Maminky jaké dáváte umělé mléko?

1787
22.1.20 20:23

Maminky jaké dáváte umělé mléko ?

Zdravím všechny maminky. Bohužel nejspíš nebudu moct kojit a za 2 měsíce mám termín porodu.
Zajímalo by mě.. jaké dáváte mléko?
Jak dlouho +- vydrží jedna krabička?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1173
22.1.20 20:28

Davam Kendamil.
Protoze do svyho ditete nechci cpat uz od mala sra*ky.. Tak jsem zkoumala složení snad vsech mlik. Vetsina z nich at je to Sunar, Beba, Nutrilon atd, obsahuji palmovy olej, rybi tuk, skroby, soju atd, a jsou z odtucnenych mlik. Kendamil je z plnotucnyho, a bez pridanych tehlech,, dobrot ''.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
22.1.20 20:29

A krabice 900g nam ze zacatku vydrzela cca 9-10dni.. Ted ji jsou 4 mesice a mame ji na tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
22.1.20 20:36

Dávala sem Hipp, ale teď bych dala Kendamil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
22.1.20 20:39

Dobry je Kendamil, pripadne kamaradka chvalila Babybio nebo Moje mleko. Nase mala UM odmita (odstavena po roce a pul), tak nevim, jak dlouho vydrzi. Ale kvuli slozeni jsme koupili Kendamil prave a popravde mame i Nutrilon a Hami a oboje celkem smrdi a neni dobry, Nutrilon je nejvetsi blee na chut, co jsem zkousela. Kendamil mi voni a i chutove dobry :) Babybio a Moje mleko ozkouseny nemam. Ale pry taky dobry. Muj pohled a moje chute :mrgreen: ale i manzel uznal, ze ten Nutrilon desne smrdi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3416
22.1.20 20:39

Tak já četla kendamil a nějak se mi nelíbil. Taky tam jsou skvanta hnusu. Dávám Sunar komplex.
Kendamil krabice na týden? 8o syn 10 měsíců pije 5× denně láhev z toho tři za noc. Tak nevím jestli u 4 měsíčního vydrží týden 8o

Příspěvek upraven 22.01.20 v 20:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
22.1.20 20:40

Ja strasne moc chtela kendamil, to ke takova pecka mezi um :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: jenze dite ma alergii na mlecnou bilkovinu takze smolik. Sle kendamik je proste nej!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
22.1.20 20:44

Dáváme kendamil, plechovka na týden. Starší měla z Motola Nutrilon, byla po něm zacpana, museli jsme dávat lactulosu a smrděl. A druhé nesedla beba, tu měli na druhém oddělení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
@mofiz píše:
Tak já četla kendamil a nějak se mi nelíbil. Taky tam jsou skvanta hnusu. Dávám Sunar komplex.
Kendamil krabice na týden? 8o syn 10 měsíců pije 5× denně láhev z toho tři za noc. Tak nevím jestli u 4 měsíčního vydrží týden 8oPříspěvek upraven 22.01.20 v 20:41

Kvanta hnusu? :lol: Prosim o vytazek tech hnusu.. :dance:
Jo mame ji na tyden.. Neco se nezda? Ji 5 az 6 x z toho dvakrat v noci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594

Ja dávala hipp bio combiotik. Obsahuje probiotika a prebiotika. Sedl malé perfektně neucpaval zasytil a od čtyř měsíců mi spala celou noc. Jedna krabice 600 g mi vydržela asi 4 dny. Kupovala jsem to po balení 8 kusech na netu. Vycházelo to cenově velice dobre a většinou k tomu měli jako dárek dozu na mléko. A hlavne jsem si to vždy nechala dovézt až domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
@Denny97 píše:
Zdravím všechny maminky. Bohužel nejspíš nebudu moct kojit a za 2 měsíce mám termín porodu.
Zajímalo by mě.. jaké dáváte mléko?
Jak dlouho +- vydrží jedna krabička?

Davam HIPP, protoze to davali v porodnici a malemu vyhovuje. Od dcery vim, ze jakakoliv zmena muze vyvolat masivni reakci, takze se mi menit nechce.

Nicmene, stejne jsme to zkusili, dostali jsme darem krabici bio koziho mleka pro novorozence s mlezivem. Maly si za ty tri dny v porodnici zvykl na HIPP a kozi mleko odmitl pit. Takze mam nacatou krabici a nevim co s ni.

Jinak, s HIPPem jsem spokojena.

Co se tyka toho, jak dlouho vydrzi krabice, tak na to se odpovedet neda. Protoze ze zacatku pije miminko par dnu 8× denne 50-60ml a pri teto spotrebe to chvilku trva, nez se krabice spotrebuje, ale napr na 6m mi dcera pila 6 davek po 200ml za den. To krabice litaly sem a tam. Pak zacnes s prikrmama a zase to klesne, protoze prikrmy nahradi nejake ty mlecne davky. Cili, jak se zacnes blizit tem 200ml a krmis 5-6× denne, tak bude spotreba kulminovat a v te dobe nam nevydrzela krabice dele nez nejakych par dnu. Uz si to nepamatuju presne, ale vydrz, dam ti vedet, syn ma ted 3 tydny a uz ted pije jako nezavreny. Museli jsme navysit davku ze 100ml na 120ml dnes a to 8× denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3416
22.1.20 20:46
@Konys píše:
Kvanta hnusu? :lol: Prosim o vytazek tech hnusu.. :dance:
Jo mame ji na tyden.. Neco se nezda? Ji 5 az 6 x z toho dvakrat v noci..

Zkrátka a dobře prostě nedočetla jsem se to, co jsem očekávala. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
22.1.20 20:48
@mofiz píše:
Kendamil krabice na týden? 8o syn 10 měsíců pije 5× denně láhev z toho tři za noc. Tak nevím jestli u 4 měsíčního vydrží týden 8oPříspěvek upraven 22.01.20 v 20:41

Taky by me zajimaly ty hnusy v Kendamilu :think: a v Sunaru je co??? :lol:

https://www.sunar.cz/…r-complex-1/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
22.1.20 20:48
@mofiz píše:
Zkrátka a dobře prostě nedočetla jsem se to, co jsem očekávala. :roll:

Tak hlavně, ze u Sunaru jo. :potlesk: :D :D :D :D :pankac:

• Citovat
  • Zmínit