Maminky z Moravskoslezského kraje

415
15.3.16 00:10

Maminky z Moravskoslezského kraje

Ahoj všechny pohodové maminky :mavam:, hledám touto cestou všechny maminky i budoucí maminky z Moravskoslezského kraje, které by rády jezdily s dětmi i svými partnery na rodinné tábory (budou probíhat v různých ročních obdobích, na různých místech, s bohatým programem, jak pro děti, tak rodiče, v penzionech), na víkendovky, jednodenní výlety a akce, pokec jen pro maminky - babinec…prostě cokoliv akčního, kde se děti skamarádí, vyblbnou se a je jedno, jestli je jim rok, 5, 10 let. Samozřejmě jsou vítané i budoucí maminky (těhulky). Stejně, tak aby i maminky našly kamarádky a užily si i ony program s dětmi nebo partnerem. Budu se na vás všechny moc těšit :mavam:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64680
15.3.16 08:19

@flora146 @flora146 ahoj, zajímá mi víc info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
15.3.16 09:57

@flora146 To zní dobře. A teprve sondujete zda bude zájem, nebo už něco konkrétně připravujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
15.3.16 10:24

To je super, pokud to nebude 200 km od bydliště, tak bych se ráda přidala. Jsem kousek od Vsetína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
15.3.16 12:18

Ahoj holky, těší mě váš zájem :mavam:. Zatím hledám maminky, protože první musí být kontakty a pak můžeme vymýšlet konkrétní akci, pobyt :D. Navíc se tak i můžu s jednotlivými maminkami domluvit, co a jak by třeba chtěly. S tím, že já bych se snoubencem zajistila penzionek, stravu (někdy můžou být penzionky s vlastní stravou, takže s kuchyňkou na pokoji) a pak bychom už vymýšleli prográmek, který by byl v ceně pobytu. Určitě pro děti nějaké hry, soutěže, cvičení, dílničky, diskotéka, pobyt venku, pohádky, v určitém období i Mikuláš, karneval, hledání pokladu atd. Pro rodiče klidně taky cvičení, nějaké tvoření, pokec u vínka, klidně i diskotéka, soutěže, karaoke, v létě opékání atd. Prostě o co bude zájem. Kdyby rodiče chtěli třeba navštívit wellness, tak bychom se chvilku o dítko postarali. Jinak mimo tábory, víkendovky pořádat nějaké akce, výlety do přírody, dětské herny, zoo, prostě cokoliv by nás napadlo. Jako maminky bychom se taky mohly setkávat i bez dětiček na nějaký pokec nebo babinec-víkend. Jde mi o to, aby vznikla nová větší parta rodičů a dětiček a to ne jen maminek, ale i samozřejmě tatínků, co si budou spolu užívat volný čas a zažijou super zážitky a přátelství. Jak jsem již nahoře psala rodiče můžou mít, jak mimčo, tak 5-leté, 10-leté dítko nebo klidně můžou teprve miminko čekat. Kdyby nás někdy mělo být více, můžeme udělat více skupin. Stejně by vždycky všichni nemohli jet. A jezdilo by se klidně i různě po ČR a SR. Asi by vás zajímalo i něco o té aktivistce (tím myslím sebe :mrgreen: ), takže je mi 31 let, i když vypadám prý na 20, mám 10-letou dcerku, snažíme se o druhé mimi, mám vystudovaný obor sociální práce a sociální pedagogika, vzdělávání dospělých, s prací s dětmi mám zkušenosti a navíc miluji práci s dětmi. Jsem z dědinky od Frýdku-Místku. Budu se těšit jen na kladné ohlasy :dance:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
15.3.16 18:02

Jé, to by mne i zajímalo :mrgreen: Doma mám 4,5 letou slečnu a na cestě druhou, v okolí jsou holky buď zažrané do kariéry, anebo mají barák a navštěvujeme se takto, na výjezdy kolem nemáme nikoho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
15.3.16 18:23

@Kajuli tak to mě těší Tvůj zájem :mavam:. Doufám, že se tady přihlásí více maminek a vážně budeme něco podnikat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20645
15.3.16 21:11

Taky bych měla zájem, pokud se něco rozjede…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
15.3.16 21:13

@bramburka81 tak to je vážně super, jen tak dál děvčata :dance:. No, já to beru, jako hotovou věc, je to můj sen :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3089
15.3.16 21:17

Zní to zajímavě…hlásím se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
15.3.16 21:24

@janpes super holky, děláte mi vážně radost :potlesk:. Takže ještě tomu dám nějaký den a začnu vymýšlet první setkání, samozřejmě první nějaké menší seznámení :). Takže se mi hlaste, které máte vážně zájem. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
16.3.16 07:08

Maminky, tak jsem včera vytvořila novou soukromou skupinu. Tak se hlaste :mavam:

https://www.emimino.cz/…pobyty-akce/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3089
16.3.16 15:49

Odkaz nejde rozkliknout, nevím, kde je chyba… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
16.3.16 16:01
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
16.3.16 16:02

Vidím, že ten odkaz je furt stejný, takže by chyba neměla být, maminky se mi přihlašují do skupiny a já to vždy schválím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat