Maminky Plzeňského kraje, nejlépe Domažlicko

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 06.11.09 13:46
maminky plzeňského kraje? nejlépe domažlicko

ahojky najdu tu nějakou kamaráku/y na povidani a tak?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 06.11.09 17:15

Jani tak asi z Plzeňskýho kraje tu máš jenom mě :-P ale já jsem s tím časem nějak na štíru :think:

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 06.11.09 18:49

haha tak to vůůůůůbec nevadí :lol:
a odkud vlastně si?? to já nevěděla že si z plzeňska :-D

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 06.11.09 19:26

Jani bydlím v Kralovicích u Plzňě a ty jsi přímo z Domažlic?

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 07.11.09 03:10

nee by dlela jsem ve kdyni to je 18km od domažlic. a teď bydlím na hyršově to je ještě 12km od kdyně.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.09 07:07

Ahojky, taky se hlásím z Plzeňského kraje, konkrétně kousek od Klatov, ale v Domažlicích jsem byla v porodnici.

Perma
Kecalka 150 příspěvků 07.11.09 21:26

Ahoj,
připojuji se k maminkám z Plzeňského kraje. Přesněji jsem z obce nedaleko Klatov.

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 08.11.09 13:23

a helemese kolik nás tady najednou je :lol:
Paradise tak nejsme chudáci osiřilí :lol: :dance:
tak jak holky jak se máte?? :nevim: Já sem hrozně zvědavá. :-)

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 08.11.09 18:13

No vida,není to tak ztracené jak jsem si myslela :mrgreen:

My dneska u dělali v kuchyni strop,byl to děs,všude spousta bordelu,do toho protivný Davča a z něj protivná máma a z ní zase já protože mě vytáčí když řve na davču jako já na nevím co a přitom měl dnes chuděrka teplotku asi ještě z pondělního očkování nevím,asi budu muset zítra zavolat našemu dr. a poptat se.Doufám,že už to bude lepší není nic horšího než nemoct jít ven,davča to miluje a udržet ho celý den doma to je očista :lol: teď už spinká,dneska usnul nějak moc brzy,tak musím jít,abych si ho nevzbudila :wink:

Perma
Kecalka 150 příspěvků 08.11.09 19:13

Ahoj,
tak Ti nezávidím ten zmatek doma. U nás to ovšem nebylo o moc lepší - tím myslím v souvislosti s ukňouraným potomstvem. V případě Tvého malého to má ovšem opodstatnění v souvislosti s teplotou. Náš Vašík se celý den jenom vztekal a brečel. Tatínek naštěstí pochopil, že si musím na chvíli „oddychnout“ a vzal malého alespoň na hodinu ven. Stejně ovšem koupání proběhlo se řvaním, ale teď už malý spí. Hezké počasí mi skutečně chybí, udržet malého doma je strašný boj. Navíc mi dochází nápady, jak ho zabavit. Jak to řešíte vy děvčata?

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.09 08:12

Já mám s malým úplně stejný problém. Když bylo hezky, strávili jsme hodiny venku a teď nám to chybí. Hračky ho nezajímaj. Vezme do ručičky, prohlídne, zjistí, že jí zná a odhodí. Včera jsme dostali od kamarádky kyblíček na písek s bábovkami a lopatičkami, tak to mu snad chvilku vydrží, když je to nové :-)

Perma, odkud přesně jsi, jestli se můžu zeptat?

Perma
Kecalka 150 příspěvků 09.11.09 12:56

Z Malechova, což je 10 km od Klatov směrem na Švihov.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.09 14:06

JJ to znám. Já jsem z Neznašov, což je přesně na druhou stranu :-)

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 09.11.09 19:29

No tak my bly dnes u toho dr,tak to je opravdu jen reakce na očkování.Za což jsem ráda,ale může nás to trápit až týden,což je šílená představa :twisted:

Jak zabavujeme?No snažím se si s malým hrát,ale to je na chvilku,pak miluje prohlížet knížky,pak kreslení,pak tancování,takže pustím nějaké dětské cd a dovádíme nebo ho nechám jen tak šounit a když nezabírá nic,tak tyhle stránky na netu zaberou na 100%,ale používám je jen v nejnutnějších případech,aby nebyl závisláček na tv nebo pc,jsem radši když můžeme být venku (www.hraveuceni.cz)Ještě chci zítra uvařit domácí modelínu a zkusit s ním už modelovat a kamarádka mi říkala,že malej asi o půl roku starší jak davča miluje vodovky,obtiskávání ručiček,listů,a­pod,tak na to si zatím ještě netroufám :mavam:

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 10.11.09 14:51

ahojky tak my se dneska vrátili z nemocnice :dance: koukám že ste se tu rozjeli :lol: :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >