdo u sebe takový obchůdek.. Já si počkala a našla za 50,–..Co si myslíte o tom záškrtu?? Je i vaxína samostatně.. ale je tam 0,75 hliníku (infanrix -0,5) a formaldehyd je taky víc. je to tedy asi horší, než ten inf.?? Já se v tom až tak nevyznám, nemám nějak sílu to zkoumat..

mně Eleková napsala, že malý není ani bezdomovec a ani ruský alkoholik, abych se měla záškrtu bát :nevim:

Lizaveta
Závislačka 4966 příspěvků 17.04.13 14:34
@Dajma píše:
Tak není, jen není snadné ji sehnat- je stará. Ale fakt stojí za to, ten lékař byl poslán domů na smrt a nějak se dostal k přírodnímu léčiteli, samozřejmě se ze všeho dostal pomocí bylinek. A pak udělal úžasnou věc, že každou bylinku chemickým rozborem zkoumal, vařil po minutě atd. aby zjistil kdy obsahuje nejvíc léčivých složek. A sepsal tu knihu. Všude na čaji píšou „zalejte a louhujte 10min.“ -blbost, heřmánek stojí hodinu, mateří douška 2h. a něco se i vaří..
tak jsem hodila do seznamu a našla jsem hned, akorát Slovensko, ale i v ČR jsem ji sehnala. tahle

Dekuji moc! Budu shánět.

Litta
Extra třída :D 13534 příspěvků 17.04.13 14:34

@Moodymare Právě proto si myslím, že by taková diskuse byla trochu přínosnější i pro učenější publikum. Přecejen toto bude spíše jen předvádění dvou extrémů, přestože paní Eleková má také v hodně věcech pravdu. Ale s prof. Struneckou by to bylo takové…možná více na úrovni. :nevim:

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 17.04.13 14:38

@Janani JÁ, ale jsou s kachničkou :lol: http://www.globus.cz/…kyovalne-bio-

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 17.04.13 14:38

@kaštinka http://www. ceskychrest. cz/

Lizaveta
Závislačka 4966 příspěvků 17.04.13 14:43
@Jennie píše:
A znáš tohle, když máš ráda bylinky? Poradila mi to naše Dr.http://www.bylinarstvikindl.cz/

Neznám. Jenže ja mám dlouhodobou utkvelou naivní představu, ze si jako na je budu chodit sama, ne je kupovat. Loni se mi povedlo orvat šipky, bez květ, kopřivy, na zahradce roste mata, medunka, slez. Slezu mám hodně, kdyby někdo chtěl.

Ango
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 17.04.13 14:46
@paola white píše:
Holky a kluku. Pomalu, ale jistě bude začínat chřestová sezona. Nedaleko od nás je velká chřestová farma, kde prodávají chřest rovnou sklizený z pole. Takže pokud by měl někdo zájem můžu poslat odkaz nebo případně pro Pražské dovézt na sraz.
:palec: :palec: :potlesk:
Odkaz, prosím :)… Jinak za dovoz na sraz budu rada!!! :palec:
Stránka:  « Předchozí 1 3908 3909 3910 3911 3912 3913 3914 3915 3916 3917 3918 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama