Maminky z Ondřejova, Mnichovic a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zofismum
Nováček 2 příspěvky 06.10.14 10:00
Maminky z Ondřejova, Mnichovic a okolí

Hledám maminku, která by ráda občas vyrazila na procházku z okolí Ondřejova, Mnichovic, Říčan… Mám 9ti měsíční holčičku a přistěhovali jsme se do Ondřejova na jaře a bohužel tu moc nikoho neznáme. Takže budu ráda, když se někdo ozve ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
katyszek
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 06.10.14 10:12

Ahoj :) my v Ondřejově teprve stavíme a mimi čekáme, když půjde vše podle plánu, příští rok se stěhujeme, už i s mimčem. Budu ráda za kamarádku, neznáme tam nikoho… :)

Hello Kitty75
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 06.10.14 10:17

Ahoj, ja bydlim v Mnichovicich a mam holcicku 2,5 roku. Klidne s vami vyrazime na prochazku :-).

zofismum
Nováček 2 příspěvky 06.10.14 11:22

Ahoj, to jsem ráda, že se sem taky stěhuje další maminka:) určitě budu ráda když se ozveš, až se přestěhujete a zabydlíte :) kdyžtak můžu na sebe poslat kontakt.
Ahoj Hello Kitty, díky, že ses ozvala, kdy teda vyrazíme, kdy máš čas? budu se moc těšit!:)

anislova
Nováček 3 příspěvky 06.10.14 11:58

My sa do Ondrejova este len chystame. Zatial nebyvame… snad dalsi rok. @katyszek nestaviate nahodou uplne na okraji Ondrejova?

katyszek
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 06.10.14 15:24

@anislova už jsme za cedulí :) směrem na kostelní střimelice.

Kratunka
Kecalka 198 příspěvků 19.10.14 23:40

Ahoj mamky, jsem take z Ondrejova, pristehovali jsme se vloni, a nikoho tu moc neznam. Miminko cekame v prosinci :-)

katyszek
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 20.10.14 19:06

@Kratunka ahoj, my se budeme snad stehovat v lete a mimco cekame unorovy :) mel by to byt chlapecek, co u vas?

Kratunka
Kecalka 198 příspěvků 20.10.14 20:24

@katyszek az v lete? A jen snad? Odkud se stehujete? No aspon tu hned budes nekoho znat. My mame termin v prosinci a pohlavi nevime :-).

katyszek
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 21.10.14 09:34

@Kratunka jj az v lete a snad. Jsme teprv ve fazi finishovani hruby stavby, tak uvidime, jak to pujde dal

Kratunka
Kecalka 198 příspěvků 21.10.14 11:39

@katyszek aha no a co mimi? Jak se bude jmenovat a jak se citis?

anelaja
Nováček 3 příspěvky 04.02.15 15:35

Maminky, uvažujeme o koupi domu v Mnichovicích - Myšlíně, jak se vám tam bydlí? Co občanská vybavenost? Děkuji

markulietka
Nováček 2 příspěvky 26.02.15 12:19

Ahoj anelaja.
Napíšu info o Mnichovicích, protože na samotném Myšlíně toho moc není.
Já bydlím v Mnichovicích, tedy teď trvale v Praze, ale jinak jsem v Mnicho. docela dost často. A asi jako každý, na své rodné místo nedám dopustit. Mám to tam ráda. Pěkná příroda, jen tedy procházky s kočárkem jsou tam maličko obtížnější, ale jinak fajn. Občanská vybavenost je dobrá. Je tam mnoho školek, jak soukr. tak státních, ZŠ, mnoho obchůdků i večerky. Je tam pošta, jezdí tam bus a vlak. Je tam i fajn fit studio, klubíky pro děti (s těmi zatím ještě nemám zkušenosti). Kdyby tě zajímalo cokoli, podám info ;-)
Přeju dobrou volbu.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 09.04.15 11:02

Ahoj, uvažujeme o koupi pozemku v této lokalitě, chci se zeptat, jak se v Mnichovicích a okolí žije? Má někdo zkušenosti s kvalitou místí ZŠ, dětského lékaře, jaký je výběr kroužků pro děti? Jo a jaká je doprava do Prahy autem v ranní špičce? :-D

Špageta
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 09.04.15 13:40

Ahoj, v Mnichovicích mám kamarádku a sami jsme tam před 2 lety chtěli stavět. Moje informace asi nebudou nejčerstvější, ale co vím od kamarádky - ZŠ je tam dobrá, ale hodně naplněná. Zápis prvních tříd je masakr. Město se snaží školu rozšiřovat, ale stejně nestačí. Doprava do Prahy v ranní špičce - není to tak hrozný jako dřív, ale někdy na nervy (ale to je všude).
Jinak je to docela klidný a bezpečný místo, hezká krajina a příroda okolo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >