Maminky z Havířova a okolí, přidejte se! :)

Skupinka pro všechny (nastávající) maminky z Havířova a okolí. Přijďte si popovídat a vyměnit rady a zkušenosti! :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Admin skupin a soutěží
Kecalka 371 příspěvků 10.02.18 02:22
Maminky z Havířova a okolí, přidejte se! :)

Vítejte ve skupině! :kytka: Ať vám poslouží, kdykoliv

• se budete chtít s někým sejít,
  • nebo zjistit, jak je to kde s otevírací dobou,
  • nebo dát tip, kam kdo chodí ke kadeřnici,
  • prodávat a nakupovat bez poštovného.

Příjemné povídání a sdílení. :mavam:
Eliška

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12881 příspěvků 11.02.18 10:08

@admin skupin a soutěží já ten systém nechápu, to jste založili novou skupinu? Divné, ne?

Admin skupin a soutěží
Kecalka 371 příspěvků 12.02.18 09:03

Dobrý den,
chceme vytvořit prostor pro maminky z Havířova, aby se měly vždy kam obrátit. :) Moderátorství předáme nové, místní moderátorce. Smyslem je, aby tu ženy našly pokaždé pomocnou ruku. Nechcete se toho chopit právě Vy, jako stálá uživatelka?

:hug:
Monika

vokishka
Extra třída :D 12881 příspěvků 12.02.18 10:57

Nechci. Navíc jsem nikde nepsala, že jsem z Havířova. Jen vyskočilo hodně diskuzi stejného města naráz. Pokud by chtěly, tak ty diskuze běží dál. Připadá mi divně zakládat nové a nové.

pavla70
Nováček 2 příspěvky 30.03.18 13:27

Dobrý den, zdravím tuhle skupinku, jsem rodačka z Havíŕova, a po 7 letech v zahraničí, opět v rodném městě

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 07.09.18 13:07

Ahojky holky, nenajde se tu nějaké maminka, co by mohla darovat nějakou výbavičku pro zoufalou maminku z Havířova? odkaz na diskuzi
Shání hlavně hluboký kočárek, co nejlevněji nebo k darování, všem děkuji za pomoc :hug:

anetaszlachtova
Povídálka 31 příspěvků 27.09.18 20:29
cvičení plavání

Ahojky,

mám otázku jestli se nedá někde v Havířově chodit na cvičení ,nebo na plavání. Jsem v 15tt.
Dekuji všem za rady

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 27.09.18 20:39

@anetaszlachtova na Slavii by se určitě něco našlo :-) zkus mrknout na www.luciepawlicova.cz chodím tam na plavání s půlročňákem a je to super, mají program myslím i po porodu pro mamky a i možná tehule ;)

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny