Maminky na společné vycházky

• Otevřená skupina

Pro všechny maminky z Chomutova a okolí.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Akiiinka
2.7.13 18:57

Maminky na společné vycházky

Ahojky :) bydlím tady v Chomutově krátce a nikoho tu neznám, proto touto cestou hledám kamarádky, které by se mnou a mojí 6-ti týdenní holčičkou chodily na procházky. Samotnou mě to nebaví :( Bydlíme na kamenné. Budeme se těšit :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
216
4.7.13 07:32

Ahojky, ještě prcka nemám, ale čekám :) a taky hledám někoho k sobě, s kým bychom eventuelně mohli trávit čas :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Akiiinka
4.7.13 16:15

:dance: :dance: super :) a kdy cekas prcka? To bychom potom mohli travit cas spolecne :)

• Citovat
  • Nahlásit
216
8.7.13 08:22

Ahojky, prcka očekáváme kolem Vánoc, TP mám 22.12. :lol: A jakpak se Ti žije na Kamenné??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Akiiinka
8.7.13 11:39

Tak to bude takovy hezky vanocni darecek :) A nam tou dobou bude uz 7 mesicu :) Noo tak jako prijde mi to jako kazdy jiny sidliste tady v chomutove nebo jirkove, jedina vec ktera se mi tu libi je, ze to mame kousicek do lesoparku, jinak nic moc, nic tu neni :( zadny hriste, skola nic…

• Citovat
  • Nahlásit
217
15.7.13 23:46

@Akiiinka

ahojky, já čekám mrňouse 1.8. tak se pak můžem sejít :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Akiiinka
24.7.13 15:29

Ahojky, tak to je super :) to uz bude brzo :) tak pak dej vedet a muzeme spolecne vyrazit :)

• Citovat
  • Nahlásit
217
24.7.13 17:21

Urcite :-) pristi tyden rodime :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
24.7.13 17:22

Urcite :-) pristi tyden rodime :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Akiiinka
5.8.13 21:41

Ahojky :) tak uz mas mrnouska na svete? Doufam ze jste oba va v poradku :) az buete chtit vyrazit ven, staci dat vedet :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny