Maminky starších dětí usínajících

493
26.6.13 20:31

Maminky starších dětí usínajících u prsa

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat jestli jste to taky tak náhodou neměli? a co s tím..

Dcera 14m mi usinala krasně.. večer jsme ji okoupali ja jsem ji nakojila a buď se otočila na druhy bok ležele a usla anebo usla u prsa. celé to trvalo tak max 10 minut..
Jenže teď když ji po koupani položím do postele tak jakoby ji někdo nakopnul… cucne si prsa a potom lozi po posteli.. děla blbosti.. vyjmenovava všechno slova, která umí, skáče… má už svoji velkou postel přiraženou k naši protože v male nechtěla spat a často se budila..
mě by nevadilo u ní delší dobu ležet, jen kdyby nedělala takové kraviny.. teď jsem u ní půl hodiny ležela a dělala jako, že spím, ale jí to vůbec nezajímalo.. skakala si pak si přišla cucnout k prsu a zase lezla..
po te půl hodině už jsme nevěděla co s ní tak jsem ji vzala na ruce a zkusila uhoupavat.. to trvalo skoro půl hodinu než usla.. a to stejné včera..! :(

myslíte, že to může být tím, že je málo unavená?? teď když je hnusně jsem ani nebyli moc venku…

přes den spí 2× po půl hodině a to usne bez problém.. během 5ti minut většinou teda v kočárku.. když hodně prší tak usne u prsa…

nesetkala jste se s tím některa? změní se to zase? mam ji zítra zkusit dát spát jenom jednou?

Díky

Příspěvek upraven 26.06.13 v 20:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26654
26.6.13 20:37

@veruka85 měla jsem to taky, změnilo se to, když začla spat jen po obědě a pak zase večer usnula než jsem dočetla pohadku.zkus změnit to spaní přez den. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9358
26.6.13 20:51

Hihi, máte to někdy taky takové podobné. :mrgreen: Většinou je to tím, že je málo unavená. Když spí jen jednou denně, tak takový brajgl večer nedělá. Usíná u prsu taky stále a spí s námi v posteli. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
26.6.13 20:55
@mucinka2 píše:
@veruka85 měla jsem to taky, změnilo se to, když začla spat jen po obědě a pak zase večer usnula než jsem dočetla pohadku.zkus změnit to spaní přez den. :think:

a kolik ji bylo v te době? a v kolik jsi ji pak davala spat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
26.6.13 20:56

Jo malý je dvacet měsíců a je to tak, co spi jednou denně, spí déle a večer lépe usíná. Já ji ale nenechávám u prsa usnout. Teda snažím se :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
26.6.13 20:56
@zerezmijka píše:
Hihi, máte to někdy taky takové podobné. :mrgreen: Většinou je to tím, že je málo unavená. Když spí jen jednou denně, tak takový brajgl večer nedělá. Usíná u prsu taky stále a spí s námi v posteli. ;)

takže Ti chodí taky ještě 2× denně spat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
26.6.13 20:57

A jednou denně spí tak od těch patnácti měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
26.6.13 21:25

Syna jsem od roka začala dávat spát jen jednou denně, taky spal v přiražené posteli a uspávala jsem ho kojením nebo jsem počkala než usnul. Když začal zkoušet dělat hlouposti v posteli, řekla jsem mu, že tam budu jen, když bude ležet se zavřenýma očima. Jednou jsem skutečně z ložnice odešla, protože dělal blbosti. Začal brečet, chvíli jsem ho nechala a pak jsem přišla a byl už klidný a ležel. Ale nepamatuji si, kdy to přesně bylo, zda je toto schopný pochopit ve 14měsících. Tento postup praktikuji doted, je mu 3,5 roku, budu u tebe, ale musíš ležet, jinak odcházím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat