Reklama

Maminky jaký sportovní kočárek ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 03.01.17 08:50
Maminky jaký sportovní kočárek ?

Ahoj maminky, poraďte mi prosim jaký sportovní kočárek do města, ale i do terénu. Dekuji :hug:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

soficek
Nováček 4 příspěvky 03.01.17 09:01

Dobrý den, jelikož jsem kocarkovy maniak.Mohu Vám myslím i poradit. ;) Kočárku jsem měla asi 10,od různých značek, ale naprostý TOP byl jednoznačně Bugaboo Buffalo. Pravda, ta investice není malá, ale je opravdu nejlepší a zvládne každý teren :palec: :palec: :palec:

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 03.01.17 09:03

@soficek ja se na ne koukala taky investice mi nevadi neni pro me problem investovat do kočárku ale ty preni kolečka ma hrozne malé, bydlíme v Německu na horách a jezdíme tak dvakrát za měsíc domu do Prahy proto potřebuji počátek jak do města tak na hory :D

vcelinda
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 03.01.17 09:14

@Gweopanda a co ICoo peak air? Ten mam ja uz na druhy ditko…o dovoleny na horach se uzil max. jen je zas o neco tezsi..

Pimperelle
Kecalka 175 příspěvků 03.01.17 09:37
@vcelinda píše:
@Gweopanda a co ICoo peak air?

Mám I'COO Peak Air, po prvním dítěti je jako nový, nyní čekáme druhé a jiný bych nechtěla. Vydrží i jízdu po rozorané louce, byli jsme s nim i na Sněžce, denně bežně najezdili i 8 km a jediný problém bylo jednou píchlé kolo. Jede lehce, je kvalitně zpracovaný. My ho kupovali přes německý obchod, pokud bydlíte v Německu, mate to snazší.

soficek
Nováček 4 příspěvky 03.01.17 13:53

@Gweopanda Buffalo nemá přední kolečka malá, to je model Cameleon. S tím zkušenosti nemám, ale i u něho se daji prikoupit terennni kolečka :palec: Buffalo je takový bytelny tank ;) a na hory bych se s jim rozhodne nebala :palec:

vcelinda
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 03.01.17 17:43

Buffalo jsem viděla v reálu a je strašně nízký… Člověk se k němu dost sklání…Má ho jedna kolegyně z prace… Úplně bych ho sportovním nenazývala… A terénním už vůbec ne… :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama