Maminky z Kopřivnice, Štramberka a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

disonance
Nováček 2 příspěvky 27.11.17 21:48
Maminky z Kopřivnice, Štramberka a okolí

Zdravím všechny maminky z Kopřivnice, Štramberka a okolí.
Ačkoliv bydlím ve Štramberku už 14 let, moc lidí tady stále neznám. A teď, když se narodil syn, tak se ukázalo, že mám problém. :-)
Určitě je nás víc takových, které nemáme s kým tlačit kočárek a probrat zuby/příkrmy/po­litickou situaci na Kubě a jiné radosti. Ozvěte se, potkáme se!

Reklama

Reakce:

Jannnkaaa
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 27.11.17 23:09

@disonance Ahoooj :), zrovna jsem přemýšlela, že založím podobnou diskuzi, jsem z Kopřivnice, přestěhovali jsme se tady před rokem a půl a taky tady moc lidí neznám, momentálně mám 4. měsíční dceru a ráda bych zakocarkovala s další mamčou :mrgreen:

Kocice 31
Závislačka 3282 příspěvků 29.11.17 10:13

Ahojky muzu se pridat

disonance
Nováček 2 příspěvky 29.11.17 11:54
@Kocice 31 píše:
Ahojky muzu se pridat

Urcite. Bude nas vic, nebudeme se bat zimy nic. ;)

Kocice 31
Závislačka 3282 příspěvků 29.11.17 23:28

@disonance tak to jo zdravim

Miriam86
Nováček 1 příspěvek 01.07.18 21:57
Maminky Koprivnice

Zdravim vas vsechny :) Bydlim v Koprivnici 2 roky, moc lidi tady neznam. Mam 11.mesicni dceru. Pokud jeste hledate maminku na prochazky atd, rada se pridam :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama