Reklama

Maminky samoživitelky, jak jste si našly partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 29.01.17 19:57
Maminky samoživitelky, jak jste si našly partnera?

Ahoj :mavam:
Zajímalo, by mě jak jste si vy, ženy s dětmi našly partnera?
A kdy jste dotyčného seznámily se svým dítětem/dětmi?
Jak jste realizovaly rande, jak to probíhalo?
Co, když jste neměly možnost hlídání?

Budu ráda, když se podělíte, inspirujete a když tak dáte i naději :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 20:07

@Caitlyn ahoj, já partnera nehledám… jsem smaoživitelka dobrovolně a když mám konečně chvilku pro sebe tak si jí užiju sportuju nebo si užívám pohodičky ale určitě neztrácím ten čas hledáním partnera… aktualne je to pro mě ztrata casu… párkrát jsem měla krátký románek.. kde šlo z me strany viceméně jen o sex a rozptýlení ale jakmile ten chlap se začal nák víc snažit a vtírat se tak jsem ho odstřihla.. radši budu venovat čas dětem než chlapovi upřímně…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 20:13

Na seznamovaci aplikaci :mrgreen: Tinder. Ale asi jsme rarita. Nemela jsem cas ani chut seznamovat se po zabavach, koho mi dohazovali znami tak jsem z toho nikdy nemela dobry pocit a spise jsem se takovym setkanim vyhybala. Je to ale o stesti tyto seznamky..

Katy 7
Kelišová 5257 příspěvků 29.01.17 20:13

Já měla v péči 6 dětí, potřebovala jsem vybetonovat podlahu v kuchyni, tak jsem si pozvala dva známé. S tím nezadaným jsme občas jako kamarádi někam vyrazili, když měl ex děti. Ani bych nepomyslela, že spolu do půl roku budeme chodit. Byl o dost mladší, než já. :mrgreen: Takže, když se na mě začal dívat zamilovaně a projevil se, tak jsem mu řekla, že to není dobrý nápad a uhnula mu, když mi chtěl dát pusu. :mrgreen: Nakonec mě udolal :)
Když jsem neměla hlídání, tak za mnou chodil večer, když jsem uložila děti.

Teď spolu budeme 9 rokem a máme spolu 2 děti. :palec: Děti ho poznaly už jako mého kamaráda, když občas dorazil na kávu.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 29.01.17 20:15

V práci. Že mám dítko věděl takže nebyl problém je pak seznámit.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 29.01.17 20:16

Ja jsem ho jeste nenasla/nehledala.

Tim, kolik jsem toho ustala za posledni roky, se mi hrozne zvysily naroky na partnera. Nesnesu mamanky, alkoholiky, fnukaly, pesimisty, sraby, nemakacenka, hlupaky a sobce.
Tim se vyber dost zuzil :mrgreen:
A ten zbytek nestoji o zenskou s nadvahou, malym klukem a narocnou praci.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 29.01.17 20:16

V práci. Že mám dítko věděl takže nebyl problém je pak seznámit.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 29.01.17 20:46

Taky by me zajimalo, kde najít…mám dve deti

Jitus.Slavickova
Závislačka 4848 příspěvků 29.01.17 20:50

Na seznamce stesti.cz v 6 mesici tehotenstvi, rande byly asi 4 a uz jsme spolu bydleli..dnes jsem 7 mesicu vdana a stastna :)

mersis
Nováček 1 příspěvek 29.01.17 20:52

Vitaminc naprosto s tebou souhlasím, s těma nárokama na chlapa

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 20:57

Nehledala jsem ho, s radostí a chutí jsem se věnovala dětem a sobě a byl to moc krásný čas. S nároky na muže souhlasím s výše uvedeným příspěvkem…velmi vysoké. Jinak mám taky nadváhu, děti dvě a náročné dvě práce :D a přece už skoro 2 roky partnera mám…přišlo to neplánovaně a velmi pomalu. Nežijeme spolu ještě, já už nemám potřebu na cokoliv spěchat a jen s dětmi jsem ráda. Dál se uvidí. Nároky splňuje a to nemám malé :D Nedá se to vynutit nebo násilně „hledat“. Jestli máte nervy a trpělivost, tak na seznamku…osobně bych to nedala, na mě moc nucené a normálních mužů tam bude málo. Ale začít se tak jistě dá.

Uživatel je onlineIvana 85
Závislačka 2987 příspěvků 29.01.17 21:19

@Caitlyn ja se seznamila s partnerem na badoo.Ja mela v ty dobe skoro 4 leteho syna, on pracoval v zahranici.Asi 14 dni jsme si psali, na ten den co mel prijet, jsem mela zarizeny hlidani, ale nakonec prijel o 2 dny driv a nechteli jsme cekat, takze hned na prvni schuzku sel syn s nami.Jsme spolu 6 let :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 21:20

On si našel mě, jednou za sto let jsem byla na oslavě a on tam byl. Já jsem se do žádného vztahu nehrnula tak mě musel vyloženě náhanět a balit. Já jsem tady s dítětem zjistila že když už chlapa tak musí být 100%, jinak neberu. Tak jsem mu to oznámila a on bojoval tak dlouho až jsem zjistila že fakt takový je.
Míň už bych nechtěla, mám pracovitého chlapa který miluje mě i mé dítě, je to rodinný typ, nepije, nekouří, do hospody nechodí, pro mě by přešel třeba republiku křížem krážem, nikdy nekritizuje a velmi pomáhá, je aktivní (procházky, brusle, bazén ale všechno pohromadě, jako rodina). Jsem hrdá že jsem jeho žena :srdce:

Takže za mě rada - nehledat. Před dítěm jsem měla dva vztahy přes seznamku a asi mi to tenkrát stačilo ale na moje dnešní nároky už by neprošel ani jeden :oops:

Alušáček
Závislačka 3078 příspěvků 29.01.17 21:22

@Caitlyn Taky jsem nehledala, byla to náhoda s novou prací, přišlo seznámení s kolegou až z toho byla láska. Dcera v té době 11letá ho nejdříve poznala jako mého kamaráda na různých společných akcích i s dalšími kolegy a jejich dětmi… Šlo to tak nějak přirozeně samo a povedlo se, jsme spolu už 8 let ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 21:23

Jo a rande byla se synem ;) Hlídání jsem neměla. Chodili jsme na dlouhé procházky, povídali si, syn mezitím pobíhal nebo spal v kočárku, pak večeře v takové zahrádce s dětským hřištěm a jel domů. Takhle den co den než jsme se sestěhovali. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama