Maminky měly jste v těhotenství kopřivku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 19:55
Maminky měly ste v těhotenství kopřivku?

Pila sem Maliník a udělala se mi vyrážka. :roll:

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9534 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 20:27

A co tím chtěl básník říct? Tak ho nepij, případně zkus jinou směs, sypaný..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17308 příspěvků 21.01.19 20:33

maliník by alergizovat neměl…neměla jsi nějakou směs?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 20:48

@pe-terka nene neměla právě od tí doby co piju tak mě svědí celé tělo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 20:49

@Kristyna.Vechto­va jestli to nemůže ublížit miminku?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9534 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 20:52
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va jestli to nemůže ublížit miminku?

Tak Tebe svědí celý tělo a víš že to máš po vypití a piješ ho dál? Tak ho snad nepiju ne! :roll: dítěti to asi těžko ublíží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 20:54

@Kristyna.Vechto­va no právě že už ho nepiju :see_no_evil: :see_no_evil: :roll:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17308 příspěvků 21.01.19 21:43
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va no právě že už ho nepiju :see_no_evil: :see_no_evil: :roll:

zkus to vylučovací metodou. Vynechej ho a pozoruj své tělo, jak reaguje. Taky zvaž, jestli jsi nejedla, nepila nějaké alergeny, třeba citrusy, rajčata a podobně. Sušené citrusy mohou být i v čajových směsích! Prostě vyzkoušej…Ale že by maliník alergizoval, to jsem zatím neslyšela :think:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9534 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 21:56
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va no právě že už ho nepiju :see_no_evil: :see_no_evil: :roll:

Tak v odpovědi nade mnou jsi psala, od té doby co ho piju, tak z toho usuzuju že ho piješ. Tak jednoduchá věc prostě ho nepít. A pokud máš kopřivku dál, tak bude asi z něčeho jiného :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 21:59

@pe-terka @pe-terka Sem to napsala špatně. Celé těhotenství klid pak mi kamarádka poradila Maliník no a asi po týdnu mě vše začalo svědet. Jenže než sem nato přišla tak sem si ho ten den dala ještě :roll: citrusy nic takového sem nemela právě. Ale strašně to furt svědí dneska sem šla do lékárny pro zodac a zatím to nepomohlo. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 22:01

@pe-terka Některé ženy se po pití maliníku osypou, což nemusí hned být známka alergie, ale spíše vylučování jedů, které je pro játra a ledviny příliš náročné, a proto se vylučují kůží. V tomto období je vhodné dočasně omezit množství čaje a nahradit ho vodou, dokud vyrážka neodezní. To sem našla na netu

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17308 příspěvků 22.01.19 22:03
@Anonymní píše:
@pe-terka @pe-terka Sem to napsala špatně. Celé těhotenství klid pak mi kamarádka poradila Maliník no a asi po týdnu mě vše začalo svědet. Jenže než sem nato přišla tak sem si ho ten den dala ještě :roll: citrusy nic takového sem nemela právě. Ale strašně to furt svědí dneska sem šla do lékárny pro zodac a zatím to nepomohlo. :roll:

a co další věci, neměnilas kosmetiku, šampon, sprcháč, prášek na praní? A vysadila jsi ten maliník? Pokud ano a stále máš potíže, zřejmě je ta příčina jinde…Ještě mě napadá jedna věc, v těhotenství tohle můžou způsobovat tuším játra…Přece jen, je to zátěž. Řekni to své lékařce, at tě vyšetří…Nejsi nažloutlá, kůže, oční bělmo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 22:17

@pe-terka nic sem nezměnila tak netuším z čeho jinyho by to mohlo být. Ano vysadila už to radši nepiju. Zatím nemám nic žlutýho vše jak má být. Ve čtvrtek jdu tak to skusim říct děkuji. Ale je divný že většinou se udělají pupínky a pak se člověk začne skrabat. Ja to mam obráceně nejdřív se poškrábu a pak se mi v zápeti udělají pupínky.

blobfish
Závislačka 4576 příspěvků 22.01.19 22:25

Měla jsem naprosto šílenou, přehazovali si mě v nemocnici mezi gynekologií a kožní a pořád diskutovali, co mi na to teda můžou dát, když nic „neškodnýho“ nezabíralo… říkali, že v závěru těhotenství to zas tak neobvyklý není (maliník jsem nepila a o jiném alergenu nevím). Nakonec jsem to přežila s Dithiadenem a slezlo to až po porodu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 22:32

@blobfish ty kraso to muselo bejt hrozný teda :roll: ja to mam týden a sem hotova nejde to se neposkrabat :,( tak budu doufat že mi to zmizí dřív :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >