Maminky dvojčat - jak TANDEMOVĚ kojíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
suzka1
Kecalka 209 příspěvků 25.04.19 09:56
Maminky dvojcat-jak TANDEMOVE kojite?

Maminky dvojcatek, jak tandemove kojite? Mam kojici polstar pro dvojky My best friend, kluci jsou ve „fotbalove“ poloze, ale uz maji skoro 5,5kg a uprimne, uz si je sama na polstar nedam. Proste uz je neunesu. Z porodnice jsem si prinesla bolave ruce a cim jsou tezsi, tim vice me ruce boli. Reknete mi, jak vy tandemove kojite ty svoje zlaticka :hug:

Reakce:
katintheBOx63
Kecalka 316 příspěvků 25.04.19 11:36

Zkus videa na YT. Tady tohle napr. kde ma sice ruzne stare děti https://www.youtube.com/watch?…
ale mi prijde, že se dá i na dvojcata takhle použít :hug:

kačka39
Kecalka 389 příspěvků 25.04.19 20:29

Nikdy jsem si je neuměla sama narychtovat ke kojení a a pak zase odebrat. Takže jedině když mi někdo pomohl, ale většinou jsem je kojila jednotlivě a to skoro tři roky.

suzka1
Kecalka 209 příspěvků 25.04.19 21:28
@kačka39 píše:
Nikdy jsem si je neuměla sama narychtovat ke kojení a a pak zase odebrat. Takže jedině když mi někdo pomohl, ale většinou jsem je kojila jednotlivě a to skoro tři roky.

Dekuju, ze to pises!! U me to obcas vypada silene, jak se je tam snazim dat, nejde mi to, deti jsou netrpelive apod. Hrozne se u toho zapotim, proto me to drobet povzbudilo, ze to fakt neni vubec easy.. :zed:

suzka1
Kecalka 209 příspěvků 25.04.19 21:28

@katintheBOx63 Dekuju, zitra na to mrknu :palec:

Váš příspěvek
Reklama