Maminky z okolí Horovic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terja3
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 20.01.17 12:05
Maminky z okoli Horovic?

Ahoj maminy, stehuji se do vesnice asi 10 km od Horovic a absolutne nikoho tady neznam, tak bych si tu rada nasla kamaradky na vsechno mozne. Mam 2 leteho syna a jsem pojizdna :D
Tak snad nekoho najdu :dance:

Reakce:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 20.01.17 14:02

Nedávno se tu zakládala podobná diskuze a také jedna maminka hledala..zkus pohledat a taky napiš z jaké vesnice?

Bubu99
Nováček 2 příspěvky 20.01.17 14:08

Ahoj, ja jsem taky kousek od Horovic, z Cerhovic. Mam pulrocni holcicku a pojizdna jsem taky :D Sice uz tu nejakou dobu bydlim, ale pred mimcem jsem travila hodne casu v praci a az ted jsem zjistila, ze tady tolik lidi taky neznam :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >