Maminky Praha 4 - Novodvorská, Krč, Braník

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 27.03.10 21:25
Maminky Praha 4- Novodvorská, Krč, Braník

Ahoj holky,

najdou se zde maminky odtud? :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 48 Další »
Reakce:
Chrochtacek
Stálice 82 příspěvků 27.03.10 22:39

Ahoj, pridej se k nam, mame diskusi „Hodkovicky, Lhotka“ , ale jsme tam i z Modran a Novodvorske.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 27.03.10 22:49

Chrochtáčku- já k vám právě nakukovala a koukala jsem že máte srazy v Modřanech na tramvaji..jenže já bych to chtěla někde poblíž, abych tam nemusela tramvají, ale opravdu kočárkem pěšmo..proto sháním přímo Novodvorskou..Já sama jsem konkrétně z Hodkoviček, ale to má do Modřan daleko :-(

Chrochtacek
Stálice 82 příspěvků 27.03.10 23:07

Tak zkus nakukovat, treba bude pristi sraz nekde bliz k tobe.
Nebo se pridej a domluv si kocarkovani s holkama z Hodkovicek, jsou tu tri.
A nebo vymysli prochazku nekde u tebe, radi se pridame a prohlidnem si okoli :-)

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 28.03.10 08:00

Ahoj Betty maminka ještě nejsem ale snad NĚKDY budu :think: :dance: a jsem kousek od Tebe :potlesk: co říkáš prochajda někdy s mimískem třeba kolem novodvorské?? já bydlím v Krči ale mám to kousínek :dance: krásný den tobě i malému

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 28.03.10 10:41

Jéé Obláčku! Klidně můžeme, napíšu ti do SZ moje tel. a pak to nějak zpunktujeme, ju?

A pokud se ještě někdo ozve s této oblasti, budu ráda!

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 28.03.10 12:11

Ahoj.Bydlím blízko Domyna na Novodvorské :-) Ráda někdy zajdu na prochajdu :wink: Víkendy býváme s tatínkem,ale v týdnu je fajn,když člověk můžes někým jít.Samotnou mě to s tím kočárem někdy teda pekelně nebaví.Člověk ani neví,kam pořád chodit :-)

asha
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 1 inzerát 28.03.10 12:45

Ahoj,
ja jsem z Libuse, kousek od zacatku Novodvorsky…to je asi daleko, co? Kamaradky zas az tak nechybi, diky starsim detem, ale kdyz jsou ve skolce a vsichni znamy v praci, taky nevim, co bych… hlavne nejmladsi je bezprizorni, co se tyce kamaradu podobny vekovy kategorie ;)

nnada
Závislačka 2725 příspěvků 28.03.10 13:00

Ahoj, bydlím v Hodkovičkách, Na lysinách, ale chodím teda do diskuze Modřany-Hodkovičky. :-) Je nás tam více, tak jestli budeš chtít, můžeme příště jít do Hodkovičského lesa, jsme všechny mobilní.

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 28.03.10 22:48

Ahojky, já bych se taky ráda přidala, též bydlím velmi blízko Domyna na Novodvorské. Tak jestli bereš ještě další společnici s kočárkem, moc ráda se přidám.

Macinko třeba jsme sousedky :-)

Jinak holky z Modřan, já už do Vaší diskuse taky nakukovala,ale pro nás je to přece jen kousek dál a Kačka (3,5 měsíce) zatím vydrží bez jídla tak 2 hoďky a na kojení venku to teda zatím není,takže třeba v létě se ozvu.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 29.03.10 19:23

Jéé holky, tak to jste mě potěšily! Tak vymyslíme nějaký srazík a přidat se můžou všichni! :-D

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 29.03.10 21:42
Tina1 píše:
Ahojky, já bych se taky ráda přidala, též bydlím velmi blízko Domyna na Novodvorské. Tak jestli bereš ještě další společnici s kočárkem, moc ráda se přidám.Macinko třeba jsme sousedky :-)

To je dobré :-) Bydlím v ulici Ke Kamýku.Třeba se tu potkáváme :wink:
Jsem pro se sejít.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 29.03.10 21:47

Ahoj holky, můžu se taky přidat? Sice se tady (naproti Novodvorská Plaza) vyskytuju s prckem tak půl týdne, ale když tu jsme, ráda bych se k vám s kočárem připojila. :mavam:

Lonynka
Závislačka 3966 příspěvků 29.03.10 21:56

Ahoj holky, já bydlím na Kamýku. Chodím taky do diskuze Modřany, ale klidně bych zašla na procházku i tady nahoře :palec:

Příspěvek upraven 19.10.10 v 20:23

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 29.03.10 22:03

Já bydlím za Prahou ale 3X týdně jezdím právě k Novodvorské Plaza za maminou, takže já můžu kdykoliv :-D A přidat se může kdokoliv!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 48 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >