Reklama

Maminky ve 25. týdnu těhotenství a bolení podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makyna K.
Kecalka 235 příspěvků 29.11.17 20:15
Maminky ve 25tt a boleni podbřišku

Ahoj maminky. Jsou tu některé ve 25tt?
Váhám, zda nezajit k dr -kontrola az za 14dni…
Jsem doma se synem 2roky, od rána do vecera jsem unavena, dnes myslím nízký tlak a pořád mě boli podbrisek -v podstatě všechno oblečení mi vadí.. Tolik se synem nelitam, snažím se pohybu vyvarovat, ale úplně to nejde.
Aktuálně si říkám, jak to vydržím ten zbytek času…
Měli jste se/nebo máte podobně?

Reklama

Reakce:

Herdekbaba92
Stálice 98 příspěvků 29.11.17 20:50

Ahoj maminko! Mám to úplně stejně. Až na to, že jsem doma se dvěma dětma a bolí mě úplně všechno. Hold, to první těhotenství je nejlepší, ptž můžeš odpočívat. Potom už nee. Neboj, za pár dnů ti to už ani nepřijde. Bolest bude součást každodenního života.
P. S. hrozně se těším na to poporodní hojení se třema capartama za zadkem :lol:

Mallorka
Závislačka 2999 příspěvků 29.11.17 21:18

Zhruba v tomto týdnu jsem měla také nízký tlak a omdlela jsem. Jsem teď také podruhe tehotna, doma synek 2,5 roku a taky mám pocit, že to ani nezvládnu. Špatně se mi dýchá, porad ucpany nos. Není mi celkově dobře. Chodím na tehu cvičení a všechno prvorodicky, porad poslouchám, jak chodí před cvičením í po cvičení spát :lol: jen mi kolikrát tak mizerně, že si myslím, že tu péči o dve deti nemůžu zvládnout a doufám, že vše po porodu odezní.

Makyna K.
Kecalka 235 příspěvků 30.11.17 01:52

Souhlas, ze druhe a dalsi tehu uz nejde odpočívat, ty deti nas potrebujou.
Jen my včera bylo dost slabe…tak uvidime co zitra. Jsem v zahranici a moje dr ma práci jen ted čtvrtek otevřený a pak az pondělí. Musim dat na instinkt asi :)

Tajeka
Stálice 67 příspěvků 30.11.17 17:06

Ahoj, jsem taky 25tt, respektive 24+2tt, a podbrisek me poboliva taky. Nekdy tahne, nekdy ostre reze, nekdy tlaci. Co jsem vysledovala, nemely by to byt bolesti jako pri menstruaci a nebo se pravidelne pulsne zvysujcic. Pokud se bolesti podobaji menstruaci, mely by odeznit pri odpocinku vleze.

Makyna K.
Kecalka 235 příspěvků 30.11.17 22:16

V klidnym režimu mě to přejde, tak jak pisete Tajeka.
dnesek uz byl lepší. Zatim kvůli tomu nikam nejdu.

Tajeka
Stálice 67 příspěvků 01.12.17 09:27

Tak jestli Ti u toho netvrdne bricho, ja bych neplasila. Muzu se naopak zetptat ja? Jak casto citis pohyby miminka behem dne? Ja je citim uz od sestnacteho tydne, jsem malinka a hubena. Ale na posledni kontrole byla mala o vic jak tyden mensi, a je fakt, ze za posledni tyden dost ubylo na pohybech. Razantne. Nevim, jestli je to normalni nebo se ji treba muze neco dit - treba nema dost vyzivy pres placentu…

Herdekbaba92
Stálice 98 příspěvků 01.12.17 19:59

@Tajeka
Tak se zkus pořádně najíst a uvidíš :pankac:

Tajeka
Stálice 67 příspěvků 01.12.17 20:09
@Herdekbaba92 píše:
@Tajeka
Tak se zkus pořádně najíst a uvidíš :pankac:

Prakticky nic jineho nedelam :o)

Makyna K.
Kecalka 235 příspěvků 04.12.17 02:27

Já pohyby miminka taky citim skoro od 17tt, pres den to vnimam jen nekdy, ale po obede nebo vecer, jak si lehnu, tak citim pohyby dost.
Jist a pit, i kdyz se nepocituje zizen a ani velky hlad :P

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >