Maminky se střídavou péčí - Mělník, Neratovice, Brandýs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 11:05
Maminky se střídavou péčí - Mělník, Neratovice, Brandýs

Ahoj, máme s manželem střídavou péči po týdnu a já nějak nevím, jak trávit čas bez dětí. Hlavně o víkendu, kdy jsou všichni s rodinami. Napadlo mě, že jsou maminky, které jsou na tom podobně, tak bychom mohly spolu zajít do kina, na procházku, na výlet. Zatím píšu anonymně, nejsem ještě rozvedená. napište prosím.

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49061 příspěvků 08.05.18 14:37

Lepsi mas rozvedene chlapy s detmi ve stridavce nebo v peci matky. Maj casu vic a je jich vic, nez matek s detmi ve stridavce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:47

@Lama Lama to ano ale tady jich asi moc nebude

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.18 18:57

Já sice nemám dítě ve střídavé péči, ale mám možnost kdy mi přítel miminko pohlídá, tak pokud chcete můžeme si napsat a někdy zajít do kina, na pokec, i s dětmi na procházku:) bydlím kousíček od Mělníka - Cítov :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.18 15:02
@Anonymní píše:
Já sice nemám dítě ve střídavé péči, ale mám možnost kdy mi přítel miminko pohlídá, tak pokud chcete můžeme si napsat a někdy zajít do kina, na pokec, i s dětmi na procházku:) bydlím kousíček od Mělníka - Cítov :)

ahoj, to by bylo moc fajn :-) LUcka

Týnuškaa
Povídálka 21 příspěvků 28.05.18 09:59

Kdyžtak napiš zprávu a domluvíme se:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >