Reklama

Maminky prosím o radu - jak poznat předčasný porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 25.02.18 12:21
Maminky prosím o radu jak poznat předčasný porod

Prosím maminky nemáte někdo zkušenost jsem 34tt… Dva dny mi odcházel nějaký hustý bílý hlen poprvé sem se s tím setkala dnes mě od rána začlo bolet břicho přesněji podbřišek jako u menstruace přidali se krize a sem tam mi bříško ztvrdne ale není to pravidelne…jsem KP a měla jsem jít v úterý řešit plánovaný císař…neplasim zbytečné nebo je to normální? :(

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 25.02.18 12:25

@Denisa27Molna­rova zajed na pohotovost 34tt je jeste zbytecne brzo, radeji hned at ti daji neco na zastaveni.

Baramaam
Nováček 9 příspěvků 25.02.18 12:28

Na tvém místě si zavolám na ambulanci porodniho sálu a zeptám se tam, mají více zkušeností a možná na tebe raději mrknou. Mně takhle začínal porod :)

kaya.ko
Stálice 83 příspěvků 25.02.18 12:28

Ten hlen může být hlenová zátka, nečekala bych a jela do nemocnice. Ve 34 tt bys ještě rodit nemusela, je brzy. Dej vědět, jak jsi dopadla.

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 25.02.18 12:28

Taky doporucuji kontrolu u lekare. me takto zacinaly oba porody. krizove bolesti moc dobre nejsou a ty mas jeste na porod cas…

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 25.02.18 12:30

Zajela bych do nemocnice, jak píšou holky…

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 25.02.18 12:32

Sice je to můj třetí porod ale oba byly vyvolané takže hlen a tohle je pro mě úplně něco nového… Takže ikdyz nemám žádné pravidelně kontrakce může se mi to rozbíhat ano?

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 25.02.18 12:34

@Denisa27Molna­rova bez co nejdrive ty krizovy bolesti a tvrdnuti neni dobre

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 25.02.18 12:35

@Denisa27Molna­rova porod prave zacina nepravidelne. az pozdeji jsou kontrakce pravidelne. to by uz u tebe ale mohlo byt pozde…

alisekR
Kelišová 5054 příspěvků 25.02.18 12:47

Rodila jsem 33tt. Hlenová zátka mi z části odešla v 29t. Pak v 31t, to jsem byla 5 dní ve špitále a pak mi praskla voda v tom 33tt v noci doma. Radim, jet do nemocnice a nechat se prohlédnout. Křížové bolesti nevěsti nic dobrého.

koralina11
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 25.02.18 13:02

Me ve 33+0 začal bolet podbřišek jako při pm trvalo mi asi 3 h než mi došlo že se mi asi rozbíhají kontrakce cca po 5-10 min a to jsme čakala druhy dítko tak jsme volala do porodnic meli jsm epřiject, tam mi asi 4 dny rozháneli kapačkou a nakonec když už to bylo dobry mi v nemocnici praskla voda takže mala se narodila sekcí ve 33+4
raději bych tam zajela at vás zkontrolují

Verun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 13:35
@Denisa27Molna­rova píše:
Sice je to můj třetí porod ale oba byly vyvolané takže hlen a tohle je pro mě úplně něco nového… Takže ikdyz nemám žádné pravidelně kontrakce může se mi to rozbíhat ano?

Jo muze, jet do porodnice

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 25.02.18 15:24

Mě pár dní před porodem odcházel hlen, asi tak pět dni před mě začal bolet podbřišek a kříž, více či méně pořád, pak praskla voda a rozjely se pravidelně kontrakce. Takže to klidně může být začátek příprav na porod, sjednat na vyšetření, ať máš jasno

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >