Maminky z Brna střed na procházky

14.11.19 08:04

Maminky z Brna střed na procházky

Ahoj maminky, jmenuji se Markéta, je mi 30 a bydlím v Brně ve středu, mám půlročního prcka a hledám nějakou další maminku/maminky z okolí na seznámení se, na procházky, výlety, nejrůznější aktivity s dětmi (třeba plavání) apod.. Pokud tady nějaká taková je a chtěla by se seznámit, budu moc ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.11.19 09:33

@MarketaRoz napsala sem ti zprávu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 10:55

Ahoj, taky hledam nejakou mamu na pokec a na kafe. Mam 10mesicni mimco a taky chceme zacit plavat. Nedavno jsme se pristehovali, takze tu moc lidi neznam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 21:22

Ahoj. Jsem z Cernych poli, mam 9mesicni dcerku a hledam nekoho na seznameni, podobny aktivity s detma, jak pises Market… co nedele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 01:57

@Čepyrka ahoj,ja su z lesne..tak kdybys chtěla někdy na procházku, dej vědět, ale asi až po novým roce, teď toho je jaksi moc..mám skoro 5m syna a radi půjdeme na procházku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
14.1.20 16:56

Také se přidám, mám prcka 1 měsíc (zatím s námi žádný hraní asi nebude) ale kdyby někdo třeba okolí Lesné na prochajdu a kočárkem, pokec budu ráda :)) mě je 21, opravdu nejsem bio mamča, normálně očkujeme apod :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
19.1.20 19:28

Ahoj holky, je to u některé ještě aktuální? přidala bych se do klubu. Sice Řečkovice ale nemáme problém se dostavit kamkoliv. Syn 18 měsíců :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama