Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
farska
Vesmírná mluvilka 30285 příspěvků 04.08.13 23:02

Pro pripad, ze by se to tady jeste nevedelo:

Jan Bergmann
Přátelé, rád bych dnes ještě doplnil důležité informace o vakcínách a očkování dětí. Pokud si najdete trochu volného času, tak si velice pozorně poslechněte rozhovor s MUDr. Ludmilou Elekovou o následcích očkování, který se uskutečnil dne 19. 2. 2013 na vlnách rádia ČRo České Budějovice v pořadu: Biolenka

Další rozšiřující informace v oblasti očkování:

Svoboda v očkování: svobodavockovani.weebly.com/odkazy.html

Sloboda v očkování: www.slobodavockovani.sk/

Rizika očkování: www.rizikaockovani.cz/

KANAL 22 - www.facebook.com/Kanal22CZ

:mavam: :mavam: :mavam:
amazon
Echt Kelišová 8932 příspěvků 05.08.13 07:40
Lucka_ova
Kecalka 465 příspěvků 05.08.13 08:04

@amazon Jsem to zrovna před chvíli četla a zvláště ta diskuze pod článkem je zase výživná ;) Jak to tak vidím, tak co Čech to imunolog, pediatr, epidemiolog, všichni rozumí všemu :-)

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 05.08.13 08:59
@rasmat píše:
Holky, prosim, co poradite na prudusky (u prcka - 14 mesicu)? Dr. neco na hrudi slysela, ale jeste nechci ATB. Ma horecku, hroznou zelenou rymu (uz mu hnis tece i z oci). Chci zkusit nejdriv alternativni cestu a kdyz to nebude lepsi, tak budeme muset nasadit ATB. :-( Od Hadka mam proatem, atemol, donosol, nosni olej baby… to vse davam, vnitrne davam olivovy olej a olej z trescich jater, vit. C do neho nedostanu, taky davam sinupret na rozpousteni hlenu. Vubec se mnou nespolupracuje, takze kapat do oci sice kapeme, ale nevim, kolik se mu tam toho dostane a vnitrne mu vsechno davam nasilim.

Alternativa atb. (máme s tím velmi dobré zkušenosti, Evče to vyléčilo zánět průdušnice, kdy měla i horečku a dr. chtěla taky nasadit atb.): http://www.patentnimedicina.cz/…horke-plotny. Rozhodně bych se ale o užívání a dávkování u takto malého dítěte nejprve poradila s někým, kdo se v tom vyzná, já se tehdy radila zde: http://www.dornovametoda-hk.cz/kontakt.html

ínid
Echt Kelišová 9403 příspěvků 05.08.13 09:10
@Lucka_ova píše:
@amazon Jsem to zrovna před chvíli četla a zvláště ta diskuze pod článkem je zase výživná ;) Jak to tak vidím, tak co Čech to imunolog, pediatr, epidemiolog, všichni rozumí všemu :-)
:palec: to sedí, jsem se nad tím pěkně rozčílila
Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 05.08.13 09:13
rasmat
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.08.13 09:20
@Evulina píše:
Alternativa atb. (máme s tím velmi dobré zkušenosti, Evče to vyléčilo zánět průdušnice, kdy měla i horečku a dr. chtěla taky nasadit atb.): http://www.patentnimedicina.cz/…horke-plotny. Rozhodně bych se ale o užívání a dávkování u takto malého dítěte nejprve poradila s někým, kdo se v tom vyzná, já se tehdy radila zde: http://www.dornovametoda-hk.cz/kontakt.html

Moc a moc dekuju. Jsi zlata. Pani jsem volala.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 05.08.13 09:36
@rasmat píše:
Moc a moc dekuju. Jsi zlata. Pani jsem volala.

A? Můžete to?

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 05.08.13 09:38

Jo a Rasmat - taky bych k tomu přidala Sirup lahodné chuti, neporadila ti ho taky?

rasmat
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.08.13 09:40
@Evulina píše:
A? Můžete to?

Jo, muzeme. Mam zacit 1 tab. za den a pokud bude ucinna, tak u toho zustat. Pokud ne, tak pridat 2-3 tab. za den. Pani mi posle jeste sirup na kasel a tablety na tu hnusnou zelenou rymu. Pani byla velmi ochotna, ted je otazka, kdy to posta posle. Blby je, ze nase doktorka ma dovolenou a druha nas nezna. Nevim, jestli me nebude tlacit k ATB. :-(

rasmat
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.08.13 09:41
@Evulina píše:
Jo a Rasmat - taky bych k tomu přidala Sirup lahodné chuti, neporadila ti ho taky?

Poradila, posle mi ho. Diky moc.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 05.08.13 09:43
@rasmat píše:
Jo, muzeme. Mam zacit 1 tab. za den a pokud bude ucinna, tak u toho zustat. Pokud ne, tak pridat 2-3 tab. za den. Pani mi posle jeste sirup na kasel a tablety na tu hnusnou zelenou rymu. Pani byla velmi ochotna, ted je otazka, kdy to posta posle. Blby je, ze nase doktorka ma dovolenou a druha nas nezna. Nevim, jestli me nebude tlacit k ATB. :-(

No tak si atb. vyzvedneš, ale nejprve zkusíš tu „čínu“. A až kdyby to nezabralo, tak je nasadíš..takhle to dělám občas taky :roll: 8)

rasmat
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.08.13 09:53
@Evulina píše:
No tak si atb. vyzvedneš, ale nejprve zkusíš tu „čínu“. A až kdyby to nezabralo, tak je nasadíš..takhle to dělám občas taky :roll: 8)

ATB vyzvednul vcera manzel, kdyz s nim byl na pohotovosti, ale jeste jsem mu je nenasadila. Je to nase prvni zkusenost v pruduskama a nevim, kolik casu na rozhodovani mam. Zitra bychom meli jit k doktorce na kontrolu a sazmorejme to jeste dobre nebude, tak nevim, jestli na me nebude tlacit. Ach jo.

Jankap
Kelišová 5129 příspěvků 05.08.13 10:58
@rasmat píše:
ATB vyzvednul vcera manzel, kdyz s nim byl na pohotovosti, ale jeste jsem mu je nenasadila. Je to nase prvni zkusenost v pruduskama a nevim, kolik casu na rozhodovani mam. Zitra bychom meli jit k doktorce na kontrolu a sazmorejme to jeste dobre nebude, tak nevim, jestli na me nebude tlacit. Ach jo.

Vyžádej si ještě CRP. Na pohotovosti ho většinou nemají.

rasmat
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.08.13 11:01
@Jankap píše:
Vyžádej si ještě CRP. Na pohotovosti ho většinou nemají.

To prave chci taky. Ono to totiz muze byt klidne virove. Udelali mu RTG, ale tam se asi nepozna, jestli je to bakterie nebo vir, ne?

Stránka:  « Předchozí 1 4769 4770 4771 4772 4773 4774 4775 4776 4777 4778 4779 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama