Maminky, máte čas i samy na sebe

11
26.6.13 12:36

Maminky, máte čas i samy na sebe

Ahoj maminky, zajímala by mě jedna věc :) Máte v tom shonu kolem prcků i čas samy na sebe, vlasy, kosmetiku, hezky se obléknout??? Je pro vás váš vzhled i na mateřské pořád stejně důležitý, nebo to spíš „flákáte“? :)) Máme doma 4měsíční princeznu a i když dá docela zabrat, nevzdala jsem se ani po jejím narození toho si každý den udělat čas na to se hezky upravit, popř. namalovat (v mém případě teda hlavně jen řasy), umýt a upravit si vlasy, hezky se obléknout..dělám to v první řadě sama pro sebe, upřímně jsem vždycky byla trochu fintila :D a pak to dělám i pro to, že chci vedle kočárku hezky vypadat a v neposlední řadě chci být pořád hezká i pro manžela..Samozřejmě využívám čas, když malá spí, takže to není na její úkor..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1998
26.6.13 12:39

Ahoj, zalezi na nalade a na tom, jakou naladu maji deti.Ja vstavam docela brzo, deti jsou spaci, takze kdyz mam naladu, tak se upravim, kdyz nemam, tak neupravim, mam teda dve deti, predskolaka a batole.Kdyz jdem do mesta, obliknu se slusne, kdyz jen nekam ven, beru stary odrbany kalhoty, protoze s vzdycky vratime jako prasatka :-)
Takze kdyz je cas a nalada, tak ano, jinak moc ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
26.6.13 12:39

Jasně, mrkni kdyžtak na diskuzi „Šmudly na mateřské“… Tam toho padlo dost… jinak já to mám jak ty, né že bych byla nějaká zmalovaná hvězda, ale mám hodný dítě, takže řasy, vlasy atd. denně jo :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
26.6.13 12:41

Tak to ti ten čas na sebe závidím. Já mám 7mi měs. holčičku a dává mi zabrat. Když zrovna spí, což je dvakrát denně po půlhoďce!, max dá občas hoďku, stihnu si tak akorát ráno vyčistit zuby a nasnídat a po poledni udělat nějakou rychlovku na jídlo. Když je vzhůru, pořád mrčí a vyžaduje se pozornosti a neudělám vůůbce nic. Řasenky už mi vyschly, nemalovala jsem se už přes půl roku, ke kadeřnici jsem se konečně objednala na konec července a to po osmi měsících ;-) Už se těším, až bude malá větší a já na sebe budu mít času více…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341

Já i když jsem byla sama bez chlapa a bez dítěte, tak jsem doma chodila nenamalovaná, v tepláckách nebo v kraťasech, tílku a na hlavě drn. Takže teď to dělám naprosto stejně. Maluju se jen, když jdu ven a to jen řasenku a linky. Občas, když dítě má spavou, tak si udělám nehty, vyškubu obočí a pořádně rozčešu vlasy (protože jak je mám dlouhý, tak se mi zespodu strašně dredujou do sebe). Jinak nic extra. Když mi bylo 18 tak jsem nenamalovaná nevylezla z pokoje a ráno jsem vstávala s řasenkou v ruce. Ale to už mě teď fakt nějak nebere. Přijde mi to na prd, když jsem doma a pak si to večer musim smejt. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
:mavam:

Je pravda, že když jsem doma neřeším to. Vezmu tepláky vytahané triko kolikrát si ani ráno vlasy nestihnu učesat :oops: Ale jakmile někam jdu tak se obléknu hezky, nalíčím, vyvoním a šupajdím :mrgreen: Teď když je malá větší tak jí to dokonce baví, sedne si ke mě bere mi šminky a ukazuje co si mám kam plácnout :palec: češeme se spolu, pak jak se voním chce taky, tak vždy napodobuji zvuk voňavky ona se pak čančá semnou :lol: Když byla mimino a kor jsme třeba spěchaly bylo to horší, ale ten čas se myslím najít dá… Neumím si to, ale představit mít více dětí s jedním to fakt ještě jde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
26.6.13 12:43

@Anny_sn to jsme natom stejne, jen je male 1č m, jsem rada, ze si vycistim aspon zuby :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
26.6.13 12:44

Strida se to podle toho jak se meni prckuv denni rezim a jeho „nalady“.
prvni tri mesice jsem byla rada, kdyz jsem si dala sprchu… pak to bylo lepsi, babicka hodne pomahala. pak to bylo zase horsi - byla jsem s nim sama od rana do vecera a nemela jsem motivaci ani cas. ted je zas vic v klidu, tak se snazim na sobe zapracovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
26.6.13 12:45

@Janna9 na doma se nefintím, ale nedělala jsem to ani před malou… když chceme někam vyrazit, tak ano :) jinak doma pouze umýt a učesat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
26.6.13 12:45

Já teda už dávno nemám mimino, ale ten dotaz nechápu. Pokud se někdo opečovával před porodem, tak není důvod toho po porodu nechat, ne? Znám holky i s velmi náročnými miminy, které vypadaly jako ze žurnálu a jiné se spavými hodnými kusy, které se o sebe přestaly starat, kdo ví proč. Asi měly pocit, že už mají své jisté či co.
Já o sebe pečuji kvůli sobě, docela dost a ráda. Samozřejmě jsou období, kdy nestíhám v práci ani doma a pak ta „údržba“ jde trochu stranou, ale namalovat se, umýt a vyfoukat vlasy a trošku sladit oblečení zvládnu vždy. Není to tak o čase, ale o chuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
26.6.13 12:46

Tak ja sobne jsem se nemalovala velice nikdy. Jen, kdyz jsem sla nekam vecer ven nebo kdyz jsem mela naladu. Ale jsem tmavsi typ, takze mi to ani neprislo potreba. No a ted na materske na to prdim uplne :lol: Chlap jezdi domu jednou za 14 dni na vikendy, takze pro koho bych to delala? Denne si umyvat vlasy, to by me asi hrablo, to si radeji neco prectu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132

@Anny_sn
obcas to mam podobne - musim rychle volit mezi tim, ejstli udelam neco se sebou nebo jestli si udelam obed. a vzdycky vyhraje jidlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440

Jo, ten čas mám. Nemám ho tolik, kolik bych potřebovala, dost času mi zabírá i škola (teď teda ne, mám prázdniny :mrgreen: ), abych se mohla něčemu věnovat, ale na to, abych se namalovala, oblíkla, zkrátka upravila, mám. To je záležitost chvilky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3402
26.6.13 12:47

Mám taky čtyřměsíční a času mám :D :D Já se ale nemaluju, o to víc péče věnuju vlasům. A ještě stihnu uvařit, něco poklidit a vysedávat na netu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
26.6.13 12:48

A co když jsem se ani před dětma nemalovala, nosila džíny a trička? :lol: Čas pro sebe si představuju jinak, než na sebe patlat kosmetiku a barvičky :nevim:

Takže ano, čas pro sebe mám, využívám ho k čtení, šití, koukání na filmy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat