Maminky na mateřské v okolí Prahy 9-Kyje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eileithia
Kecalka 289 příspěvků 20.03.18 18:59
Maminky na mateřské v okolí Prahy 9-Kyje

Hledám touto cestou nějakou maminu na kočárkování v okolí Prahy 9 nejlépe oblast Kyje. Chodím ven každý den, když počasí dovolí, akorát si nemám s kym hodit řeč o našich miminkach, mám tříměsíčního chlapečka. Budu ráda, když se někdo ozve a domluvíme se na procházce :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
admin
Extra třída :D 11738 příspěvků 20.03.18 20:19

Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina pro maminky z Prahy 9 okolí ? Přidejte se a spojte se tak s dalšími maminkami :srdce:

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Přidejte se ;)
adminka Lucka

Basha3
Závislačka 4221 příspěvků 20.03.18 23:34

Ahojky. Ja som z kyji, ale mam uz 11mes. A 4 letu. Ale pokecat mozme. Odkud presne si?

eileithia
Kecalka 289 příspěvků 21.03.18 14:25

@Basha3 ahoj tak to je skvělé, napíšu do zprávy

MattesM
Povídálka 14 příspěvků 10.04.18 14:28

Ahoj, já bydlím taky v Kyjích a každý den někam na procházku, takže se klidně můžeme někdy domluvit.

eileithia
Kecalka 289 příspěvků 10.04.18 21:18

@MattesM ahoj, tak to jsem ráda, že se mi někdo ozval :dance: kam chodíte na procházky? Já na tu cyklostezku a potkávám tam i hodně kočárků. Určitě se mužem domluvit, ja tam budu od příštího týdne a taky budu chodit každý den odpoledne, většinou vyrazíme okolo 14h. :mavam:

MattesM
Povídálka 14 příspěvků 10.04.18 21:50

Tak nějak se snažím vymýšlet trasy blíže a někdy popojedeme autobusem a procházíme se i do Kbel, Letňan, prostě někam, aby jsme nechodili stejné trasy. I do centra jezdime, jako Vitkov, Jiriho z Podebrad. My chodíme taky spíše odpoledne, kolem 13 hod. Můžeme se klidně domluvit i na pondělí. A kde přesně bydlíte?

MikyViky
Povídálka 14 příspěvků 21.01.19 09:50

Ahoj, je tato skupina ještě aktuální? Já mám 4měsíční holčičku a bydlím v Hutích. :mavam:

eileithia
Kecalka 289 příspěvků 22.01.19 19:47

@MikyViky ahoj, kam chodíš v Hutích na procházky s kočárkem? :mavam:

MikyViky
Povídálka 14 příspěvků 22.01.19 20:16

Na kratší procházky většinou obcházím Hutě, Rajskou zahradu a Černý most. Na delší potom do Satalic, Kbel nebo lesoparku Letňany. Teď v mrazech to moc nehrotím, ale až bude tepleji, chci ten radius zvětšit. Ona teď moje šmudla stejně spí max. hodinku a půl, takže je to akorát :pankac: Ty jsi hádám z Kyjí, jak je Kyjský rybník?

MattesM
Povídálka 14 příspěvků 22.01.19 21:11

Ahoj, já bydlím v Kyjích na Sicherově :) a máme podobné lokality k procházkám :) teď chodíme maličko, ale až bude tepleji bude to lepší. Takže se taky ráda přidám :)

MikyViky
Povídálka 14 příspěvků 22.01.19 21:39

MattesM: no tak to jsme skoro sousedky :potlesk: a jak máš velké mimi?

MattesM
Povídálka 14 příspěvků 22.01.19 21:47

JJ to bydlíš kousek :) možná už jsme se někdy potkali ;) Ono už to není mimi :D :D :D v dubnu mu budou dva roky.

MikyViky
Povídálka 14 příspěvků 22.01.19 22:00

To jo, to je možné :think:
To nevadí, já jsem si to myslela, když tahle diskuze je už skoro rok stará, že vám oběma mezitím mimča odrostla :)
Mojí je necelých 5 měsíců, tak jestli to nevadí… :roll:

MattesM
Povídálka 14 příspěvků 23.01.19 08:37

To určitě nevadí :grin: akorát příští týden jsem na horách, ale pak se můžeme domluvit. Třeba uz nebudou takové mrazy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >