Maminky se střídavou péčí - Mělník, Neratovice, Brandýs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 11:05
Maminky se střídavou péčí - Mělník, Neratovice, Brandýs

Ahoj, máme s manželem střídavou péči po týdnu a já nějak nevím, jak trávit čas bez dětí. Hlavně o víkendu, kdy jsou všichni s rodinami. Napadlo mě, že jsou maminky, které jsou na tom podobně, tak bychom mohly spolu zajít do kina, na procházku, na výlet. Zatím píšu anonymně, nejsem ještě rozvedená. napište prosím.

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 50762 příspěvků 4 inzeráty 08.05.18 14:37

Lepsi mas rozvedene chlapy s detmi ve stridavce nebo v peci matky. Maj casu vic a je jich vic, nez matek s detmi ve stridavce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:47

@Lama Lama to ano ale tady jich asi moc nebude

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.18 18:57

Já sice nemám dítě ve střídavé péči, ale mám možnost kdy mi přítel miminko pohlídá, tak pokud chcete můžeme si napsat a někdy zajít do kina, na pokec, i s dětmi na procházku:) bydlím kousíček od Mělníka - Cítov :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.18 15:02
@Anonymní píše:
Já sice nemám dítě ve střídavé péči, ale mám možnost kdy mi přítel miminko pohlídá, tak pokud chcete můžeme si napsat a někdy zajít do kina, na pokec, i s dětmi na procházku:) bydlím kousíček od Mělníka - Cítov :)

ahoj, to by bylo moc fajn :-) LUcka

Týnuškaa
Povídálka 21 příspěvků 28.05.18 09:59

Kdyžtak napiš zprávu a domluvíme se:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >