Maminky Kyjov - herna pro nejmenší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cicita
Kecalka 168 příspěvků 08.10.18 10:43
Maminky Kyjov - herna pro nejmenší

Zdravím maminky z Kyjova!
Chtěla jsem se zeptat, zda s dětmi navštěvujete mateřské centrum, zda se Vám tam líbí a jestli je to vhodné i pro děti kolem roku?
Dále by mě zajímalo, jestli v Kyjově funguje něco jako herna, tedy jen jako setkání dětí a maminek, bez programu.
Děkuji a pěkný den přeju!
:mavam:

Reakce:

Enicka
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 08.10.18 10:59

Já jezdím do kyjova do sokolíčku. Jezdíme tam s dcerou asi od jejího jednoho roku a moc se ji tam líbí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >