Maminky s roztroušenou sklerózou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diana69
Kecalka 248 příspěvků 11 inzerátů 12.01.19 20:53
Maminky s roztrousenou sklerozou

Jsou tu nějaké maminky, které mají RS, ale kterou jim zjistili ještě než byly těhotné? Chtěla bych jen tak názory a hlavně zkušenosti, jak se to dá zvládnout! :)
Je mi 23 a RS mám 6,5let…jsem mamca 2lete Terezky a teď čekáme druhé. Má někdo podobné zkušenosti? Dá se to zvládnout? Nebo popřípadě kolik jste si pořídili dětí a v jakém věku? :) pište vše co Vás napadne a budu za vše moc ráda :) dekuji :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 21:32

Tak Mám kamarádku, která Se má a má druhé dítě. Mají větší rozdíl. Řekla bych že zvládá v pohodě. Ale je prostě víc unavená, což samozřejmě říká jen kamarádům. Ale normálně nic nepoznáš. Takže zvládnout se to dá. Jen si říkám, co bude do budoucna.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >