Reklama

Maminky z čakovic,třeboratic,prahy - východ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiskaStehlikova
Nováček 8 příspěvků 11.03.09 10:45
Maminky z čakovic,třeboratic,prahy - východ

Ahoj maminky,
jsem tady nová a hledám pro sebe a svojí 11 týdenní dcerku kamarádku na procházky,nějaké plaváničko a časem i na pískoviště…Jsme z Hovorčovic,ale jsme v Praze téměř každý den. Tak doufáme že se někdo najde.
Hezký den:-) Miška a Vivi

Reklama

Reakce:

Teruška
Kelišová 7235 příspěvků 11.03.09 13:36

Ahoj ja jsem tu pred casem hledala maminky :) sice se ozvaly, ale pak uz ne..:) jsem z Mratina… tedy k vam co by kamenem dohodil…:)

Lenika
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 11.03.09 16:31

Ahoj, hlásím se z Čakovic :D

MiskaStehlikova
Nováček 8 příspěvků 11.03.09 22:06

Ahojky to je opravdu kousíček:-)…Já mám 11 měsíční holčičku a sehnat v týhle lkalitě někoho je docela problém…

MiskaStehlikova
Nováček 8 příspěvků 11.03.09 22:07

Ahoj Leniko:-),
mno čako mám kousínek:-)od domova…A jakpak máš velkého pinďu???

wafle
Povídálka 31 příspěvků 17.02.14 11:12

Ahoj, najdou se tu nějaké maminy z Brázdima a okoli?? Mam osmiměsíční dceru a doma už začíná pěkně lumpačit :mrgreen: :cert: :cert:

LadaReika
Nováček 7 příspěvků 05.05.14 20:56
maminky, maminky v očekávání čakovice

Ahoj, hledám nějakou těhulku nebo maminku v Čakovicích či okolí na procházky, popovídaní atd. Já jsem čerstvě na mateřské a níš přírůstek do rodiny se chystá na konci června :)

krtecek229
Nováček 7 příspěvků 12.07.14 01:51

Ahoj rada se seznamím ozvy se na vera. kadlecova1@ema­il.cz

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >