Maminky z Benešova sem :)

Skupina pro všechny (nastávající) maminky z Benešova a okolí. Pojďte si povídat a podělit se o rady a zkušenosti. :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin skupin a soutěží
Kecalka 369 příspěvků 03.02.18 12:29
Maminky z Benešova sem :)

Vítejte ve skupině! :kytka: Ať vám poslouží, kdykoliv

• se budete chtít s někým sejít,
  • nebo zjistit, jak je to kde s otevírací dobou,
  • nebo dát tip, kam kdo chodí ke kadeřnici,
  • prodávat a nakupovat bez poštovného.

Příjemné povídání a sdílení. :mavam:
Monika

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

prcekniky
Závislačka 3354 příspěvků 09.02.18 17:08

Ahoj, je tu někdo, kdo čeká miminko a bude rodit v Benešově? Mám termín v červnu a doma už dvě slečny - 4 roky a 2 a čtvrt roku.

Jita1987
Povídálka 35 příspěvků 10.02.18 23:59

Já budu rodit v Benešově ale v dubnu, termín mám 11.4.2018 a čekám první mimčo :srdce:

Airelles
Povídálka 39 příspěvků 15.02.18 19:16

Ahoj holky, bydlíme kousek od Benešova a máme doma dvě slečny - téměř 3letou a 2,5 měsíční. Rodila jsem v Havlíčkově Brodě. Přeju hodně zdraví a ať bříška rostou :dance:

miskakr
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 04.03.18 17:39

Zdravim maminky, jsem z Tynce mam dva prcky 3leta slečna a 8m syn.Jsem jednim z aktivních členů mateřského centra tak. kdyby jste mel nekdo zájem. pořádáme i různé přednášky i pro těhotné maminky :D

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 04.03.18 18:22

@miskakr ahoj ja bych mela zájem a kde je to centrum? Máte nějaké www stránky kde najdu program

miskakr
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 04.03.18 19:50

@Hladikovka urcite mame.je to www.mcmotylek.cz,nebo facebook https://www.facebook.com/motylek.tynec/

Ájamatouska
Nováček 5 příspěvků 13.04.18 18:01

Zdravím,

chceme se stěhovat do Přestavlk u Čerčan, mohla bych se zeptat, zda tuto vesničku znáte?

viz:

https://www.emimino.cz/…etmi-314027/

miskakr
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 13.04.18 20:03

@Ájamatouska tu bohužel neznám, jsem z tynce.ale vitej mezi námi :kytka:

Ájamatouska
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 20:42

@miskakr ahojky, mockrát děkuju, jsem ráda, že tato skupinka tu je. Já se rozhodla, že ty Přestavlky zkusíme, zkusit se má všechno :)Je to asi méně známá vesnička, málokdo o ní něco ví :) Tak budu moc pozdějc poreferovat já, třeba.

prcekniky
Závislačka 3354 příspěvků 09.05.18 14:23

Ahoj, je tu někdo z Benešova, kdo bude květen/červen v Benešově rodit?

kiikii
Nováček 5 příspěvků 08.08.18 18:37

Ahojte,

před 2 měsici jsme se přistěhovali do Chrástu. Před nedávnem jsme zjístili, že čekáme mimi. Ráda bych se seznámila a našla si kamarádky. Máme pejska a ráda bych začala chodit na jogu nebo na nějaké cvičení pro těhotné. Doporučíte mi něco?

děkuji
:mavam:

Beata

Airelles
Povídálka 39 příspěvků 09.08.18 13:49

Ahoj, myslím, že nějaké cvičení pro těhotné probíhalo v DC Hvězdička nebo v nemocnici v Benešově. Já jsem chodila na (netěhotenskou) jógu do Jesenice, studio Ella, ale jen chvíli, protože mi nebývalo dobře a pak už jsem to s tím velkým břichem nedávala. Nicméně paní mi vždycky říkala, co můžu, případně jinou variantu cviku. Po porodu pak do Scentra v Bene na power jógu. Cvičitelka je skvělá, po prázdninách zase začnu chodit. Jinak my máme dvě holky - 3,5 roku a 9 měsíců, k tomu staffbullíka.

miskakr
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 12.08.18 16:46

@kiikii ahoj,ja jsem z tynce.cvičení vyloženě pro těhotné v okoli není(aspoň o nemtom nevím)ale joga v tynci, bude v mateřském centru.motylel (margita kolačkova)nebo v benešově pilates v esporta fitness.kamaradka chodila i v tetěhoten­ství.tak snad tě něco zaujme.popřípadě te muze zaujmout nejaka prednaska v našem tyneckem materskem centru.ráda zodpovim jakykoliv dotaz.Míša

miskakr
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 12.08.18 17:27

@Airelles jj byvalonechala v krododylku v, benesoveto tam sebudu chodila ale uz vim jen o nemocnici.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny