Maminky z Letňan s miminem

420
29.7.13 08:39

maminky z letnan s miminem

Ahoj, hledám kamarádku z letnan, co má mimčo do 1 roku(aby si mičma stačily v tempu :mrgreen: ) a kterou nebaví jen sedět doma, nebo jít jednou týdně s kočárkem kolem paneláků :mrgreen: Jsme hodně živá a na každý den si vymýšlím nějaký program pro sebe a mého Honzíka 6 měsíců…Jen jsem ještě nenašla nikoho, kdo by měl čas a chut něco společně s mimčama podnikat i dál než okolí domova…je mi 35 let, ale rozhodně se tak necítím :mrgreen: Jsem veselá a společenská :lol: Holky, jestli některá ráda taky couráte a nebaví vás každý den stereotyp tak napište! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2796
29.7.13 09:29

Ahoj, tak to jsem ráda, že v Letňanech taky „žije“ maminka, která je živá a akční jako já. Každý den něco vymýšlím a nebaví mě to doma:-). Mám holčičku 13 měsíců..nevadí?:-) Kdyžtak napiš SZ:-). Iva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
29.7.13 09:41

@123ivča Ahoj :D napsala jsem ti soukromou zprávu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1847
29.7.13 10:22

Ahoj, ja jsem z Tróje.. Do Letňan to je kousek.. Taky jsem dost živá.. Můžeš napsat. Mám 9m klucinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
29.7.13 10:24

@Jancaqa Troja je kousek, akorát mám ted v opravě auto, takže mám k dispozici jen kočárek :lol: :D A kam chodíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1847
30.7.13 08:20

@i.c. Chodim ruzne, do stromovky si jdu zabehat, Pak do zoo, botanicka, centrum, ted na koupalko. Do OC v letnanech docela casto..atd a Ty? Co radi podnikate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
30.7.13 08:49

@Jancaqa My když je horko tak na koupák, když je příjemně tak na prochajdy Stromovka, tady lesopark, prostě kamkoliv :mrgreen: a když je hnusně a prší tak Oc aspon :mrgreen: Tak by jsme mohli dát Stromovku příští týden třeba v pondělí? Ted to mám plný až do něděle vyjímečně… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.8.15 21:13

Není tu nějaká maminka z Letňan na procházky a popovídání? Mám 3,5m chlapečka a i v současných vedrech chodíme na ranní a večerní výlety po okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
12.8.15 21:18

@petraol Ahoj,my mame 4m dcerku, ale jeste k tomu 3leteho draka, ktereho nam v Letnanech nevzali do skolky ;) Kdybys byla ochotna prizpusobit tempo i jemu, tak pisni soukrome, domluvime se ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama