Maminky Pražandy s dětmi 4-18m - nechcete se zapojit? :-)

Anonymni
26.9.09 00:33

Maminky Pražandy s dětmi 4-18m - nechcete se zapojit? :-)

Ahoj, dopředu chci říct, že toto není reklama a já nejsem agent žádného sdružení nebo tak… Hned vysvětlím.
Mám dcerku (skoro 10m) a protože kolem sebe nemáme žádné stejně staré děti, chtěla jsem s ní začít chodit na nějaké cvičení, tanečky apod. Našla jsem si horko těžko kurzy v blízkosti bydliště, kam dojdu pěšky, protože s kočárem mě do MHD nikdo nedostane. JENŽE je nás tam málo a kurzy se s největší pravděpodobností nebudou konat (pro tři čtyři maminy to prý pro ně nemá cenu). Já měla strach, aby nás vzali a teď s hrůzou zjišťuju, že v době babyboomu nám chtějí zavřít kurzy pro malý počet zájemců. Tak nevím, v čem je problém, možná o tomto konkrétním centru je malé povědomí, proto ta malá účast.. Hrozně by mě mrzelo, kdybychom zas neměly s malou kam chodit a musely čekat do dalšího pololetí, až překročí hranici jednoho roku, abychom se mohly zapojit do kurzů pro starší děti, na kterých je zájemců už více.

A teď o čem to vlastně píšu - jedná se o Centrum volného času Botič, Na Slupi 19, Praha 2. Kurzy „Robátka“ jsou pro děti od 4 do 18 měsíců a pořádá je hudební škola Yamaha http://www.yamahaskola.cz/…ramy/robatka Stojí to 1650,– na pololetí a zpívají se tam písničky a říkají básničky, chrastili jsme hudebním vajíčkem (nevím jak se to nazývá…) a klepali dřívky, pohupovali s dětmi do rytmu, chodily v kroužku. Po jedné absolvované zkušební hodině bych řekla, že to je tak pro děti do toho jednoho roku, pak už bych šla někam dál. Robátka jsou každý čtvrtek ve 14:30 (měly být původně i ve středu, ale tam nepřišel vůbec nikdo :-( ).

Takže pokud máte zhruba stejně staré mimčo jako já a třeba jste uvažovaly, že byste s ním mohly vyrazit „mezi lidi“, tak zvažte prosím výše zmíněné kurzy.

Děkuji, že jste si to přečetly a snad mě neroznesete na kopytech :-)

Pro adminy - pokud je obsah tohoto tématu nevhodný (nevím úplně přesně, co se tady ještě může a co už ne), tak se omlouvám a zmažte to. Díky :-)

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15
2.7.10 08:55

Ahoj Jitko,

koukám, že je tvůj příspěvek téměř rok starý, ale i tak ti chci moc poděkovat za výborný tip! Školička je hned kousek od nás, také jsem hledala něco v blízkosti bydliště a o tomto centru jsem vůbec nevěděla! Právě jsem odeslala el.přihlášku, tak jsem zvědává, jak se tam našemu 8.měsíčnímu prckovi bude líbit :-)
Chtěla bych se tě jen zeptat, zda-li do tohoto centra chodíte s malou i nadále a pokud ano, jaké máte zkušenosti i s ostatními kurzy?
Děkuji a měj se hezky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama