Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lizaveta
Závislačka 4966 příspěvků 17.06.13 12:28
@Eskarin píše:
Mám problém jí lhát, aji se blbě cítím když odkládám s tím, že nakonec budu neočkovat :oops:

Jo, tak to mame podobně. Takže jsem neocko na ni vybalila v devíti týdnech a vyšlo to. Pediatra to. rozdychala a je v poho. Sice jsem pro ne prostě jiná, ale to uz jsem zase rozdychala ja a krásně si nevadime:) Ja ji nelzu, ani s prikrmama, ona mi na to řekne svoje, ja zakyvu hlavou a je.

Lizaveta
Závislačka 4966 příspěvků 17.06.13 12:44

Jej, zapomnela jsem, komu jsem slíbila,, ze napisu jak to s tema plinama valime ala Tykvicka. Pliny naházet do pračky, do predpirky přidat prekarbonat, nechat trosku promichat a pračku zastavit. Pliny se odmoci. Nastavím pak pračku na 90 s odložením o hodinu, přidám sliz nebo jen mýdlo a ttrochu kys. citrónové, do machani ocet. Vybelilo to i nebelene pliny :mrgreen: Skoro :mrgreen: Neperu tak vždy, jen sem tam na prokouknuti plin. Jinak asi prejdu ze slizu na prekarbos :D

Lizaveta
Závislačka 4966 příspěvků 17.06.13 12:58

Bramborak bez vajec a mouky jsem čerpala zde http://www.grilovani-barbecue.com/viewtopic.php?… fakt to drželo pohromadě, ideální by na to byl livanecnik :palec:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 17.06.13 13:13
@Eskarin píše:
Mám problém jí lhát, aji se blbě cítím když odkládám s tím, že nakonec budu neočkovat :oops:

Já to chápu, ale mě třeba jen dr. řekla, co má jíst a co ne, pak jsem si to udělala po svým a doktorce jen řekla, že s jídlem je to ok (což lhát nebudeš, ok to je, akorát možný trochu jinak, než ti poradila MUDr.). Nebo ona tě zpovídá co přesně dítěti dáváš??
Jo a jednou jsem se prořekla, že maso chci dávat jen tak 2-3× týdně a narazila jsem, že to je málo, že minimálně 5× týdně atd..no, od té doby se jí právě sama nesvěřuju.

Lizaveta
Závislačka 4966 příspěvků 17.06.13 13:13

A vepr na jablkach nějak takhle http://www.recepty.cz/…blkach-19657 jen to dělám na jedné pánvi, maso osmahnu prudce, aby mělo „kurcicku“, vytáhnu a pokračují cibuli atd.

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 17.06.13 13:53
@Eskarin píše:
To nevím :think: Možná se tam přidává skrz to, že si to asi především kupují vegani.
Jinak se to řešilo ohledně spiruliny s tou B12. Mě se právě moc nechtějí jíst živočišné produkty, vím, že v tom jak to funguje teď jsou ty zvířata stresovaná atd. To už tady všichni ví, nevím jak je to u BIO. Ale slípky tam asi taky celý život ze sebe dolujou vajca ne? Jo jasně, jím to, ale vnitřně z toho nadšena nejsem. Ale říkala jsem si, že dokud budu plně kojit, tak bych ty hokusy pokusy moc dělat neměla.

já mám třeba zkušenost s tím, že biovajíčka nikdy nedosáhnou kvalitou na vajíčka domácí. máme domácí zdroj, kde kuřata jsou kupovaná z nějakého chovu, takže asi nic moc, ale pak si běhají spokojeně na velkém prostoru, zobou trávu, je o ně pečováno s láskou. a mají neskutečně žluťoučká vajíčka. bio vejce jsou bledá jako měsíček při úplňku :roll:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 17.06.13 14:04
@Evulina píše:
Jo holčiny a taky jsem levá na ty vývary - ještě nikdy se mi neudělal onen pověstný rosol. Vařím na mírném plameni 8-12 hodin, že to jen mírně pobublává, často nechávám i přes noc. Pak to chladne asi dalších 12 hodin a prd, žádnej rosol. Už jsem zkoušela za všeho možnýho - vepřový kosti, hovězí kosti, králík, kuře, kapr…ingredience: kosti (maso), trocha jabl. octa, cibule, nové koření, celý pepř, zelenina dle chuti, někdy i bez, jen s cibulí…

tak tohle je ale záhada. já vařím mnohem kratší dobu, ale rosol se mi po ztuhnutí v chladu udělá vždy 8o

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 17.06.13 14:05
@ArankaA píše:
Pro prazsky a prilehly… na Toulcuvdvur zavazi ekozemedelecze sumavy. Muzete mrknou, co vsechno vozi a pripadne jim dat svuj mail a budou vas obesilat, kdyz pojedou do Prahy a co vsechno povezou :pankac: :mrgreen:
http://www.ekofarmasumava.eu/Milujeme jejich jehneci klobasky :andel: ted povezou jehnata, na ktery mame zalusk.
Ps: je to ta farma, co slibuju uz delsidobu, tak se omlouvam za zpozdeni :andel:

je to pro mě moc z ruky, ale celkově toulcově dvoru moc fandím, závidím tamním dětem ve školce :oops:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 17.06.13 14:23
@peggy.sl píše:
Já debatování chápu…ale štve mě, že ten mýtus je tak rozšířený, že když někde řeknu že neočkuji své děti, tak všichni automaticky koukají jestli mám chlupatý nohy a podpaží.. :mrgreen: :mrgreen:

btw, máš? :andel:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 17.06.13 14:29
@Eskarin píše:
Myslím si, že rostliny určitě něco cítí taky. Ano, všecko je živé. I kameny a skály mají energii. Jestli jste viděli film Avatar, tak přírodu chápu podobně jako ji viděli Na´vi. Vše je mezi sebou propojené, když ublížím jednomu tvorovi, tak se to dotkne i dalšího. V závěru se to dotkne lidí všech.
Nejlepší by bylo umět přijímat jen čistou energii. Snad se k tomu jednou naučím, abych nemusela ubližovat ničemu živému.
Závěrem: Ruku na srdce. Kilo masa, nebo kilo jablíček? :think: :mrgreen:

Proč nebýt vegetarián, vitarián nebo prostě jiný -án? každý ať dělá to, co cítí. Přijde mi ale důležité nekecat do toho druhým..

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 17.06.13 14:30
@Eskarin píše:
Když budu opravdu upřímná, tak fruitariánství :)

tak to by byla moje smrt :lol:.

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 17.06.13 14:36
@Eskarin píše:
@Evulina Tak jasně, ale to je taky individuální. Dokážu třeba celý den uklízet aniž bych něco snědla.
často píšeš, že bez jídla se celkem obejdeš, asi máš konstituci takovou, že se můžeš na nějaké experimenty zaměřit a „přežiješ“ bez úhony. jsou lidi od přírody „nedostatkoví“ kteří nemohou půstovat a potřebují hutný přísun
Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 17.06.13 14:41

.

Příspěvek upraven 17.06.13 v 14:43

ínid
Echt Kelišová 9403 příspěvků 17.06.13 14:41
@Lizaveta píše:
Jej, zapomnela jsem, komu jsem slíbila,, ze napisu jak to s tema plinama valime ala Tykvicka. Pliny naházet do pračky, do predpirky přidat prekarbonat, nechat trosku promichat a pračku zastavit. Pliny se odmoci. Nastavím pak pračku na 90 s odložením o hodinu, přidám sliz nebo jen mýdlo a ttrochu kys. citrónové, do machani ocet. Vybelilo to i nebelene pliny :mrgreen: Skoro :mrgreen: Neperu tak vždy, jen sem tam na prokouknuti plin. Jinak asi prejdu ze slizu na prekarbos :D

To nevím, že se dá prát jen v perkarbonátu? To jsem si ho tuhle pořídila plus i Taed na užití při nižších teplotách.

Peru ve slizu, aviváž mám ocet, ale vadí mi, že po 14 dnech ve skříni to prádlo smrdí jakoby žluknutím nebo jestli to je vůně toho mýdla? :nevim:

mapag
Závislačka 4969 příspěvků 17.06.13 14:47
@ínid píše:
To nevím, že se dá prát jen v perkarbonátu? To jsem si ho tuhle pořídila plus i Taed na užití při nižších teplotách.Peru ve slizu, aviváž mám ocet, ale vadí mi, že po 14 dnech ve skříni to prádlo smrdí jakoby žluknutím nebo jestli to je vůně toho mýdla? :nevim:
To jsem měla taky, nevím čím to bylo. Teď dávám trochu míň octa a zatím se zdá, že dobrý..
Stránka:  « Předchozí 1 4641 4642 4643 4644 4645 4646 4647 4648 4649 4650 4651 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama