Maminky Vratislavice nad Nisou 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aligatorka737
Nováček 5 příspěvků 07.06.19 11:23
Maminky Vratislavice nad Nisou 2019

Ahoj, jsme ve Vratislavicich nove pristehovani. Hledam partacku na prochazky s kocarkem, pokec, vylety? :) Mam dceru Barborku 8 mesicu. A tohle je jeden ze zpusobu, jak se s nekym seznamit. :) Ahoj :dance:

Reakce:
Miša.Purova
Povídálka 13 příspěvků 3 inzeráty 07.06.19 12:19

@Aligatorka737
Ahoj, bydlíme přes kopec na sídlišti Broumovská, mám dcerku 1 rok (za 3 týdny).
Odkud jste se přestěhovali?

Aligatorka737
Nováček 5 příspěvků 08.06.19 15:57

Ahoj :) my bydlime v Pivovarske ulici a jsme od Jicina :) Barborka ma 8 mesicu a jsme tu zatim bez znamych, coz je skoda.

Miša.Purova
Povídálka 13 příspěvků 3 inzeráty 08.06.19 17:31

@Aligatorka737
Tak to to nemáš jednoduché, když jsi tak to presazena :grinning:
A co s Barborkou ve volném čase děláte?

Aligatorka737
Nováček 5 příspěvků 08.06.19 19:36

Na zacatku to bylo hrozne o tom zadna. Ted je to o dost lepsi.. :) My s Barcou cvicily vojtovku, takze volny cas spis takhle. Jezdily jsme do Hradce a do Jablonce cvicit a ted uz konecne to vypada, ze budeme mit klid. :roll: Jinak takova klasika prochazky, hrani si, blbnuti :D A o vikendech hodne jezdime na Jicinsko.. A co vy? :)

Miša.Purova
Povídálka 13 příspěvků 3 inzeráty 08.06.19 19:58

@Aligatorka737
My se taky snažíme být dost venku, chodíme na plavani. Sára je takový pohodar, do pohybu se nežene, sotva leze, ale uz se snaží stavět.
Už jsem trochu nešťastná z toho, jak se každá maminka ptá, zda UŽ leze, UŽ chodí a tak… :)

Aligatorka737
Nováček 5 příspěvků 10.06.19 20:34

To porovnani deti me taky nekdy stve, ale hold to k tomu asi patří. Snazim se to nevnimat :) My teda pohodari jsme jen, kdyz mame plne brisko :D jinak je to spis trochu vzteklinka a kdyby mohla uz by supajdila do sveta :D je hrozne zvydava, spolcenska… proste nas Barbadousek :D

Miša.Purova
Povídálka 13 příspěvků 3 inzeráty 11.06.19 15:17

Jo, jídlo to u nás hraje prim. Ji úplně všechno, nenašla jsem věci, kterou by nesnedla. Je to fajn.
Jinak i Sárka je společenská, zvidavá a meti dětmi se cítí fajn. Za týden nám končí plavani i cviceni, tak moc mrzí dětmi nebude, což je škoda.
Jak zvladate ty tepla? U nás nejhůř pes :sweat: :dog:

Aligatorka737
Nováček 5 příspěvků 11.06.19 15:28

My byli v bazenu teprve ted poprve a bylo to super, male se to libilo zase brzy půjdeme a premyslim o tom plavani, ze by jsme taky zacaly chodit :D.. To pocasi moc neresim, mala je jen o plince a koupe se v bazenku :lol: Cely cerven ma byt takhle. Tak se neda nic delat, ale ja upřimne mam rada, kdyz je kolem 22 to je tak akorat na me.. :) ;)

Miša.Purova
Povídálka 13 příspěvků 3 inzeráty 11.06.19 15:37

Naše cacorka taky nemá problém s tím teplem, já mám taky raději o trochu méně stupňů.
My chodíme do bazénu i s manželem a malou a procvičujeme co se naučíme na plavani. Moc si to užíváme, Sára je vodomil.

Váš příspěvek
Reklama