Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 11.10.13 08:50

@3HE

http://www.slobodavockovani.sk/search/?…

tady můžeš pročítat články o pneumokocích

alifie
Extra třída :D 13944 příspěvků 11.10.13 09:20
@GumídekMegí píše:
Dnes jsem úspěšně oddálila malému MMR zatím je to jen oddálené na 18 měsíční prohlídku, ale chystám se tam opět orodovat…JInak mi paní dr. říkala, že 2 děti na příušnice tento rok umřeli… :(

V České republice? 8o

Monija
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 11.10.13 09:20
@mari1912 píše:
@3HE
Tak kdyz tohle rekne neurolog tak asi vi proc :think:

No my mame zazitek z detske luzkove neurologie.
Byla jsem tam tyden se synem, kdyz mu byl cca rok (nakonec to byl problem pro ortopeda, kam jsme sli puvodne, na neurologii nas v podstate sikovne „prehrali“ asi se jim to nechtelo resit), musim rict, ze to byl dost silny zazitek, pozorovat tam ty deti :,( co nikdy nebudou „zdrave“.
Vetsina v podstate lezaci.
Ale kvuli cemu to pisu. Zarazila a dost me zaujala jedna vec. Jedna z prvnich veci, na kterou se nas doktorka ptala pri prijmu byla, zda jsme nebyli ted nekdy na nejakem ockovani.
Meli tenkrat podezreni na epilepticke zachvaty.
Proc se ptaji neurologove s podezrenim na epilepsii, na tohle, ze? :nevim: :? :think:

Monija
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 11.10.13 09:29
@Jankap píše:
Meningitida (zánět mozkových blan) může mít různé původce, meningokok je jen jedním z nich, dalším je pneumokok,…

Hele, já jsem homeopatka, vím, co homeopatie umí, proto je to pro mě metoda první volby. S dítětem má smysl jít k homeopatovi v momentě, kdy má nějaké problémy, např. častá nemocnost, ekzém, problémy s chováním apod. Celková léčba má za úkol celkově zlepšit úroveň zdraví toho dítěte.
Pak je dobré vyhnout se antibiotikům, kortikoidům a podobným chuťovkám, místo toho i běžné nemoci léčit homeopaticky. Běžně se léčí angíny, spála, kašle, znám případ úspěšně léčené purpury (podkožní krvácení), zánětu dělohy, zápalu plic…

Antibiotika by měly být léky zachraňující život, ne prášky předepisované na rýmu!

Me mamka rikala, ze pry jako dite malem umrela na zanet mozkovych blan a proto ji pry lezou veci hur do hlavy (ze se pry hur uci, ja si myslim, ze se uci dobre, ale ze si moc neveri, ale to je vec jina).
To by teda mozna mohla byt teoreticky chranena, kdyz uz to ma za sebou?
Je ji uz pres 60 :nevim:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 11.10.13 09:37
@GumídekMegí píše:
Tk jsem hrdá majitelka kalíšku :potlesk: akorát jsem asi pořídila malý, malinko protéká..nebo jak kdy, no..musím to ještě vychytat, každopádně super věc :kytka: mám Ladycup

to vychytáš. já ho používám od půl roku věku syna, tj už vlastně rok a půl skoro a měla jsem teď nečekaně období, dvě menstruace, kdy přestal fungovat a protékal a protékal 8o :x nechápala jsem ale vracet se k vložkám, to ani náhodou. takže nakonec jsem zjistila, že to nebylo ani povoleným pánevním dnem ani špatným zavedením a ani velikostí. šlo o to, že jsem se nedostatečně otřela a ve dnech silné menstruace kalíšek po stěnách pochvy jakoby klouzal. jakmile jsem se opravdu pečlivě osušila papírem (sorry za detaily, ale fakt to moc pomohlo, tak chci předat), tak držel jak přilepený :potlesk: a zase ho miluju jako předtím :mrgreen: :andel:

Bubiii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.13 09:37

@Monija Protože je tu souvislost. Jiří Janča to ve své knize popisuje a já to zjednodušeně sem napisu: jde o křečovité šťávy z nedostatku horciku, které vyústí az do epilepsie. Dítě ke svému vývinu potrebuje více horciku, nez dostane do vinku od své matky. Všichni máme nedostatek horciku, pokud ho cíleně nedoplnujeme. A očkování děti vetsinou po měsíci způsobí, ze se vyčerpá i ta troska, co byla předána matkou. Navíc většina lidi nevi, jak doplnit sobě, nebo dítěti včas a efektivně hořčík. Kdyz se to nedělá, tak se poškozuje vývoj mozku. Ve třech letech se stanovují různé diagnózy z oblasti neuróz. No a v sedmi letech se uz sahá po mentální retardaci a to vse z dlouhodobeho nedostatku horciku. Pak se to zachraňuje v šesti letech Magne B6 a podobnými preparáty, ale uz je to jen lepení, mozek není z důvodů nedostatku horciku vhodně vyvinut.
My to taky všelijak lepime, ale porad doufáme, ze se ta řeč úplně znormalizuje. Dítě mnohé rozumí, před rokem témeř nemluvilo, vytváří ale nezvyklé spoje v řeči, které prostě neexistují a nikdo takhle nemluví. To muže byt tím, ze semínek snazi vytvořit spoje jinde.
Nejdriv jsou to pláče jakoby bez duvodu, pak třeba prohybani dítěte do zaklonu… az se přistoupí k diagnoze epilepsie.

GumídekMegí
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 11.10.13 09:38
@AniNevim píše:
@GumídekMegí strasne moc dekuji, zkusim aspon ty bez spenatu. Chapu, ze ma vyjit na pul litru, ale jak by se melo davkovat? Kolik te stavy denne? Pochopila jsem dobre, ze s dcerou vypijete litr denne? Kolik ale muze dite cca?
Promin, ze jsem tak otravna, ale treba uz dob raneho mladi vim, ze se stavou z cervene repy je treba radeji setrit, vic by melo byt mrkve. Tak jen abych ho nejak nerestartovala spatnym smerem.
Kokosak mu to hodne rychle a hodne moc vysusuje, tak jsem od nej na cas ustoupila.

My ty šťávy nepijeme přesně podle receptu..Děláme si asi cca jeden hrníček a oba z něho srkáme :) dnes mě měli opět 3 mrkve a 3 lodyhy řapíkatého. vždycky ráno před snídaní a večer před večeří :) takže malej má cca 4 loky a já o trošilinku víc..jinak šťávy by se měly nechat chvilku v puse a by se smíchaly se slinami (to samozřejme malému nevysvětluji :)) Možná také záleží jaký kokosák používáte, já mám nejlepší zkušenost s tímto (malej mi ho chodí i ujídat a rád se v něm hrabe) http://www.bioobchod.cz/…dcz/d-80220/
Ano s červenou řepou opatrně, je to silný čistič krve, také je popsána v té knize. Tu bych třeba každý den moc nedoporučovala, nebo zezačátku ne..Teď je třeba dobrá právě s jablkem a mrkví - to je sodíková bomba pro ženský :))
Tu knížku bych ti doporučila, ale asi jí mají už jen v knihovně tenhle autor je má už všechny vykoupený a dotisky se nechystají - Dr. Norman. W.Walker - čerstvé a ovocné zeleninové šťávy

Bubiii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.13 09:40

Melo byt křečovité STAVY.

GumídekMegí
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 11.10.13 09:43
@Saroya píše:
to vychytáš. já ho používám od půl roku věku syna, tj už vlastně rok a půl skoro a měla jsem teď nečekaně období, dvě menstruace, kdy přestal fungovat a protékal a protékal 8o :x nechápala jsem ale vracet se k vložkám, to ani náhodou. takže nakonec jsem zjistila, že to nebylo ani povoleným pánevním dnem ani špatným zavedením a ani velikostí. šlo o to, že jsem se nedostatečně otřela a ve dnech silné menstruace kalíšek po stěnách pochvy jakoby klouzal. jakmile jsem se opravdu pečlivě osušila papírem (sorry za detaily, ale fakt to moc pomohlo, tak chci předat), tak držel jak přilepený :potlesk: a zase ho miluju jako předtím :mrgreen: :andel:
:) no jak jem doma tak je umyvadlo na blízku, takže ho hned vyplachuju (začala jsem svou bohyňskou vodou (s míchanou s vodou) zalévat kytky, tak uvidíme jaký to bude mít vliv :mrgreen: ) a pak ho osuším a ještě se dole vytřu..akorát někdy když se otevře dříve než čekám tak je to nepříjemný a příjde mi že se asi natrhnu, ale je to teprve dvoudenní záležitost, tak se to vychytá
GumídekMegí
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 11.10.13 09:48

Bubii - prosím jak a čím doplním hořčík? U nás by mohla být epilepsie dědičná…Také je to nahromaděnou energií v játrech se kterou neumí pracovat, játra se musí také hodně podporovat..manžel bere kurkumin(v tablatkách, přesně nevím název) po větším jídle… A také může být způsobena přeparazitovaými střevy..To jen obecně (nereaguji na příznaky po očko)

GumídekMegí
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 11.10.13 09:49

Tak nám asi začínají hnisat očka..máte nějaký dobrý tip??? Stačí heřmánková voda? děkuju

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 11.10.13 09:54
@GumídekMegí píše:
Bubii - prosím jak a čím doplním hořčík? U nás by mohla být epilepsie dědičná…Také je to nahromaděnou energií v játrech se kterou neumí pracovat, játra se musí také hodně podporovat..manžel bere kurkumin(v tablatkách, přesně nevím název) po větším jídle… A také může být způsobena přeparazitovaými střevy..To jen obecně (nereaguji na příznaky po očko)

mně na to poradila kaštinka a další tip z živé kultury (zivakultura.cz), kdy si pořídíš siran hořečnatý (sůl) a ten pak přidáváš do koupele (jedna možnost) nebo rozpustíš ve vroucí destilce a pak mažeš na tělo, je to taková olejovitá tekutina.

mari1912
Vesmírná mluvilka 31744 příspěvků 11.10.13 10:03

Holky já vám závidím, že ty vaše dětičky pijou šťávy. Ten můj rarášek nepozře nic jiného než vodu, max moje mléko :-)
Třeba teď chraptí a sem tam zakašlal, tak jsem mu udělala dle vzoru Bubii majoránkovo-cibulový výluh. No jen si loknul a víc ani ťuk…
Ještě ráno je ochotný si dát pár lžiček čaje s medem, ale nesmí být bylinkový :think:
Takže náběh na kašel řeším bylinnýma koupelema a to docela pomáhá :think:

alifie
Extra třída :D 13944 příspěvků 11.10.13 10:04
@Bubiii píše:
My to taky všelijak lepime, ale porad doufáme, ze se ta řeč úplně znormalizuje. Dítě mnohé rozumí, před rokem témeř nemluvilo, vytváří ale nezvyklé spoje v řeči, které prostě neexistují a nikdo takhle nemluví.

Neboj, začali jste s detoxem a zdravou výživou včas, dcera je ještě malá a nezvyklé spoje časem zmizí. :hug: Jinak jak to vidím ve školce, tak je poměrně běžné, že děti používají neobvyklá slovní spojení do pěti let.

alifie
Extra třída :D 13944 příspěvků 11.10.13 10:07
@GumídekMegí píše:
Tak nám asi začínají hnisat očka..máte nějaký dobrý tip??? Stačí heřmánková voda? děkuju

Ano - omýt vlažným heřmánkovým čajem ráno a večer - při začínajícím zánětu to obvykle stačí k vyléčení.

Stránka:  « Předchozí 1 4886 4887 4888 4889 4890 4891 4892 4893 4894 4895 4896 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama