Maminky porod konec prosince polovina ledna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 11:39
Maminky porod konec prosince polovina ledna ?

Ahoj maminky vím že jsou i jiné diskuze no chtěla jsme založit tu svou. Jak zvládate? Nakupujete? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8810 příspěvků 04.10.18 12:32

Čekáme druhé končím 25tt, zvládám v pohodě, jelikož nechceme vědět pohlaví, tak mám jen pár neutrálních kousků :)

Frances22
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 04.10.18 12:49
26+2tt

Zvladame zatim dobre. Malicka kope. Da se rici, ze jiz mame vse, jen kocarek se nam doveze v lednu nebo v prosinci. Ted jen pripravovat a preprat. Hlavne zatim mame postylku, prebalovat atd v krabicich, musime uspořádat misto.
Hodne ted uvazuji nad lampickou nad postylku, nebo nad svetylky. Jinak TP 8.1.2019 :)

Natalka93
Stálice 89 příspěvků 04.10.18 12:59

Ahooj Já za sebe to všechno zvládám dobře,akorát si ted poslední dva dny přijdu jak sud :D ale bude nejspíš hůř:-) Předevčírem jsem byla na cukrovce tak jsem ráda že to mám zasebou :lol:
Jinak jsem ve 26 tt a čekáme chlapečka TP 11.1 2019 :dance:
Jinak my už postylku máme sestavěnou i přebalovací pult,hodně docela věci nakoupeno ale hodně ovšem ještě chybí,vanička,kos­metika atd. :)

DD91
Nováček 2 příspěvky 17.10.18 20:02
Malá rada:)

Ahoj holky,
Chci se jen poradit jestli nahodou nevite co zabira. Nemam primo paleni zahy ale takovou bolest na hrudniku po jidle, jak kdyby se mi tam nekde zasekl vzduch, ani nevim jak to poradne popsat.. predpokladam ze to bude mit stejny duvod jako to paleni zahy ale je to fakt desny.. nevite co s tim? A abych uplne nevybocila z diskuze, tak my zrovna stehujeme takze veci co mame jako prebalovak a postylku mame v nejakych krabicich, bude to jeste peklo to vsechno vyndat:))
Dekuju za radu!!

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8810 příspěvků 17.10.18 20:11

@DD91 a zkoušela jsi klasické Rennie nebo sodu apod na pálení žáhy ? Jinak to může být způsobené tím jak už mimčo tlačí nahoru, takže menší porce ale častěji a u jídla nespěchat - spolyká se hodně vzduchu a ten může působit tyhle problémy :)

Vepe
Stálice 54 příspěvků 17.10.18 21:01

Ahoj všem :) ja uz tedy moc nezvladam, břicho velké, dýchat uz poradně nemuzu a celkově je to náročnější než u prvního, termín mam 9.1. ale nevadilo by mi kdyby se holčičce chtělo třeba uz na Silvestra :mrgreen: první ditko jsem rodila až 41+5, nakonec se naštěstí malej umoudril a noc před vyvolanim přišel na svět sám :lol: jinak uz mam skoro vše nakoupene a povyměňované se sousedkou, kočárky mam dva- jeden na zahradu, druhy lehký do auta, minule jsem měla jeden těžký a skládat ho porad do auta bylo o nervy :? Premyslim jeste o šátku.. nevim jestli do nej jít, mam nositko a v tom se malému moc nelíbilo :nevim: …mate některá v plánu šátkovani? :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8810 příspěvků 17.10.18 21:09

@Vepe nosím denně i teď syna skoro 2 roky a opět nosit budu, na malé mimčo je nejlépe šátek :) cos měla za nosítko? Bylo vhodné od narození že se tam prvnímu nelíbilo ?

Vepe
Stálice 54 příspěvků 17.10.18 21:55

@Kristyna.Vechto­va mam Manducu, ta je myslim od narození ale ja s ni začala později až kdyz mu byl měsíc a něco, a jaký šátek mas prosim?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8810 příspěvků 17.10.18 21:59

@Vepe tak zrovna Manduca je reálně použitelná od 4m do roka max roka a půl když je dítě menší. Novorozenecká vložka se nedoporučuje, nelze v ní dítě správně napolohovat. Látka v nosítku musí být od podkolenní jamky k druhé :) pokud jsi na FB přidej se do skupiny Nosíme děti a tam se dozvíš veškeré informace, je tam krásný přehled nosítek podle věku :) případně Ti můžu poradit, za těch 23 měsíců co nosíme mi rukama prošlo nosítek a šátků víc než dost :)

Vepe
Stálice 54 příspěvků 19.10.18 08:24
28+2

@Kristyna.Vechto­va tak jsem se tím trochu probírala a je toho tolik, ze nevim jaký materiál délku značku nic… :oops: asi bych vzala elasticky, protože to chci hlavně na začátek a taky píšou, ze lepší pořídit použity, rada si od tebe nechám poradit.. :lol: taky nevim jak dlouho to vydrzim, mam špatný zada a ditko bude pravděpodobně těžší, takže hlavně nějaký na novorozence..
Jinak včera mi Dr. rikala ze mimco váží už cca 1500 g, to mi přijde dost na 29tt 8o , čekáme holčičku a bude to Lucinka.. :D co vy?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8810 příspěvků 19.10.18 12:57

@Vepe no elastický šátek má jednu délku a vydrží tak do 6kg pak se provešuje pod váhou dítěte a musí se vázat ve 3 vrstvách do tzv kříže s kapsou ven :) já osobně bych raději volila např 100% bavlnu - Šanami, Yaro, LittleFrog pořídíš bazarové do 1000,– i méně :)
My pohlaví vědět nechceme takže nevíme co čekáme :)

DD91
Nováček 2 příspěvky 19.10.18 16:39

@Kristyna.Vechto­va jj tohle vse jsem zkousela.. holt to teda asi budu muset prezit. Mala mi posledni dny dela v brise takovou diskoteku ze se pomalu neda ani spat, takze to je to nejmensi????

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8810 příspěvků 19.10.18 19:42

@DD91 tak někdo má pak „chronické“ pálení žáhy a nepomůže nic než porod, mě třeba první syn tlačil poslední skoro 3 týdny na nějaký bod v těle, že jsem měla napuchlé pravé ucho a „ochrnutou“ pravou polovinu obličeje a po porodu jako když mávne kouzelným proutkem a všechno pryč - hold ne nadarmo se tomu říká jiný stav :)
Joo taky mi tam teď dělá veletoče, teď mají nejvíc místa, ono se to zase tak od 35tt začne zase mírnit jak už bude velký mimčo :)

Vepe
Stálice 54 příspěvků 20.10.18 08:26

@Kristyna.Vechto­va to chápu, ja také nechtěla, ale manžel na ultrazvuku kdyz se nás ptali jestli chceme znát pohlaví, tak neodolal :D

Diky moc za radu :) Ja se podivam na nějaký pevný tedy, je jich opravdu hodně na výběr, tak bych se te jeste preptala, až nějaký vyberu ať neobjednam kravinu :)

Me uz ty kopance teda taky pekne bolí, večer to stojí za to, navíc me dost trápí ten syndrom neklidných nohou, to musim vždycky jít dělat dřepy :mrgreen: teda ale ochrnutí obličeje to je teda síla 8o :palec: no co bysme pro miláčky nevydržely že :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >