Maminky poradíte, kterou zimní kombinézu koupit?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.12.21 21:47

Maminky poradíte kterou koupit?

Ahoj holky chci dceři která má 3 měsíce koupit zimní kombinézu. Má sice od Little Angel outlastový oblečení ale chci koupit i kombinézku. Poradíte kterou?
Buď od Mayoral a nebo z Nextu. Bohužel tu kterou jsem od Nextu chtěla už je vyprodána tak se musím podívat po jiné a ještě mám dotaz jaká značka zimního fusaku je podle vás nejlepší díky. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4079
7.12.21 22:03

Tvl, jako fakt musí mimino mít kombinézu za kilo? Úplně stejně poslouží téměř jakákoliv levnější. Peníze bych investovala lepším směrem, když jich teda mate tolik… jinak teda tu první, má spojené ty části na nohy, to je u mimina praktičtější. A taky nemá kožich kolem kapuce, to by miminu zavazelo, lechtalo… fusak emitex, elodie… já jsem měla nejradši jakýsi no name podedeny, byl tak skvěle teplý, že ani ta kombinéza nebyla potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3020
7.12.21 22:12

Taky mi prijde zbytecny kupovat kombinezu. Fusak mame Elodie a malá je z nej vzdycky krasne tepla, davam pod nej body, katata a na to svetrovej overal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5142
7.12.21 22:21

Měli jsme Mayoral a byla úplně boží. Teplá, měkká, jemná, fantastická… A dva zipy mi na oblékání naopak přijdou velice praktické, velmi snadná manipulace při oblékání. S kombinézami na jeden zip nemám dobrou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
7.12.21 23:14

Tu, která má rukavice a návleky integrované. Já měla od little angel chlupatou, byla super. Po sestře pak poděděnou od pidilidi, taky v pohodě. Ale musí se s nimi do fakt kvalitního fusaku. Já mám womar za pár stovek a je naprosto tristní, to je parodie na fusak, dávala jsem mezi fusak a dítě ještě deku. Zas je fajn třeba v obchoďáku, no… Teď zpětně bych si na malé mimino pořídila od little angel zimní pytel a v tom ho šoupla do fusaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
8.12.21 00:02

Já můžu doporučit učitě Mayoral :) i po několika vyprání, 2 dětech je pořád jako nová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2677
8.12.21 03:23

Za mě praktičtější s rukavickami a návleky vcelku s kombinézou. Pokud má i kapuci, tím líp. Fusak je nejlepší z beránka, nevim, jestli se ještě prodávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 08:17

Změna fusaku

Holky mám fusak do kočárku floo for baby nemám radši koupit lepší od BJÄLLRA OF SWEDEN? Místo kombinézy?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat