Maminky po revizi-listopad 2015

10715
16.11.15 13:13

Maminky po revizi-listopad 2015

Maminky po revizi listopad 2015

Ahoj holky :mavam:
jsem čtyři dny po revizi a už jsem tu přečetla spoustu jiných diskusí, které se týkali otěhotnění po revizi…zakládám tuhle dikusi pro nás všechny aktuální, co jsme prožili to samé – a to hrůzu :,(  – ale jedeme dál, zvládneme to a brzo zas snad budeme „těhulkovat“ znovu a tentokrát s dobrým koncem… Přidáte se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6391
16.11.15 14:04

@moky Pridala bych se ale ja byla na revizi v unoru 2015..
Takze vim jak je…Je mi to lito..
Ale bude dobře, presne jak pises..
Preji hodne sil. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 14:22

Ahoj vsem, tak jsem diskuzi nasla.jsem tyden po samovolnem potratu, o vlasek me minula revize, potratila jsem hodinu pred nastupem na zakrok.doma mam uz dve zlaticka, ktera me spolu s manzelem drzi nad vodou a davaji mi silu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
16.11.15 14:31

Ahoj, mě to bohužel teprve čeká :,( Vymodlené těhotenství po letech snažení a druhém IVF se nevyvíjí, při každé kontrole miminko zaostává víc a víc. Minulé pondělí odpovídalo 5+6 a zaostávalo tak 5 dní a dnes odpovídalo 6+1 a už zaostávalo 10 dní. V pátek mě chce doktorka vidět a pravděpodobně mě pošle na revizi. Vůbec nevím, na co se mám připravit.
Mělo to být naše první miminko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10715
16.11.15 14:39

@Jaja87 a jak jsi na tom dneska? podařilo se ti otěhotnět znovu? :hug:
@Chiřdlová vítej :hug: :D
@kat kat to je mi líto, snad se prďola umoudří a srovná se to, ale ze zkušenosti vím, že je potřeba se připravit i na to nejhorší - pak to člověka tak nedostane, i když je to fakt hrozné. O to horší, že čekáte vaše první :,( když by na to mělo přijít, klidně se ptej, teď jsem to prožila, tak ti písnu, co a jak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
16.11.15 14:47

@moky vemu to popradku…V prosinci jsem otěhotněla…Vunoru 2015 jsem sla na revizi, byla jsem ve 12+3tt, a plod odpovidal 9tt. Bohuzel rozstep patere. :zed: No nechala jsem projit dve MS a zacli jsme se snazit, ale mela jsem anginu takze jsem se lecila ATB a posleze dosla 3 MS.No otěhotněla jsem v kvetnu, ale HCG klesalo byla jsem v 5+3tt. Nasledne dosla opozdena MS, vyplavilo se to s ni.
Takze další snazeni bylo..Dostala jsem Utrogestan protože problém byl nejspis v udrzeni plodu…Tak jsem ho brala poctive, zavadela jsem spodem. A 18 cervence MS byla poslední. Nyni jsem ve 18+1tt dle UTZ.Dle MS jsem o šest dni min, ale pocitaji mi to dle UTZ.
Takze se povedlo. A miminko posloucham přes Angel sounds.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
16.11.15 14:53

@moky děkuju :hug: je to moc těžké - však co vám budu povídat… zdá se, že miminko má nějakou těžkou vadu a proto i když je stále srdeční akce a mírný růst, je to celé špatně, roste 4× pomaleji než by mělo… O revizi jsem si už něco četla, ale spíš by mě zajímalo, jestli vám někomu něco zjistili z histologie. @Jaja87 jak jste zjistili, že šlo o rozštěp páteře? Bylo to z histolky, nebo z UTZ ještě před revizí? Jak dlouho jsi věděla, že roste špatně - jak dlouho jste čekali, než jste se rozhodli pro ukončení? Omlouvám se za tolik dotazů… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
16.11.15 14:58

@kat kat Zjistil to dr na UTZ když mi delal screening. Videl ze srdicko nebije a ze je rozstep patere.Bylo to na bezne kontrole. Nevedela jsem ze roste spatne.Tri tydny jsem nosila plod v sobe mrtvy nez jsem sla na screening kde se to zjistilo..nerozhodovali jsme se pro ukonceni, bylo to dany když plod byl mrtvy. V pohode je to davno za mnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
16.11.15 15:03

@Jaja87 děkuju moc za odpověď. A předtím už jsi bijící srdíčko měla? Asi ano, viď, předtím už musel nějaký UTZ na potvrzení vitálního těhotenství být a pak srdíčko přestalo bít následkem vrozené vady. Myslím, že tak nějak to bude i u mě. Jsem ráda, že se o tom můžu s někým bavit, trochu to pomáhá…
Jak dlouho se pak musí počkat do dalšího snažení? Četla jsem někde 2-3 měsíce, někde 6… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
16.11.15 15:08

@kat kat Ano srdicko bylo v 7+3tt cca presne uz nevim..
Dr rikal 3 mesice…Pockat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
16.11.15 15:10

@Jaja87 jj, to jsem si myslela.. aspoň vím, co se u mě děje, plus mínus, a můžu se uklidňovat tím, že to příroda takhle zařídila schválně…

Holky a jak vás v takové situaci podrželi vaši partneři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
16.11.15 15:14

@kat kat Tak u tebe to muze byt jiny, tezko rici, co ti řekl dr..
Ja to mela takhle bohužel no,.. :nevim:
Muj manzel me podrzel, byl z toho zklamany desne, i brecel. A když jsem brecela ja, tak me obejmul a utisoval me.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
16.11.15 15:15

@kat kat Ale hodne holek co jsem cetla se zaclo snazit hned po revizi..
Ja teda bych nechala projit dve MS, ale bohužel jsem mela tu anginu a nasledne mi dosla treti MS..A stejne jsem pak potratila ještě v tom kvetnu. A v cervenci poslední MS byla no.
Takze asi počkat no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10715
16.11.15 15:23

@Jaja87 tak to je mazec, ale hlavně, že se zadařilo :hug: nad tím angel soundem jsem taky přemýšlela po téhle zkušenosti…jenže: četla jsem jeden příspěvek, že maminka nemohla srdíčko najít po celý den a byla z toho totálně na nervy, pak ho druhý den našla, tak se uklidnila, ale tak si říkám, do jaké míry je to s ním dobré…a moc ti držím pěstičky, aby vše už bylo v pořádku :hug: @kat kat mě histolku nedělali, ani nebyla v plánu…u nás se prostě už srdíčko ani nenašlo a tak to bylo po 2 týdny…a vlastně ani plod už nerostl - měl stále 1cm po dobu 3 týdnů…takže asi tak :zed: do dalšího snažení mi řekli 3 měsíce, ale ten doktor, který mi prováděl výkon řekl: „No známe chlapi, že? :lol: tak si dejte klid 3 týdny a pak můžete…“ myslel tím ale sex, k otěhotnění mi radil jednu ms, prý čím dřív, tím líp a samo dle mojí psychiky a fyzičky…a k partnerovi - já mám fakt super chlapa, podrží v každé situaci a je empatický, aspoň v tomhle směru. My toho prožili taky dost, 3ivf neúspěšně, iui neuspěšně a pak po dlouých 5,5 letech mi nový dr provedl drillink vaječníků a já zázrakem otěhotněla do tří měsíců, mám z toho holčičku. Kluk vyšel doma pod peřinou hned napoprvé. Tohle třetí vyšlo záhadně po vypadnutí tělíska a selhání kondomu. O to víc mě mrzí, že potřetí musím prožít revizi…snad už nikdy více :pankac: V každé takovéhle situaci se mě snažil utišit, říct, že příště se to povede, že to bude dobré, že mě má rád a že všechno zvládneme. Mě tohle dost pomáhalo vědět, že stojí při mě, i když jsem mnohdy viděla, jak těžce to nese on. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
16.11.15 15:30

@moky Tak to ja jsem naopak klidna, pokazde prcka najdu hned.. Od 11tt ho slysim. :D :D
Mazec to je to mas pravdu, a snad uz je to za nama…Ted jse zatím vse v poradku i testy a hodnoty mi krasne vysli, tak doufejme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama