Reklama

Maminky z Brna a okolí 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NadísekS
Nováček 1 příspěvek 24.02.18 12:24
Maminky z Brna a okolí 2018

Ahoj, jsem třicetiletá maminka z Popůvek u Brna 2 měsíčního chlapečka. Hledám maminky z Brna nebo okolí ( Bosonohy, Troubsko, Bohunice, Bystrc, Kohoutovice) na procházky, výlety, nákupy, popovídání zatím, co máme tatínka v práci. Úplně nejsem taková ta alternativní matka, ke všemu přistupuji tak nějak intuitivně. Nejenom, že teď žiji miminkem, pořád mám ráda módu, dobré jidlo a přesto, že, jsem na mateřské, snažím se z toho nezbláznit. Nenajde se tu někdo taky takový? :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

EvuIa
Závislačka 2715 příspěvků 27.02.18 01:55

@NadísekS ahojky urcite ano :mavam:

Káťa19
Kelišová 6769 příspěvků 37 inzerátů 26.05.18 18:59

Tady taky hleda https://www.emimino.cz/…brne-308335/

kkaatt
Povídálka 15 příspěvků 11.06.18 14:50

Ahojky. Ještě hledáš spřízněnou maminku? My hledáme, ale zdá se že jsme na to s mým ročním synem zatím sami :-( Popůvky jsou sice trochu z ruky ale MHD to jistí :-) je mi 31 a už mi na té mateřské měkne mozek, potřebuji dospělý kontakt:-)

Ljucy
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 3 inzeráty 11.06.18 21:24

Ahoj, mam 7tydenaka a klidně s vama vyrazíme na procházku :dance: :mavam:

kkaatt
Povídálka 15 příspěvků 12.06.18 08:10

@Ljucy nevím jestli reaguješ na můj příspěvek nebo na titulní, ale chtěla jsem vyrazit zítra na přehradu, pokud se povede, tak bych zkusila i parník, uvidíme:-)

Ljucy
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 3 inzeráty 12.06.18 09:17

@kkaatt tak globálně :)) treba se chytne vic lidi a na necem se domluvíme :)

Ljucy
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 3 inzeráty 12.06.18 09:18

@kkaatt tak globálně :)) treba se chytne vic lidi a na necem se domluvíme :)

DomiNikol
Nováček 5 příspěvků 15.06.18 20:07

Ahoj holky, za měsíc čekám holčičku a ráda bych poznala nějaké maminky z Brna- na výměnu zkušeností, pokec a procházky :) klidně se ozvěte, ráda poznám nové kamarádky, Domča

Ljucy
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 3 inzeráty 16.06.18 08:44

@kkaatt ahoj, tak co parník, zadařilo se?

kkaatt
Povídálka 15 příspěvků 16.06.18 21:29

@Ljucy Bohužel, bylo zrovna hnusně, ale do konce prázdnin času dost:)
@DomiNikol no jo to se to chodí na procházky z bříškem :) já byla poslední měsíc ráda, že nikde nechodím :D

DomiNikol
Nováček 5 příspěvků 16.06.18 22:06

@kkaatt jaj fakt? Tak to mě asi ještě čeká, mám termín za měsíc a chodila bych nejradši pořád, i na jógu se chodím protáhnout, ale je mi jasné, že je to individuální…snad jsem to teď nezakřikla :lol:

kkaatt
Povídálka 15 příspěvků 18.06.18 15:23

@DomiNikol jsi až překvapivě čilá :-) kolik ti je? Je to tvoje první?

DomiNikol
Nováček 5 příspěvků 20.06.18 19:02

@kkaatt Ano první, 29 let, samotnou mě to překvapuje, zatím je to těhotenství paráda a užívám si to :D

kkaatt
Povídálka 15 příspěvků 20.06.18 21:49

@DomiNikol jo to je parádní věk ;-) jsi dost dobře naladěná, to bych potřebovala, trochu se nacucat tvé energie :-) nechceš se někdy projít? Jsi z Brna? Která část?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama