Maminky nabízí své služby maminkám

14147
29.10.19 11:40

Maminky nabízí své služby maminkám

Dobrý den,

na eMiminu se najde spousta šikovných rukou, nedávno jsme založili hand-made diskuzi, tak se tentokrát obracíme i k těm maminkám, které nabízí své služby. Můžete se pochlubit a nebo také nabídnout svou službu ostatním :kytka:

Patří sem například hlídání, úklid, účetnictví, doučování, stříhání, ale i další.

Vkládat příspěvek může pouze ten, kdo danou službu nabízí, nevkládejte něco, co nabízí kamarádka, známý a podobně.

Co budeme mazat? Příspěvky od nováčků, spamerů, MLM prodejců. Nedávejte sem ani nabídky na finanční služby (kromě účetnictví/pomoci s daněmi) a pojišťovnictví.

Budeme sem přesouvat všechny podobné příspěvky z jiných vláken, kde by byla škoda je mazat, protože jsou proti pravidlům diskuzí.

Jak funguje toto vlákno?

Publikujte příspěvek – můžete odkazovat na svůj bazar nebo fotoalbum.
Abychom se vyhnuly spamům, prodejní příspěvky prosím přidávejte max. jednou za týden. Neprodejné kousky sem patří neomezeně.
Nadále platí, že se komunikuje přes soukromé zprávy (SZ), prosím nezveřejňujte svůj e-mail.
Při nákupu a prodeji koukněte na bazarový profil druhé osoby, zda má nějaká pozitivní hodnocení, případně jeho historii na eMiminu (jak dlouho je registrovaný, zda diskutuje…).

Těšíme se na příspěvky, snad vám pomůžeme!
Za eMimino.cz zdraví
Iva :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
967
29.10.19 12:01

Asi to sem úplně patřit nebude, ale já třeba oprášila šití a šiju tašky, doba igelitek pomalu mizí a toto je aspoň praktické, nikde je nenabízím, protože mi je hned rozeberou v práci :D pár fotek tu mám, ale to jen pro inspiraci. Věnuji se tomu, jak čas dovolí… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19286
29.10.19 12:18

@toma0105 tahle diskuze je spíš o službách, ne o materiálních věcech, na to už tu máme jinou, tak mrkni a přidej fotky toho, co vyrábíš, rády se podíváme :mavam:

třžište na emiminu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
29.10.19 12:20

Děkuji, mrknu a fotky přidám :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.11.19 13:36

Hledám maminku na gelové nehty zdarma - Pardubice (7.11.)

Sháním maminku/slečnu/paní na gelové nehty 7.11. v 9:00 hod. (potřeba mít čas cca na 3-4 hodiny). Modeláž je poskytnuta zdarma v rámci kurzu, kterého se účastním. Místo konání Pardubice. Zájemkyním ráda poskytnu bližší informace. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
7.11.19 23:55

Vzájemné hlidani dětí

Ahoj, :mavam: relativne nove jsme se se synem prestehovali na Prahu 8, do Kralina. Bydlime okousek od metra Křižíkova a přemýšlím, kde se nejlépe seznamit s rodici s detmi okolo veku meho syna, rada bych kdyby nasel kamarady ve svem okolí, kteri by u nas mohli travit odpoledne a nebo i prespat a naopak u kterých by mohl obcas travit cas zase on. Syn chodi do skoly mimo nase bydliště, takze vrstevníky z primeho okoli, nezname. Nabizim tedy bezplatné pohlidani dětí. Jak jiz vyznívá výše. Radi bychom nasli přátelé pro traveni spolecneho času a vzájemně si vypomohli s hlidanim, tak aby i rodiče mohli obcas ukojit touhu po kulturnim životě. :) Pokud k tomuto ucelu existuje nějaká skupina 🙏 o sdílení, dekuji. Marti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
13.4.20 11:15

@MaRiasbw Kolik je tvému klukovi? Já mám dva kluky, jednomu bude pět a druhému je šest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.5.20 00:07

@Enmamma
Ahoj, synovi ke čerstvě 8. :) Ted je zrovna u tatinka, ale az bude u mě, muzeme vymyslet nejake setkani treba. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
4.5.20 00:35
@MaRiasbw píše:
@Enmamma
Ahoj, synovi ke čerstvě 8. :) Ted je zrovna u tatinka, ale az bude u mě, muzeme vymyslet nejake setkani treba. :)

Jsem pro. Napiš mi pak zprávu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.6.20 09:12

Potřebujete pohlídat děti?

Nabízím hlídání dětí, péče o mazlíčky a úklid domácnosti v Břeclavi
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti a/či péči o Vaše domácí mazlíčky v Břeclavi. V nabízených aktivitách mám jisté zkušenosti - dělám au pair již 10. rokem a mám bohaté zkušenosti i s dětmi trpícími celiakií (bezlepková dieta) či jinými alergiemi. Mám velmi ráda zvířata - sama jich mám doma mnoho. Je mi 23 let, jsem spolehlivá, zodpovědná, práce s dětmi a péče o zvířata mě velmi baví. Mám středoškolské vzdělání (s maturitou), nyní studuji na vysoké škole učitelství pro první stupeň ZŠ. V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte na email. Budu se těšit! :)

S pozdravem
Hanka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat