Maminky z okolí Dačic a Slavonic

14.3.17 13:31

Maminky z okolí Dačic a Slavonic

Ahoj, budeme se na konci dubna stěhovat do vesničky mezi Slavonicemi a Dačicemi a jelikož jsem se dvěma dětmi na mateřské, ráda bych poznala nějakou další maminku z okolí. I když je to teď se dvěma prckama trochu náročnější, tak jsme vcelku akční a krom výletů v nádherné přírodě budeme rádi i za poznání nových malých kamarádů a já za kontakt s další maminkou :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

137
14.3.17 16:11
@Dajmína píše:
Ahoj, budeme se na konci dubna stěhovat do vesničky mezi Slavonicemi a Dačicemi a jelikož jsem se dvěma dětmi na mateřské, ráda bych poznala nějakou další maminku z okolí. I když je to teď se dvěma prckama trochu náročnější, tak jsme vcelku akční a krom výletů v nádherné přírodě budeme rádi i za poznání nových malých kamarádů a já za kontakt s další maminkou :-).

Ahojky, pocházím z vesničky mezi Slavonicemi a Dačicemi, ale už tam nebydlím 12let.
Je tam moooc krásná příroda, jen práce tam moc není, proto jsem se odstěhovala za prací pryč.
(Nechci tady psát nic konkrétního) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 14:15
@Dajmína píše:
Ahoj, budeme se na konci dubna stěhovat do vesničky mezi Slavonicemi a Dačicemi a jelikož jsem se dvěma dětmi na mateřské, ráda bych poznala nějakou další maminku z okolí. I když je to teď se dvěma prckama trochu náročnější, tak jsme vcelku akční a krom výletů v nádherné přírodě budeme rádi i za poznání nových malých kamarádů a já za kontakt s další maminkou :-).

Ahoj, bydlíme na vesnici kousek od Dačic a rádi poznáme nové kamarády a novou maminku, nemáme moc možností za kým vyrazit. Můžeš napsat na pkrejci13@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.17 02:36

Ahoj, za nějakou dobu se budeme stěhovat do Strmilova, cca 30 km od Dačic či Slavonic. Ráda potkám někoho v podobné situaci! O nás: Děti 1 a 3 roky (chlapec a děvče). Občas provádím na zámku v Dačicích, kromě kultury mám ráda přírodu a teď jsem se pustila do zdravého jídla. Jezdíme na výlety, často i přes půl republiky, takže cestu do Dačic (či Slavonic) uvítáme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.18 22:44

Ahoj ráda bych opět po roce oživila diskusi. Naše první zima se nachýlila ke konci a já tady znám pořád málo lidí… Nenajde se nějaká maminka z okolí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
23.6.18 10:16
@Dajmína píše:
Ahoj ráda bych opět po roce oživila diskusi. Naše první zima se nachýlila ke konci a já tady znám pořád málo lidí… Nenajde se nějaká maminka z okolí?

Ahoj, nedávno jsme se přistěhovali do Slavonic a jsem maminka na mateřské s jedním dítětem. Taky se ráda seznámím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama