Maminky prosím o radu - jak poznat předčasný porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 25.02.18 12:21
Maminky prosím o radu jak poznat předčasný porod

Prosím maminky nemáte někdo zkušenost jsem 34tt… Dva dny mi odcházel nějaký hustý bílý hlen poprvé sem se s tím setkala dnes mě od rána začlo bolet břicho přesněji podbřišek jako u menstruace přidali se krize a sem tam mi bříško ztvrdne ale není to pravidelne…jsem KP a měla jsem jít v úterý řešit plánovaný císař…neplasim zbytečné nebo je to normální? :(

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 25.02.18 12:25

@Denisa27Molna­rova zajed na pohotovost 34tt je jeste zbytecne brzo, radeji hned at ti daji neco na zastaveni.

Baramaam
Povídálka 12 příspěvků 25.02.18 12:28

Na tvém místě si zavolám na ambulanci porodniho sálu a zeptám se tam, mají více zkušeností a možná na tebe raději mrknou. Mně takhle začínal porod :)

kaya.ko
Stálice 83 příspěvků 25.02.18 12:28

Ten hlen může být hlenová zátka, nečekala bych a jela do nemocnice. Ve 34 tt bys ještě rodit nemusela, je brzy. Dej vědět, jak jsi dopadla.

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 25.02.18 12:28

Taky doporucuji kontrolu u lekare. me takto zacinaly oba porody. krizove bolesti moc dobre nejsou a ty mas jeste na porod cas…

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 25.02.18 12:30

Zajela bych do nemocnice, jak píšou holky…

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 25.02.18 12:32

Sice je to můj třetí porod ale oba byly vyvolané takže hlen a tohle je pro mě úplně něco nového… Takže ikdyz nemám žádné pravidelně kontrakce může se mi to rozbíhat ano?

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 25.02.18 12:34

@Denisa27Molna­rova bez co nejdrive ty krizovy bolesti a tvrdnuti neni dobre

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 25.02.18 12:35

@Denisa27Molna­rova porod prave zacina nepravidelne. az pozdeji jsou kontrakce pravidelne. to by uz u tebe ale mohlo byt pozde…

alisekR
Kelišová 5248 příspěvků 25.02.18 12:47

Rodila jsem 33tt. Hlenová zátka mi z části odešla v 29t. Pak v 31t, to jsem byla 5 dní ve špitále a pak mi praskla voda v tom 33tt v noci doma. Radim, jet do nemocnice a nechat se prohlédnout. Křížové bolesti nevěsti nic dobrého.

koralina11
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 25.02.18 13:02

Me ve 33+0 začal bolet podbřišek jako při pm trvalo mi asi 3 h než mi došlo že se mi asi rozbíhají kontrakce cca po 5-10 min a to jsme čakala druhy dítko tak jsme volala do porodnic meli jsm epřiject, tam mi asi 4 dny rozháneli kapačkou a nakonec když už to bylo dobry mi v nemocnici praskla voda takže mala se narodila sekcí ve 33+4
raději bych tam zajela at vás zkontrolují

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 13:35
@Denisa27Molna­rova píše:
Sice je to můj třetí porod ale oba byly vyvolané takže hlen a tohle je pro mě úplně něco nového… Takže ikdyz nemám žádné pravidelně kontrakce může se mi to rozbíhat ano?

Jo muze, jet do porodnice

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 25.02.18 15:24

Mě pár dní před porodem odcházel hlen, asi tak pět dni před mě začal bolet podbřišek a kříž, více či méně pořád, pak praskla voda a rozjely se pravidelně kontrakce. Takže to klidně může být začátek příprav na porod, sjednat na vyšetření, ať máš jasno

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >