Maminky děti se srdeční vadou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nagetka
Povídálka 19 příspěvků 26.03.18 22:10
Maminky děti se srdeční vadou

Dobrý den
Mám dceru se srdeční vadou(defekt septa síni). Vada je vrozená bohužel se na ni přišlo až v 10 letech tj.pred před 11 měsíc, byla operovana. Teď nám nastaly komplikace :,( a momentálně jsme v nemocnici po další operaci tak by mě zajímalo jestli tu někdo nemá s tímto nějaké zkušenosti. Budu ráda za každé info.
 Dekuji

Reklama

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 7983 příspěvků 27.03.18 04:44

Defekt síňového septa je relativně častá vada. Řekla bych i nejčastější. Většina defektů se sama uzavře. Některé se jen sledují. Pokud jsou veliké a hlavně u dívek se operují. Co máte za komplikace, že se dcera musela znova na tuto vadu operovat?

admin
Extra třída :D 10337 příspěvků 27.03.18 06:56

@Nagetka Dobrý den,

čtu si Váš příspěvek a mrzí mě, čím si procházíte. Věřím ale, že bude brzy lépe. :kytka:

Napadlo mě, jestli byste na toto téma nechtěla založit soukromou skupinu? S maminkami, které řeší podobné problémy byste si tu mohla v naprostém soukromí a přehledně popovídat a navzájem si vyměnit zkušenosti.

Přeji pěkný den :kytka:
adminka ELiška

Nagetka
Povídálka 19 příspěvků 28.03.18 12:30

@lasička1 Že je to častá vada nám taky bylo řečeno, defekt měla celkem velký tak byl přes hrudnik zacelen. 11 měsíců na to dostala vysoké teploty a stěžovala si na bolest pod lopatkou u obvodní doktorky jsme dostaly antibiotika s tím že na ni něco leze.. Takhle to šlo 4 krát až paní doktorce z Plzně se to nezdálo a přímo v té horečce ji udělala echo a prý velký výpotek na srdci a zánět osrdecniku mimo horečku bylo srdce čisté a v pořádku.. Tak zase operace, kde ji tekutinu odsály a vše okolo vyčistily tím že to proběhlo vícekrát a nikdo na nic nepřišel je to v chronické stádiu kdy už osrdecnik začal jakoby jizvatet.Bere léky a musíme jen čekat jestli se osrdecnik nezačne plnit znovu to už by bylo zle.. Tak mě právě zajímalo jestli nikdo nemá zkušenost s tou recidivou. Prý je celkem vysoká :,(

Nagetka
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 15:32

@admin Dobry den
Děkuji, také doufám že bude lépe..

A soukroma skupinka založena děkuji za tip. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama