Maminky se střídavou péčí - Mělník, Neratovice, Brandýs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 11:05
Maminky se střídavou péčí - Mělník, Neratovice, Brandýs

Ahoj, máme s manželem střídavou péči po týdnu a já nějak nevím, jak trávit čas bez dětí. Hlavně o víkendu, kdy jsou všichni s rodinami. Napadlo mě, že jsou maminky, které jsou na tom podobně, tak bychom mohly spolu zajít do kina, na procházku, na výlet. Zatím píšu anonymně, nejsem ještě rozvedená. napište prosím.

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46987 příspěvků 1 inzerát 08.05.18 14:37

Lepsi mas rozvedene chlapy s detmi ve stridavce nebo v peci matky. Maj casu vic a je jich vic, nez matek s detmi ve stridavce

Anonymní  08.05.18 14:47

@Lama Lama to ano ale tady jich asi moc nebude

Anonymní  26.05.18 18:57

Já sice nemám dítě ve střídavé péči, ale mám možnost kdy mi přítel miminko pohlídá, tak pokud chcete můžeme si napsat a někdy zajít do kina, na pokec, i s dětmi na procházku:) bydlím kousíček od Mělníka - Cítov :)

Anonymní  27.05.18 15:02
@Anonymní píše:
Já sice nemám dítě ve střídavé péči, ale mám možnost kdy mi přítel miminko pohlídá, tak pokud chcete můžeme si napsat a někdy zajít do kina, na pokec, i s dětmi na procházku:) bydlím kousíček od Mělníka - Cítov :)

ahoj, to by bylo moc fajn :-) LUcka

Týnuškaa
Povídálka 19 příspěvků 28.05.18 09:59

Kdyžtak napiš zprávu a domluvíme se:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama