Reklama

Maminky na mateřské v okolí Prahy 9-Kyje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eileithia
Kecalka 230 příspěvků 20.03.18 18:59
Maminky na mateřské v okolí Prahy 9-Kyje

Hledám touto cestou nějakou maminu na kočárkování v okolí Prahy 9 nejlépe oblast Kyje. Chodím ven každý den, když počasí dovolí, akorát si nemám s kym hodit řeč o našich miminkach, mám tříměsíčního chlapečka. Budu ráda, když se někdo ozve a domluvíme se na procházce :mavam:

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10888 příspěvků 20.03.18 20:19

Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina pro maminky z Prahy 9 okolí ? Přidejte se a spojte se tak s dalšími maminkami :srdce:

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Přidejte se ;)
adminka Lucka

Basha3
Závislačka 4193 příspěvků 20.03.18 23:34

Ahojky. Ja som z kyji, ale mam uz 11mes. A 4 letu. Ale pokecat mozme. Odkud presne si?

eileithia
Kecalka 230 příspěvků 21.03.18 14:25

@Basha3 ahoj tak to je skvělé, napíšu do zprávy

MattesM
Nováček 2 příspěvky 10.04.18 14:28

Ahoj, já bydlím taky v Kyjích a každý den někam na procházku, takže se klidně můžeme někdy domluvit.

eileithia
Kecalka 230 příspěvků 10.04.18 21:18

@MattesM ahoj, tak to jsem ráda, že se mi někdo ozval :dance: kam chodíte na procházky? Já na tu cyklostezku a potkávám tam i hodně kočárků. Určitě se mužem domluvit, ja tam budu od příštího týdne a taky budu chodit každý den odpoledne, většinou vyrazíme okolo 14h. :mavam:

MattesM
Nováček 2 příspěvky 10.04.18 21:50

Tak nějak se snažím vymýšlet trasy blíže a někdy popojedeme autobusem a procházíme se i do Kbel, Letňan, prostě někam, aby jsme nechodili stejné trasy. I do centra jezdime, jako Vitkov, Jiriho z Podebrad. My chodíme taky spíše odpoledne, kolem 13 hod. Můžeme se klidně domluvit i na pondělí. A kde přesně bydlíte?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama