Maminky Pankrác, Pražského povstání, Kavčí hory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verča90
Nováček 5 příspěvků 19.09.17 17:22
Maminky Pankrác, Pražského povstání, Kavčí hory

Ahoj, nenajde se nějaká maminka na procházky kolem Pankráce, Pražského povstání a Kavčích hor? Mám dvouměsíčního prcka a bezdětné kamarádky…

Reklama

Reklama

Reakce:

Doleva
Povídálka 34 příspěvků 19.09.17 19:43

Ahoj, my celkem casto chodime na vysehrad a na kavci hory se chystame uz dlouho. Tak je muzeme dat spolecne. Ja mam 7m holcicku.

gilli.owen
Nováček 4 příspěvky 19.09.17 21:08

Ahojky, já bych se přidala, mám tříměsíčního chlapečka :)

Doleva
Povídálka 34 příspěvků 19.09.17 21:23

Super;) Tak co nekdy pristi tyden? Pro me by bylo supr pondeli;) jak jste zvykly chodit ven?

gilli.owen
Nováček 4 příspěvky 19.09.17 21:45

Pondělí u mě není problém :) My chodíme jak se zadaří, ale většinou po obědě, odpo..

Verča90
Nováček 5 příspěvků 20.09.17 08:03

Ahoj, parada :) taky chodime ven jak se zadari a v pondeli urcite muzeme. Sejit se muzeme u cafe na pul cesty v centralnim parku?

gilli.owen
Nováček 4 příspěvky 21.09.17 07:22

Super :) tak co třeba ve 14:00?

Doleva
Povídálka 34 příspěvků 21.09.17 07:31

Pro me idealni! Snad bude moje dracice aspon chvili spat!

Verča90
Nováček 5 příspěvků 21.09.17 07:58

Za me taky idealni :) jen predem upozornuju, ze my jsme ten typ kocarku, co muze zastavit jen na chvilku, jinak ma expert hned oci dokoran :D poznavaci znameni: tmave modry kocarek ;)

gilli.owen
Nováček 4 příspěvky 21.09.17 08:15

My taky nesmíme zastavit!!:)) Poznávací znamení: tmavý Britax :) PS. kdybysme to některá nezvládala, tak se počká 10min. a pak se jde, souhlasíte?

Verča90
Nováček 5 příspěvků 21.09.17 09:35

Ja vam pisnu do soukrome zpravy moje tel. cislo, kdyby neco, tak si dame vedet :)

Doleva
Povídálka 34 příspěvků 22.09.17 07:31

Takze tenisky na nohu a nezastavujeme? My ted trochu bojujeme a kdyz neni nalada tak se rve at se dela cokoli. My mame modrosedou junamu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

S řadou zákaznic přerostl vztah v přátelství, říká uživatelka z Bazaru

Téměř 400 pozitivních hodnocení a přes 650 kousků v Bazaru eMimino. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se oblékají letušky? Kromě kostýmku nosí i bikiny nebo kroj

Pokud se vysoko v oblacích necítíte úplně ve své kůži, pak věřte, že usměvavé... číst dále >

Najednou mám prsa, břicho a boky, říká o stárnutí modelka Le Bonová

Britská kráska Yasmin Le Bonová (52) patřila v osmdesátých letech k... číst dále >

Reklama