Reklama

Maminky se střídavou péčí - Mělník, Neratovice, Brandýs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 11:05
Maminky se střídavou péčí - Mělník, Neratovice, Brandýs

Ahoj, máme s manželem střídavou péči po týdnu a já nějak nevím, jak trávit čas bez dětí. Hlavně o víkendu, kdy jsou všichni s rodinami. Napadlo mě, že jsou maminky, které jsou na tom podobně, tak bychom mohly spolu zajít do kina, na procházku, na výlet. Zatím píšu anonymně, nejsem ještě rozvedená. napište prosím.

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47793 příspěvků 08.05.18 14:37

Lepsi mas rozvedene chlapy s detmi ve stridavce nebo v peci matky. Maj casu vic a je jich vic, nez matek s detmi ve stridavce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:47

@Lama Lama to ano ale tady jich asi moc nebude

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.18 18:57

Já sice nemám dítě ve střídavé péči, ale mám možnost kdy mi přítel miminko pohlídá, tak pokud chcete můžeme si napsat a někdy zajít do kina, na pokec, i s dětmi na procházku:) bydlím kousíček od Mělníka - Cítov :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.18 15:02
@Anonymní píše:
Já sice nemám dítě ve střídavé péči, ale mám možnost kdy mi přítel miminko pohlídá, tak pokud chcete můžeme si napsat a někdy zajít do kina, na pokec, i s dětmi na procházku:) bydlím kousíček od Mělníka - Cítov :)

ahoj, to by bylo moc fajn :-) LUcka

Týnuškaa
Povídálka 19 příspěvků 28.05.18 09:59

Kdyžtak napiš zprávu a domluvíme se:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama