Maminky z čakovic,třeboratic,prahy - východ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MiskaStehlikova
Nováček 8 příspěvků 11.03.09 10:45
Maminky z čakovic,třeboratic,prahy - východ

Ahoj maminky,
jsem tady nová a hledám pro sebe a svojí 11 týdenní dcerku kamarádku na procházky,nějaké plaváničko a časem i na pískoviště…Jsme z Hovorčovic,ale jsme v Praze téměř každý den. Tak doufáme že se někdo najde.
Hezký den:-) Miška a Vivi

Reakce:
Teruška
Kelišová 7235 příspěvků 11.03.09 13:36

Ahoj ja jsem tu pred casem hledala maminky :) sice se ozvaly, ale pak uz ne..:) jsem z Mratina… tedy k vam co by kamenem dohodil…:)

Lenika
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 11.03.09 16:31

Ahoj, hlásím se z Čakovic :D

MiskaStehlikova
Nováček 8 příspěvků 11.03.09 22:06

Ahojky to je opravdu kousíček:-)…Já mám 11 měsíční holčičku a sehnat v týhle lkalitě někoho je docela problém…

MiskaStehlikova
Nováček 8 příspěvků 11.03.09 22:07

Ahoj Leniko:-),
mno čako mám kousínek:-)od domova…A jakpak máš velkého pinďu???

wafle
Povídálka 31 příspěvků 17.02.14 11:12

Ahoj, najdou se tu nějaké maminy z Brázdima a okoli?? Mam osmiměsíční dceru a doma už začíná pěkně lumpačit :mrgreen: :cert: :cert:

LadaReika
Nováček 7 příspěvků 05.05.14 20:56
maminky, maminky v očekávání čakovice

Ahoj, hledám nějakou těhulku nebo maminku v Čakovicích či okolí na procházky, popovídaní atd. Já jsem čerstvě na mateřské a níš přírůstek do rodiny se chystá na konci června :)

krtecek229
Nováček 7 příspěvků 12.07.14 01:51

Ahoj rada se seznamím ozvy se na vera. kadlecova1@ema­il.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >